Xiaomi Redmi 5a wymiana dotyku

Wymiany zbitej szybki dotyku w Xiaomi Redmi 5a dokonujemy w ciągu 24 godzin od otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

Indeks: 7777500000983

Stan: Nowy produkt

Producent:

160,00 zł brutto

szt

Dane katalogowe

Model Redmi 5a
Usługa Wymiana dotyku
Producent Xiaomi

Więcej informacji

Wymiana szybki dotyku Xiaomi Redmi 5A

W telefonie zostaje wymieniona sama szybka dotyku, która nie wpływa na jakość obrazu. Warunkiem przeprowadzanej naprawy jest sprawny wyświetlacz, który dodatkowo zweryfikujemy w serwisie. Wymiana szybki dotyku jest to usługa, w której jest zastosowana technologia OCA. Po wykonaniu usługi cieszysz się dalej oryginalnym wyświetlaczem a przede wszystkich telefon wygląda jak przed uszkodzeniem szybki dotyku. Technologia ta jest stosowana u producentów telefonów. Naprawę w naszym serwisie możemy wykonać na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Dla klientów, którzy nie przyjeżdżają osobiście do naszego serwisu zapewniamy naprawę w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Szczegółowy opis serwisu online. Usługa objęta jest 6- miesięczną gwarancją.

Wymiana szybki dotyku Xiaomi Redmi 5A, technologią OCA

Po sprawdzeniu i weryfikacji urządzenia zostaje oddzielona szybka dotyku od warstwy wyświetlacza. Następnie wyświetlacz zostaje wyczyszczony i naniesiony plaster OCA na wyświetlacz. Kolejnym krokiem jest przyklejenie szybki dotyku wyświetlacza. Każdy element prac jest zmechanizowany i do każdej czynności jest odpowiednia maszyna.

Recenzje

Napisz recenzję

4 innych produktów w tej samej kategorii: