Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 4

7777000000250

Nowy produkt

Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

Więcej szczegółów

200 zł brutto

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 4

W telefonie Xiaomi Redmi Note 4 wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Naprawy wykonujemy przy użyciu części oryginalnych lub części zamiennych, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Ich jakość jest porównywalna do części oryginalnych, co pozwala na zachowanie płynnej pracy urządzenia, tak jak przed uszkodzeniem wyświetlacza. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest jednak pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i w miarę możliwości zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 4 – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twój telefon w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 4 - serwis Xiaomi

Wymiana wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note 4 nie należy do szczególnie łatwych. Jeżeli chcesz spróbować naprawić swojego smartfona samodzielnie, to warto się do tego dobrze przygotować. Do wymiany wyświetlacza potrzebujemy:
 • otwierak
 • śrubokręty
 • suszarka
 • taśma 3M
 • klej T7000
 • wyświetlacz LCD Xiaomi Redmi Note 4
Zanim przejdziemy do właściwej wymiany wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note 4, koniecznie trzeba wyłączyć telefon oraz wyjąć szufladki wraz z kartą sim i kartą pamięci. Trzeba wyjąć też baterię z telefonu. Nie jest to jednak łatwe, ponieważ telefon nie posiada tradycyjnej klapki. Do wyjęcia baterii będzie potrzebny nam otwierak lub inne twarde narzędzie, którym wbijemy się między obudowę i korpus telefonu. W tym modelu metalowa osłona jest zaczepiona do korpusu telefonu za pomocą zatrzasków, które odczepimy właśnie za pomocą otwieraka, którym delikatnie należy przesuwać dookoła osłony. Tylko tak przygotowany telefon jest gotowy do dalszego działania. Po zdjęciu klapki dostaliśmy się już do wnętrza telefonu i pokazały nam się śrubki, które precyzyjnie trzeba odkręcić i odłożyć na bok.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 4 - instrukcja krok po kroku

 • baterii
 • czytnika linii papilarnych, który trzeba odkleić
 • wyświetlacza
 • digitizera
 • przycisków bocznych
 • dolnych elementów
Następnie wyjmujemy płytę główną oraz baterię. Do tej czynności potrzebny będzie otwierak, którym podważymy sobie baterię przyklejoną za pomocą taśm do korpusu. Kiedy pozbędziemy się już baterii, można zabrać się za usunięcie starego wyświetlacza. W tym celu ogrzewamy telefon suszarką, a po odpowiednim podgrzaniu, kiedy między obudową a wyświetlaczem pojawiły się szczeliny, możemy spróbować odkleić wyświetlacz. Tu znowu przyda się cienki otwierak, którym przesuwając dookoła ramki, odkleimy wyświetlacz. Korpus dokładnie czyścimy i odtłuszczamy, żeby przygotować podłoże pod nowy wyświetlacz.Ze starego wyświetlacza do nowego należy przełożyć taśmę podświetlania dolnych klawiszy. Następnie na ramki korpusu nanosimy klej T700 i wklejamy nowy moduł. Od tego momentu musimy odwrócić znany nam już proces: należy podłączyć złącza oraz zamontować płytę główną. Nie zapomnijcie również o wkręceniu śrubek i montażu czytnika odcisku palca. Teraz czas wkleić baterię, żeby nie była luźna. Warto podkleić ją taśmą 3M. Na całość nakładamy metalową obudowę, zaciskamy, wkładamy też szufladki na karty sim i pamięci. Kiedy telefon jest już złożony, można go uruchomić i sprawdzić, czy wszystko działa. Pamiętajcie, że samodzielna naprawa smartfona może doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji jak wybuchu baterii czy nawet pożaru, a nieumiejętna ingerencja w telefon sprawi, że całkowicie uszkodzimy telefon. Proszę pamiętać, że wszystkie działania wykonujecie na własną odpowiedzialność, jeżeli jednak nie chcesz ryzykować oddaj swój telefon do serwisu telefonów komórkowych.

Opinie

Ocena 
05-07-2018

Wymiana wyświetlacza Xiaomi

Pies pogryzł mi telefon.. myślałam,że jest nie do odratowania... Serwis sprostał zadaniu w 100%. Polecam !

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 4

  Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 4

  7 innych produktów w tej samej kategorii: