Samsung Galaxy M31s serwis telefonu

Poniżej znajdziesz kompleksowy serwis Samsunga Galaxy M31s. W koszyku są zawarte najpopularniejsze naprawy. Czas usługi jak i jej przebieg jest poniżej dokładnie opisany. W większości przypadków naprawa nie przekracza godziny (w naszym serwisie stacjonarnym). Jeżeli Twoja usługa nie została zawarta, to zapraszamy do skorzystania z usługi „diagnoza telefonu” lub kontaktu z serwisem.

0,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Indeks:

Producent:

Więcej informacji

Kompleksowy serwis Samsung Galaxy M31s

Serwis Samsunga Galaxy M31s został tak pomyślany, aby zapewniać wysoki komfort obsługi on-line dla wszystkich naszych klientów. W przypadku tych, którzy mieszkają daleko od ścisłych centrów, lub są pochłonięci codziennymi obowiązkami – system ten jest doskonały. Do standardowego zamówienia usługi wystarczy skorzystanie z listy rozwijanej, w której znajdziemy wszystkie typy usterek. Jeśli są one nietypowe, możemy zdecydować się na diagnozę telefonu, która pomoże zweryfikować stopień uszkodzenia. Jeśli uznasz, że cena usługi nie jest zaplanowana w Twoim budżecie, możesz wycofać się bez podawania przyczyny. Dodatkowo, nasze naprawy są objęte gwarancją zarówno na montaż, jak i części. Masz więc pewność, że oprogramowanie, aktualizacje, jak i dane zamieszczone w Twoim telefonie są bezpieczne.

Dane katalogowe

Model smartfona M31s
Gwarancja z usługą i częściami oryginalnymi 6 miesięcy
Gwarancja z usługą i częściami zamiennymi 3 miesiące

Akcesoria

  • 50,00 zł Dostępne

    FlexibleGlass to ultranowoczesne, niepękające szkło hybrydowe. To połączenie folii i szkła. Jest niewidoczne na ekranie - 0,3mm grubości. Wysokiej jakości polski produkt, odznaczający się dużą odpornością na zarysowania: 7H. Umożliwia optymalne korzystanie z ... Zobacz więcej

    50,00 zł
    Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję

Powiązane artykuły