Samsung Galaxy A5 2017 serwis telefonu

Poniżej znajdziesz kompleksowy serwis Samsunga Galaxy A5 17. W koszyku są zawarte najpopularniejsze naprawy. Czas usługi jak i jej przebieg jest poniżej dokładnie opisany. W większości przypadków naprawa nie przekracza godziny (w naszym serwisie stacjonarnym). Jeżeli Twoja usługa nie została zawarta, to zapraszamy do skorzystania z usługi „diagnoza telefonu” lub kontaktu z serwisem.

5 na 5

Zapytanie o usługę

Zapytanie o usługę

Samsung Galaxy A5 2017 serwis telefonu

Samsung Galaxy A5 2017 serwis telefonu

* - Pola wymagane

Anuluj

0,00 zł brutto

szt

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

Więcej informacji

Naprawa telefonu Samsung Galaxy A5 17

Czy warto zdecydować się na naprawę telefonu Samsung Galaxy A5 17 w SmartSerwis24? Odpowiedź brzmi „tak”, jeśli nie lubisz tracić czasu na poszukiwanie stacjonarnych serwisów, cenisz swój czas i oczekujesz profesjonalizmu. Nasza strona internetowa została tak zaprojektowana, by poruszać się po niej intuicyjnie, i bez większych problemów móc skorzystać z listy rozwijanej, w której znajdziesz najczęściej spotykane typy usterek. Jeżeli masz taką możliwość, zapraszamy do skorzystania z usług bezpośrednio w naszym serwisie. Czas naprawy po wcześniejszym umówieniu, nie przekroczy godziny! Jeśli nie znalazłaś/-eś tego, czego potrzebujesz, zachęcamy do wyboru diagnozy telefonu. Usługa ta ma na celu zweryfikowanie usterki i jej wycenę. Dodatkowo, nasze usługi są objęte gwarancją zarówno na montaż, jak i części. Możesz mieć pewność, że oprogramowanie, aktualizacje, jak i dane zamieszczone w Twoim telefonie są bezpieczne, i nie zostaną naruszone bez Twojej zgody.

Wymieniamy też uszkodzone głośniki, buzery, mikrofony, gniazda SIM i karty pamięci. Każda usługa, jak i części są objęte gwarancją. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwisowej.

Dane katalogowe

Model smartfona A5 17
Gwarancja z usługą i częściami oryginalnymi 6 miesięcy
Gwarancja z usługą i częściami zamiennymi 3 miesiące

Recenzje

05-06-2018

blokada

najniższa cena i najszybsza realizacja, jestem pełny podziwu

  • 1 z 1 ludzi uznało tę opinę za pomocną.

22-05-2018

frp

szybko i sprawnie, polecam

  • 1 z 1 ludzi uznało tę opinę za pomocną.

Napisz recenzję