Samsung Galaxy A51 serwis telefonu

Poniżej znajdziesz kompleksowy serwis Samsunga Galaxy A51. W koszyku są zawarte najpopularniejsze naprawy. Czas usługi jak i jej przebieg jest poniżej dokładnie opisany. W większości przypadków naprawa nie przekracza godziny (w naszym serwisie stacjonarnym). Jeżeli Twoja usługa nie została zawarta, to zapraszamy do skorzystania z usługi „diagnoza telefonu” lub kontaktu z serwisem.

5 na 5

Zapytanie o usługę

Zapytanie o usługę

Samsung Galaxy A51 serwis telefonu

Samsung Galaxy A51 serwis telefonu

* - Pola wymagane

Anuluj

0,00 zł brutto

szt

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

Więcej informacji

Kompleksowy serwis Samsunga Galaxy A51

Jako przykład napraw, które są najczęściej wybierane przez naszych klientów, możemy wskazać serwis Samsunga Galaxy A51. Jego zadaniem jest zapewnienie jak najwyższych jakościowo usług, przy jednocześnie szerokim, i wciąż poszerzającym się zakresie oferowanych napraw. Na liście rozwijanej, zlokalizowanej tuż przy karcie modelu, zebraliśmy najpopularniejsze naprawy. Wystarczy dokonać wyboru, a system pokieruje Twoimi dalszymi krokami. Jeśli nie znalazłaś/eś interesującej Cię opcji, możesz wybrać diagnozę telefonu, która jest dla Nas wskazówką do rozpoznania usterki. Oddając telefon do SmartSerwis24, masz pewność, że wszelkie dane, aktualizacje, oprogramowanie w Twoim telefonie pozostaną nienaruszone. Klienci, którzy zdecydowali się wybrać nasz serwis, mają pewność, że zarówno montaż, jak i użyte przez nas części są objęte gwarancją.

Dane katalogowe

Model smartfona A51
Gwarancja z usługą i częściami oryginalnymi 6 miesięcy
Gwarancja z usługą i częściami zamiennymi 3 miesiące

Recenzje

07-09-2021

Wymiana wyświetlacza org.

Wymiana wyświetlacza odbyła się w naprawdę expresowym tempie za co się należy DUŻY +
po za tym wszystko inne działa jak należy i wygląda naprawdę super więc POLECAM JAK NAJBARDZIEJ !!

20-10-2020

Naprawa po zderzeniu z podłogą

Super, polecam. Chłopaki mi szybko przyjęli telefon, naprawili w godzinę, wszędzie gdzie pytałam było drożej i trzeba było czekać 5 dni na części, tutaj wszystko od razu rano stłukłam pod wieczór było zrobione (późno ich znalazłam) minął co najmniej miesiąc i wszystko działa. Polecam!

Napisz recenzję