Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Redmi 4X

7777000000501

Nowy produkt

Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

Więcej szczegółów

190 zł brutto

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza Xiaomi 4X

W telefonie Xiaomi Redmi 4X wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych lub części zamiennych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Ich jakość jest porównywalna do części oryginalnych, co pozwala na zachowanie płynnej pracy urządzenia, tak jak przed uszkodzeniem wyświetlacza. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest jednak pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i w miarę możliwości zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi 4X – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi 4X - serwis Xiaomi

Niezwykle popularny w Polsce smartfon Xiaomi Redmi 4X, a jego uszkodzenie może spędzać sen z powiek w codziennym korzystaniu. Wymianę wyświetlacza Xiaomi Redmi 4X można przeprowadzić samemu, jeżeli chcemy podjąć ryzyko.Wymiana wyświetlacza w tym modelu, może nie należy do najłatwiejszych. Czeka na nas kilka trudnych rzeczy do wykonania. Jesteśmy jednak pewni, że nie jest to rzecz niemożliwa i można spróbować swoich sił. By przystąpić do wymiany należy odpowiednio przygotować:
 • zestaw narzędzi do wymiany wyświetlacza
 • dobrze oświetlone miejsce pracy
 • moduł wyświetlacza do Xiaomi Redmi 4X
 • suszarkę w celu podgrzania
Smartfon należy wyłączyć i wyjąć z niego szufladkę z kartą SIM i SD. Wyświetlacz jest połączony z korpusem na zatrzaski, które można wypiąć za pomocą cienkiego otwieraka. Pod nim znajduje się taśma czytnika linii papilarnych, która podpięta jest pod płytę główną – należy na nią uważać. Następnie w celu usunięcia metalowych osłon, należy odkręcić śrubki. Pod spodem do płyty głównej przyczepione są taśmy digitizera, przycisków bocznych, wyświetlacza, baterii oraz elementów dolnych. Wszystkie należy odpiąć. W dole urządzenia znajduje się schowana pod blaszką ochronną płytka ładowania, którą również należy zdemontować. W ten sposób dostaliśmy się do baterii, która przyklejona jest na taśmach montażowych. Wystarczy pociągnąć za nie, a bateria bez większych oporów powinna odczepić się od korpusu. Tak przygotowany smartfon podgrzewamy równomiernie suszarką do włosów. Po podgrzaniu ekranu należy za pomocą otwieraka oddzielić go od ramki. Kiedy to się już uda, ramkę należy wyczyścić z resztek kleju i odtłuścić izopropanolem lub innym alkoholem. Później na krawędzie ramki można nanieść klej T7000 i przykleić nowy ekran, wcześniej usuwając folię ochronną. Pamiętajcie też, żeby przełożyć siatkę głośnika ze starego ekranu. Teraz już można zamontować wszystkie elementy w kolejności odwrotnej do demontażu. Wymiana wyświetlacza w Xiaomi Redmi 4X może wydaje się skomplikowana, ale taka nie jest. Jeżeli masz jednak wątpliwości, czy uda się samodzielnie naprawić smartfon, lepiej oddać go do serwisu telefonów.

Opinie

Ocena 
20-11-2018

Również polecam

Pani Marto, mój telefon też wygląda wręcz idealnie. Również polecam tak jak moja poprzedniczka w komentarzach.

  Ocena 
  05-07-2018

  Xiaomi

  Mój Xiaomi wygląda idealnie po wymianie wyświetlacza :-). Polecam! Możecie spokojnie oddać tutaj swój telefon .

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Redmi 4X

   Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Redmi 4X

   7 innych produktów w tej samej kategorii: