Redmi 5A

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Redmi 5A Jest 5 produktów.

  Ściągamy blokady Google Gmail. W naszej ofercie znajdą Państwo tylko sprawdzone części zamienne wysokiej jakości. Wymieniamy wyświetlacze LCD, zbite ekrany dotykowe, niesprawne płytki ładowania micro-USB, baterie itd. Serwis wykonujemy na miejscu w naszym lokalu w Chorzowie lub metodą door-to-door.
  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  • Xiaomi Redmi 5a diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzor

   0 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi 5a diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunkiem wykona

   50 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi 5a usunięcie blokady Google
   70 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę zdejmujemy w 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie.

   70 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi 5a wymiana dotyku
   160 zł Dostępny

   Wymianę pękniętej szybki dotyku wykonujemy w 24 godziny przy obsłudze door to door lub na miejscu w naszym punkcie serwisowym. Prezentowana cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   160 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi 5a wymiana wyświetlacza
   210 zł Dostępny
   1 Opinie

   Wymianę zepsutego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w punkcie lub na miejscu. Cena zawiera koszt wyświetlacza i usługi serwisowej. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na zamiennych lub oryginalnych częściach.

   210 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów