Wymiana Dotyku Xiaomi Redmi Note 4X

7777000000584

Nowy produkt

Wymianę pękniętej szybki dotyku wykonujemy na miejscu w naszym punkcie serwisowym lub w 24 godziny przy obsłudze door to door. Prezentowana cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

Więcej szczegółów

160 zł brutto

Więcej informacji

Wymiana szybki dotyku Xiaomi Redmi Note 4X

W telefonie zostaje wymieniona sama szybka dotyku, która nie wpływa na jakość obrazu. Warunkiem przeprowadzanej naprawy jest sprawny wyświetlacz, który dodatkowo zweryfikujemy w serwisie. Wymiana szybki dotyku jest to usługa, w której jest zastosowana technologia OCA. Technologia ta jest stosowana u producentów telefonów. Po wykonaniu usługi cieszysz się dalej oryginalnym wyświetlaczem a przede wszystkich telefon wygląda jak przed uszkodzeniem szybki dotyku. Naprawę w naszym serwisie możemy wykonać na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Dla klientów, którzy nie przyjeżdżają osobiście do naszego serwisu zapewniamy naprawę w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Usługa objęta jest 6- miesięczną gwarancją. Szczegółowy opis serwisu online.

Wymiana szybki dotyku Xiaomi Redmi Note 4X, technologią OCA

Po weryfikacji i sprawdzeniu urządzenia zostaje oddzielona szybka dotyku od warstwy wyświetlacza. Następnie wyświetlacz zostaje wyczyszczony i naniesiony plaster OCA na wyświetlacz. Kolejnym krokiem jest przyklejenie szybki dotyku wyświetlacza. Każdy element prac jest zmechanizowany i do każdej czynności jest odpowiednia maszyna.

Opinie

Ocena 
14-11-2018

smyru smyru

Znowu mogę smyrać swojego smartfona xD

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Wymiana Dotyku Xiaomi Redmi Note 4X

    Wymiana Dotyku Xiaomi Redmi Note 4X

    7 innych produktów w tej samej kategorii: