Redmi Note 5A

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Redmi Note 5A Jest 5 produktów.

  Wymieniamy zbite wyświetlacze LCD, dotyki, baterie, płytki ze złączem ładowania itd. Podzespoły, które montujemy są wysokiej jakości zamiennikami. Naprawy realizowane są w naszym punkcie w Chorzowie. Klient może skorzystać z usługi door to door.
  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  • Xiaomi Redmi Note 5a diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po przeprowadzonej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich

   0 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi Note 5a diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po przeprowadzonej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunkiem

   50 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi Note 5a usunięcie blokady Google
   70 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę zdejmujemy w 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie.

   70 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi Note 5a wymiana dotyku
   180 zł Dostępny
   1 Opinie

   Wymianę zbitej szybki dotyku wykonujemy na miejscu w naszym punkcie serwisowym lub w 24 godziny przy obsłudze door to door. Prezentowana cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   180 zł
   Dostępny
  • Xiaomi Redmi Note 5a wymiana wyświetlacza
   230 zł Dostępny
   2 Opinie

   Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w punkcie lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i modułu wyświetlacza. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na zamiennych lub oryginalnych częściach.

   230 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów