Samsung Galaxy A31 serwis telefonu

Poniżej znajdziesz kompleksowy serwis Samsunga Galaxy A31. W koszyku są zawarte najpopularniejsze naprawy. Czas usługi jak i jej przebieg jest poniżej dokładnie opisany. W większości przypadków naprawa nie przekracza godziny (w naszym serwisie stacjonarnym). Jeżeli Twoja usługa nie została zawarta, to zapraszamy do skorzystania z usługi „diagnoza telefonu” lub kontaktu z serwisem.

0,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Indeks:

Producent:

Więcej informacji

Kompleksowy serwis Samsunga Galaxy A31

Najważniejszymi elementami, którymi powinien cechować się dobry serwis Samsunga Galaxy A31 jest kompleksowość napraw i ich jakość. W SmartSerwis24 oferujemy cały zakres napraw, które zostały podsumowane na liście rozwijanej tuż przy karcie każdego modelu, jak i wysoką jakość usług. Pamiętaj, że jeśli nie znalazłeś usługi, której potrzebujesz, nie oznacza to, że nie mamy jej w zakresie. Wystarczy wybrać diagnozę telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić przyczynę usterki. Oddając telefon do SmartSerwis24, masz pewność, że wszelkie dane, aktualizacje, oprogramowanie w Twoim telefonie pozostaną nienaruszone. Klienci, którzy zdecydowali się wybrać nasz serwis, mają pewność, że zarówno montaż, jak i użyte przez nas części są objęte gwarancją.

Dane katalogowe

Model smartfona A31
Gwarancja z usługą i częściami oryginalnymi 6 miesięcy
Gwarancja z usługą i częściami zamiennymi 3 miesiące

Akcesoria

  • 50,00 zł Dostępne

    FlexibleGlass to ultranowoczesne, niepękające szkło hybrydowe. To połączenie folii i szkła. Jest niewidoczne na ekranie - 0,3mm grubości. Wysokiej jakości polski produkt, odznaczający się dużą odpornością na zarysowania: 7H. Umożliwia optymalne korzystanie z ... Zobacz więcej

    50,00 zł
    Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję