Redmi 5A

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Serwis Xiaomi Redmi 5A - ściągamy blokady Google Gmail. W naszej ofercie znajdą Państwo tylko sprawdzone części zamienne wysokiej jakości. Wymieniamy wyświetlacze LCD, zbite ekrany dotykowe, niesprawne płytki ładowania micro-USB, baterie itd. Serwis wykonujemy na miejscu w naszym lokalu w Chorzowie lub metodą door-to-door.

  Redmi 5A Jest 3 produktów.

  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Usunięcie Blokady Google (FRP) Xiaomi Redmi 5A
   80 zł Dostępny

   Usunięcie blokady FRP wykonujemy w naszym serwisie do 24 godzin. Zachęcamy jednak do uprzedniego kontaktu, wtedy umówimy się na konkretny termin, a nasi technicy ściągną blokadę w ciągu 2 godzin. Urządzenie można przynieść do nas osobiście lub wysłać za pomocą firmy kurierskiej.

   80 zł
   Dostępny
  • Wymiana Dotyku Xiaomi Redmi 5A
   180 zł Dostępny

   Wymiana dotyku w urządzeniu zajmie nam maksymalnie do 24 godzin. Zachęcamy jednak do wcześniejszego kontaktu, wtedy nasi technicy wymienią dotyk w ciągu godziny. Urządzenie można dostarczyć do nas osobiście lub za pomocą firmy kurierskiej. Kurier w ciągu 24h odbierze od Ciebie urządzenie i dostarczy do nas.

   180 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Redmi 5A
   220 zł Dostępny
   1 Opinie

   Serwis telefonów SmartSerwis24 - wymiana uszkodzonego wyświetlacza w Xiaomi Redmi 5A. Naprawę wykonujemy na miejscu, lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki do serwisu. Cena zawiera, wyświetlacz z dotykiem i usługą w serwis Xiaomi.

   220 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów