Redmi Note 4X

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Redmi Note 4X Jest 8 produktów.

  Posiadamy części zamienne wysokiej jakości. Wgrywamy oprogramowanie, ściągamy blokady Google FRP oraz konta Xiaomi, wymieniamy uszkodzone dotyki, niesprawne wyświetlacze LCD, płytki z portem micro USB, baterie itd. Serwis wykonujemy w naszym lokalu w Chorzowie. Dostępna jest usługa door-to-door.
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Xiaomi Redmi Note 4x diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po przeprowadzonej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzor

   0 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi Note 4x diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunkiem wykon

   50 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi Note 4x usunięcie blokady Google
   70 zł Dostępny
   1 Opinie

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę zdejmujemy na miejscu w naszym serwisie lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

   70 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi Note 4x wymiana baterii
   120 zł Dostępny
   1 Opinie

   Jakość części: Zamiennik Wymianę baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt ogniwa oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach oryginalnych l

   120 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi Note 4x wymiana dotyku
   180 zł Dostępny
   1 Opinie

   Wymianę pękniętej szybki dotyku wykonujemy na miejscu w naszym punkcie serwisowym lub w 24 godziny przy obsłudze door to door. Prezentowana cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   180 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi Note 4x wymiana mikrofonu
   80 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego mikrofonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub w naszym punkcie serwisowym, na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   80 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi Note 4x wymiana portu USB
   80 zł Dostępny

   Naprawę niesprawnego złącza USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub w naszym serwisie na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   80 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi Note 4x wymiana wyświetlacza
   220 zł Dostępny
   3 Opinie

   Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w punkcie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i modułu wyświetlacza. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na zamiennych lub oryginalnych częściach.

   220 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów