Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Redmi 5A

7777000000587

Nowy produkt

Wymianę zepsutego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w punkcie lub na miejscu. Cena zawiera koszt wyświetlacza i usługi serwisowej. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na zamiennych lub oryginalnych częściach.

Więcej szczegółów

210 zł brutto

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi 5A

W telefonie Xiaomi Redmi 5A wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych lub części zamiennych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Ich jakość jest porównywalna do części oryginalnych, co pozwala na zachowanie płynnej pracy urządzenia, tak jak przed uszkodzeniem wyświetlacza. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest jednak pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i w miarę możliwości zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi 5A – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi 5A - serwis Xiaomi

Ostatnio bardzo popularne w Polsce stały się smartfony marki Xiaomi. Również serwisy komórkowe wychodzą klientom naprzeciw i oferują wiele promocji związanych z naprawą urządzeń tej marki. Jednak niektóre naprawy można spróbować przeprowadzić samemu jeżeli nasze zdolności manualne nam pozwalają. Zachęcamy do przeczytania poradnika jak samodzielnie wymienić wyświetlacz w Xiaomi Redmi 5A.Do samodzielnej naprawy wymiany wyświetlacza Xiaomi Redmi 5A potrzebujemy:
 • wyświetlacz Xiaomi Redmi 5A
 • czyste dobrze oświetlone biurko
 • narzędzia do naprawy smartfonów
 • izopropanol lub inny odtłuszczacz
Telefon przez rozpoczęciem samodzielnej naprawy należy wyłączyć i wyjąć z niego szufladę na kartę SIM i SD. Następnie zabieramy się za usunięcie tylnej klapki. Jako, że jest ona zamocowana na zatrzaski, wystarczy włożyć między nią a ramkę bardzo cienki otwierak i powoli je odpinać. Teraz usuwamy wszystkie śruby z metalowych płytek ochronnych i uważnie odpinamy wszystkie konektory. Pamiętajmy też o odłączeniu kabla antenowego. Kiedy wszystkie elementy zostały wypięte, można wyjąć płytę główną.Również z dolnej części smartfona odkręcamy płytkę zabezpieczającą, odpinamy konektory, kabel oraz wyjmujemy port ładowania. W ten sposób dostaliśmy się do baterii, która przyklejona jest na taśmach montażowych. Wystarczy delikatnie za nie pociągnąć, a bateria powinna odczepić się od korpusu. Tak przygotowany panel wyświetlacza podgrzewamy i za pomocą cienkiego otwieraka odłączamy ekran od ramek. Odzyskaną ramkę oczyszczamy z resztek kleju i odtłuszczamy izopropanolem. Teraz możemy nanieść klej T8000 i wklejamy nowy wyświetlacz, uprzednio odrywając folie ochronne. Jeśli wyświetlacz jest już wklejony, odwracamy cały proces demontażu, ponownie składając wszystkie części. Chcąc zamknąć całą obudowę, nie zapomnij podłączyć ostatniego konektora.W ten sposób udało nam się wymienić wyświetlacz w Xiaomi Redmi 5A. Naprawiony telefon odkładamy do całkowitego wyschnięcia. Pamiętajcie, że samodzielną naprawę wykonujecie na własną odpowiedzialność, można uszkodzić telefon jeszcze bardziej. Jeżeli masz wątpliwości co do samodzielnej naprawy wymiany wyświetlacza Xiaomi Redmi 5A to bezpieczniej będzie oddać telefon do serwisu telefonów.

Opinie

Ocena 
05-07-2018

Wymiana wyświetlacza

Szybko i profesjonalnie ! Polecam

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Redmi 5A

  Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Redmi 5A

  4 innych produktów w tej samej kategorii: