Redmi Note 5A

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Serwis Xiaomi Redmi Note 5A - wymieniamy zbite wyświetlacze LCD, dotyki, baterie, płytki ze złączem ładowania itd. Podzespoły, które montujemy są wysokiej jakości zamiennikami. Naprawy realizowane są w naszym punkcie w Chorzowie. Klient może skorzystać z usługi door to door.

  Redmi Note 5A Jest 3 produktów.

  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Usunięcie Blokady Google (FRP) Xiaomi Redmi Note 5A
   80 zł Dostępny

   Usunięcie blokady FRP wykonujemy w naszym serwisie do 24 godzin. Zachęcamy jednak do uprzedniego kontaktu, wtedy umówimy się na konkretny termin, a nasi technicy ściągną blokadę w ciągu 2 godzin. Urządzenie można przynieść do nas osobiście lub wysłać za pomocą firmy kurierskiej.

   80 zł
   Dostępny
  • Wymiana Dotyku Xiaomi Redmi Note 5A
   200 zł Dostępny
   1 Opinie

   Wymiana dotyku w urządzeniu zajmie nam maksymalnie do 24 godzin. Zachęcamy jednak do wcześniejszego kontaktu, wtedy nasi technicy wymienią dotyk w ciągu godziny. Urządzenie można dostarczyć do nas osobiście lub za pomocą firmy kurierskiej. Kurier w ciągu 24h odbierze od Ciebie urządzenie i dostarczy do nas.

   200 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 5A
   260 zł Dostępny
   2 Opinie

   Naprawa uszkodzonego wyświetlacza LCD może trwać w naszym serwisie do 24 godzin, jednak po wcześniejszym kontakcie z nami, nasi technicy wymienią wyświetlacz w ciągu godziny. Zapraszamy do kontaktu!

   260 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów