Redmi Note 4

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Redmi Note 4  Jest 8 produktów.

  Naprawiamy usterki zalania, wgrywamy oprogramowanie, usuwamy blokady Google FRP, wymieniamy zbite ekrany dotykowe, LCD, płytki ze złączem USB i mikrofonem, baterie itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części zamienne wysokiej jakości. 
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Xiaomi Redmi Note 4 diagnoza po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunk

   50 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi Note 4 diagnoza urządzenia
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wz

   0 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi Note 4 usunięcie blokady Google
   70 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę zdejmujemy w naszym serwisie na miejscu lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

   70 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi Note 4 wymiana baterii
   120 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę niesprawnej baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt ogniwa oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach or

   120 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi Note 4 wymiana dotyku
   180 zł Dostępny

   Wymianę zbitej szybki dotyku wykonujemy w 24 godziny przy obsłudze door to door lub na miejscu w naszym punkcie serwisowym. Prezentowana cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   180 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi Note 4 wymiana mikrofonu
   80 zł Dostępny

   Usługę wymiany niesprawnego mikrofonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub w naszym punkcie serwisowym, na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   80 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi Note 4 wymiana portu USB
   80 zł Dostępny

   Naprawę niesprawnego gniazda USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub w naszym serwisie na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   80 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi Note 4 wymiana wyświetlacza
   230 zł Dostępny
   1 Opinie

   Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy w punkcie na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i modułu wyświetlacza. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na zamiennych lub oryginalnych częściach.

   230 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów