Samsung Galaxy S7 Edge serwis telefonu

Poniżej znajdziesz kompleksowy serwis Samsunga Galaxy S7 Edge. W koszyku są zawarte najpopularniejsze naprawy. Czas usługi jak i jej przebieg jest poniżej dokładnie opisany. W większości przypadków naprawa nie przekracza godziny (w naszym serwisie stacjonarnym). Jeżeli Twoja usługa nie została zawarta, to zapraszamy do skorzystania z usługi „diagnoza telefonu” lub kontaktu z serwisem.

0,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Indeks:

Producent:

Więcej informacji

Zakres naprawy telefonu Samsung Galaxy S6 Edge w naszym serwisie

Poniżej przedstawiamy naprawy, jakie wykonujemy w telefonach Samsung Galaxy S6 Edge. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom klientów, oferując wysokiej jakości usługi, przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu. Czas napraw – pośród tych, wymienionych na liście rozwijanej – nie zajmie więcej, niż dwie godziny w naszym serwisie stacjonarnym. Jeżeli pośród proponowanych napraw, nie znajdziesz usługi dla siebie, prosimy o skorzystanie z opcji diagnozy telefonu. Dzięki temu będziemy mogli dokładnie zbadać urządzenie i wykryć niezbędne usterki. Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy zakres prac oraz cenę naprawy. Zarówno części używane do napraw urządzeń, jak i wykonanie podlegają gwarancji. Bez Twojej zgody nie będziemy dokonywać zmian w obszarze danych osobowych, oprogramowania, bądź aktualizacji telefonu. Jeżeli zaś tego typu działania będą potrzebne, skontaktujemy się w celu uzyskania zgody.

Dane katalogowe

Model smartfona S7 Edge
Gwarancja z usługą i częściami oryginalnymi 6 miesięcy
Gwarancja z usługą i częściami zamiennymi 3 miesiące

Akcesoria

  • 80,00 zł Dostępne

    Kolor

    HardGlass Max to ultra twarde szkło hartowane na cały ekran, o maksymalnej twardości 9H. Chroni nawet przed najostrzejszymi przedmiotami. Jeszcze większa wytrzymałość na wszelkie czynniki zewnętrzne. Chroni również zaokrąglone krawędzie telefonu. Warstwa oleofobowa ... Zobacz więcej

    80,00 zł
    Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję