Samsung Galaxy A7 2018 serwis telefonu

Poniżej znajdziesz kompleksowy serwis Samsunga Galaxy A7 18. W koszyku są zawarte najpopularniejsze naprawy. Czas usługi jak i jej przebieg jest poniżej dokładnie opisany. W większości przypadków naprawa nie przekracza godziny (w naszym serwisie stacjonarnym). Jeżeli Twoja usługa nie została zawarta, to zapraszamy do skorzystania z usługi „diagnoza telefonu” lub kontaktu z serwisem.

0,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Indeks:

Producent:

Więcej informacji

Kompleksowy serwis Samsung Galaxy A7 18

Klienci smartfonów marki Samsung Galaxy A7 18 to jedni z naszych priorytetowych usługobiorców. To właśnie te telefony trafiają do Nas najczęściej, a my dzięki zdobytemu doświadczeniu opracowaliśmy możliwie najwydajniejsze, a przy tym opłacalne naprawy. Przy poszukiwaniu interesującej Cię usterki, nie jest konieczne zagłębiane się w jej opis. Dzięki liście rozwijanej, możesz szybko i sprawnie wybrać usługę jakiej poszukujesz. Jeśli Twój problem jest nietypowy, wystarczy wybrać diagnozę telefonu, a nasi specjaliści oszacują koszt ewentualnej naprawy. Jeśli uznasz, że cena usługi nie jest zaplanowana w Twoim budżecie, możesz wycofać się bez podawania przyczyny. Dodatkowo, nasze usługi są objęte gwarancją zarówno na montaż, jak i części. Możesz mieć pewność, że oprogramowanie, aktualizacje, jak i dane zamieszczone w Twoim telefonie są bezpieczne, i nie zostaną naruszone bez Twojej zgody.

Dane katalogowe

Model smartfona A7 18
Gwarancja z usługą i częściami oryginalnymi 6 miesięcy
Gwarancja z usługą i częściami zamiennymi 3 miesiące

Akcesoria

  • 50,00 zł Dostępne

    FlexibleGlass to ultranowoczesne, niepękające szkło hybrydowe. To połączenie folii i szkła. Jest niewidoczne na ekranie - 0,3mm grubości. Wysokiej jakości polski produkt, odznaczający się dużą odpornością na zarysowania: 7H. Umożliwia optymalne korzystanie z ... Zobacz więcej

    50,00 zł
    Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję