Serwis Sony  

Produkty Jest 210 produktów

Pokazuje 1 - 12 z 210 elementów

 • 50,00 zł Dostępne

  Diagnoza po zalaniu Sony X Performance to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Następnie kontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci cenę naprawy telefonu.

  50,00 zł
  Dostępne
 • 0,00 zł Dostępne

  Diagnostykę zepsutego Sony Xperia 1 przeprowadzamy do 24 godzin od otrzymania smartfona. Po wykonanym badaniu telefonu kontaktujemy się, by przedstawić całkowity kosztorys naprawy.

  0,00 zł
  Dostępne
 • 50,00 zł Dostępne

  Diagnoza po zalaniu Sony Xperia 1 to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Następnie kontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci cenę naprawy telefonu.

  50,00 zł
  Dostępne
 • 100,00 zł Dostępne

  Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę zdejmujemy na miejscu w naszym serwisie lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

  100,00 zł
  Dostępne
 • 190,00 zł Dostępne

  Telefony takie jak Sony Xperia 1 wyróżniają się bardzo dobrym aparatem i wyświetlaczem. Niestety jednak podobne jak inne telefony ich baterie posiadają ograniczoną żywotność. Jeśli podczas korzystania z telefonu zauważysz, że bardzo szybko się on rozładowuje, skorzystaj z opcji serwisowej wymiany baterii na nową. Po wymianie telefon będzie działać na ...

  Dostępne
 • 1 200,00 zł Dostępne

  Przypadkowo uszkodziłeś wyświetlacz w telefonie? Skorzystaj z usług profesjonalnego serwisu Sony, który wykona dla Ciebie szybką wymianę ekranu dotykowego, która potrwa maksymalnie godzinę. Do wymiany ekranu w Sony Xperia 1 wykorzystamy oryginalne części zamienne, które dokładnie sprawdzimy. Na naprawę telefonu oraz wykorzystane części otrzymasz od ...

  1 200,00 zł
  Dostępne
 • 220,00 zł Dostępne

  Naprawę zepsutego złącza USB w Sony Xperia 1 wykonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena zawiera koszt części, czyli portu ładowania oraz usługi serwisowej.

  220,00 zł
  Dostępne
 • 0,00 zł Dostępne

  Diagnostykę zepsutego Sony Xperia 10 przeprowadzamy do 24 godzin od otrzymania smartfona. Po wykonanym badaniu telefonu kontaktujemy się, by przedstawić całkowity kosztorys naprawy.

  0,00 zł
  Dostępne
 • 50,00 zł Dostępne

  Diagnoza po zalaniu Sony Xperia 10 to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Następnie kontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci cenę naprawy telefonu.

  50,00 zł
  Dostępne
 • 0,00 zł Dostępne

  Diagnostykę zepsutego Sony Xperia 10 Plus przeprowadzamy do 24 godzin od otrzymania smartfona. Po wykonanym badaniu telefonu kontaktujemy się, by przedstawić całkowity kosztorys naprawy.

  0,00 zł
  Dostępne
 • 50,00 zł Dostępne

  Diagnoza po zalaniu Sony Xperia 10 plus to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Następnie kontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci cenę naprawy telefonu.

  50,00 zł
  Dostępne
 • 100,00 zł Dostępne

  Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę ściągamy w 24 godziny od otrzymania telefonu lub w naszym serwisie na miejscu.

  100,00 zł
  Dostępne

Pokazuje 1 - 12 z 210 elementów

Czy Twój telefon Sony podczas codziennego użytkowania nie działa tak, jak powinien? I dłużej użytkujesz swój telefon, tym większa szansa na pojawienie się pewnych nieprawidłowości. Jeśli widzisz, że telefon nie działa prawidłowo, to jest to najwyższy czas, aby udać się do serwisu telefonów Sony, aby wykonać pełną diagnozę telefonu. Podczas wizyty w serwisie dowiesz się, jaka jest przyczyna problemów z Twoim telefonem. Na odstawie diagnozy dowiesz się też, jaki będzie koszt naprawy telefonu w naszym serwisie Sony. Dlaczego powinieneś skorzystać z naszych usług? Pracownicy naszego punktu stacjonarnego w Chorzowie posiadają wieloletnie doświadczenie w naprawie telefonów, w dodatku bez przerwy szkolą się, aby móc zagwarantować wykonanie jakościowych napraw telefonów. Jeśli chcesz, z usług SmartSerwis24 możesz skorzystać również poprzez stronę internetową, na której zamówisz usługę serwisową Sony. Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać jeszcze tego samego dnia. Na wykorzystane do naprawy części oraz usługę naprawy telefonów otrzymasz od nas gwarancję.


Serwis Sony Chorzów


Wolisz skorzystać z naszych stacjonarnych usług serwisowania telefonów Sony? W takim przypadki zapraszamy Cię do naszego punktu w Chorzowie, który znajduje się przy ulicy W.Truchana 30/1. To bardzo wygodna lokalizacja, do której bez problemu dotrzesz samochodem lub komunikacją miejską. Serwis Sony w Chorzowie jest też dostępny dla mieszkańców okolicznych miast takich jak: Katowice, Zabrze, Świętochłowic, Rudy Śląskiej oraz Gliwic. Zawdzięczamy to temu, że nasz serwis telefonów znajduje się blisko Drogowej Trasy Średnicowej. Jeśli zdecydujesz się na wykonanie diagnozy telefonu w serwisie Sony, przygotujemy dla Ciebie kosztorys naprawy telefonu, również w przypadku urządzeń, które zostały zalane. Gdy poznasz wszystkie szczegóły, będziesz mógł zdecydować, czy chcesz naprawić swój telefon, czy naprawa będzie zwyczajnie nieopłacalna. Nie chcesz stracić danych, które masz w telefonie? Zdecydowaną większość napraw serwis Sony w Chorzowie wykona bez ingerowania w dane oraz oprogramowanie na telefonie. W przypadku, gdy taka ingerencja będzie niezbędna, najpierw Cię o tym poinformujemy.

Serwis Sony Online

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz pojawić się w naszym punkcie stacjonarnym, przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo wygodne rozwiązanie. Mowa o naprawie telefonów door to door. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać z naszych usług, niezależnie od tego, gdzie na terenie Polski mieszkasz. Wystarczy, że zamówisz wybraną usługę serwisową w naszym sklepie internetowym i przygotujesz przesyłkę do nadania. Po złożeniu zamówienia przez stronę serwisu Sony zamówimy do Ciebie kuriera, który odbierze przygotowaną wcześniej paczkę. Masz wątpliwości, jakiego rodzaju naprawy wymaga Twój telefon? W razie potrzeby możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Nasi pracownicy doradzą Ci możliwie najlepsze rozwiązanie. Gdy tylko firma kurierska, z którą współpracujemy, dostarczy Twój telefon do naszego serwisu Sony, zajmiemy się jego naprawą. Po wykonaniu wszystkich usług serwisowych telefon przejdzie dokładne testy, a następnie zostanie odesłany na wskazany wcześniej adres.

Zakres napraw serwisu Sony

Jeśli chcesz wiedzieć, jaki rodzaj usług świadczy serwis Sony w Chorzowie, zapraszamy Cię do zapoznania się z listą usług dostępnych dla poszczególnych modeli na naszej stronie internetowej. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu od 2009 roku, pracownicy SmartSerwis24 bez problemu będą mogli usunąć każdą usterkę, która pojawi się w telefonie Sony. Do najczęściej wykonywanych usług należą wymiana ekranu Sony oraz wymiana szybki Sony. Serwis telefonów wykonuje też inne naprawy. Zajmujemy się uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak: wymiana obudowy telefonu czy klapki baterii. Jeśli w telefonie Sony pojawią się inne problemy, możesz zwrócić się do naszego serwisu z prośbą o wymianę złącza ładowania, slotu na karty SIM lub wymianę baterii na nową. Serwis Sony w Chorzowie zajmie się też naprawą takich usterek jak niedziałający głośnik, buzzer i mikrofon. W razie potrzeby zajmie się też zalanymi urządzeniami, które wymagają dokładnego czyszczenia. Serwis Sony rozwiąże też problemy, które będą dotyczyć oprogramowania lub blokady telefonu. Dodatkowo w zależności od indywidualnych ustaleń, urządzenie będzie mogło być naprawione przy wykorzystaniu części oryginalnych lub sprawdzonych zamienników. Zanim jednak przystąpimy do naprawy, zachęcamy do skorzystania z diagnozy telefonu, która pozwoli na znalezienie przyczyny problemów oraz oszacowanie kosztów naprawy telefonu.

Serwis telefonów – wymiana ekranu Sony

Niezależnie od tego, jak bardzo starasz się dbać o swoje urządzenie, może dojść do sytuacji, w której przypadkowo narazisz je na uszkodzenie. Niestety pomimo pilnowania telefonu przypadkowo może dość do upadku lub przygniecenia. Bardzo często okazuje się, że nawet szkło hartowane, czy pokrowiec nie są w stanie uchronić naszego telefonu przed uszkodzeniem mechanicznym. Co w sytuacji, gdy dojdzie do uszkodzenia w obrębie wyświetlacza? Na początek przyjrzyj się dokładnie, w jakim stanie jest wyświetlacz w Twoim telefonie. Jeśli został on uszkodzony, konieczna będzie wymiana ekranu Sony. W takim przypadku do naprawy zostanie wykorzystany kompletny moduł, który składa się z wyświetlacza, dotyku oraz szybki. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób można poznać, czy wyświetlacz został uszkodzony? Zobacz, czy Twój ekran wyświetla obraz w prawidłowy sposób. Zobacz też, czy nie posiada śladów rozlania i czy dotyk reaguje tak poprawnie. Jeśli zdecydujesz się na naprawę telefonu, pamiętaj, że naprawy nowoczesnych urządzeń powinny być wykonywane w profesjonalnych serwisach telefonów. Takich, które posiadają odpowiednie doświadczenie oraz dostęp do specjalnych urządzeń i pomieszczeń serwisowych.

Serwis telefonów – wymiana szybki Sony

Podczas oceny uszkodzeń w telefonie, może okazać się, że nie został on zbyt mocno uszkodzony. Jeśli zostanie to potwierdzone przez technika w serwisie, to bardzo możliwe, że będziesz mógł skorzystać z jeszcze jednej formy naprawy telefonu. Jest nią wymiana szybki Sony, która jest zdecydowanie tańszym rozwiązaniem niż wymiana całego modułu wyświetlacza. Dodatkowo pozwala na zachowanie oryginalnego wyświetlacza niższym kosztem niż zastosowanie oryginalnych części zamiennych. Wymiana szybki będzie jednak możliwa jedynie w przypadku, gdy wyświetlacz w Twoim telefonie nie został dodatkowo uszkodzony. Jak najłatwiej to sprawdzić?  Ekran Sony nie może posiadać najmniejszych śladów uszkodzenia oraz rozlania. Musi też właściwie wyświetlać obraz i prawidłowo reagować na dotyk. Jeśli okaże się, że nie potrafisz samodzielnie ocenić, czy Twój telefon kwalifikuje się do wymiany szybki, nasz serwis Sony chętnie przeprowadzi dla Ciebie szybką diagnozę urządzenia i zarekomenduje najlepszą formę usunięcia usterki mechanicznej. Jeśli zdecydujesz się na opisywany rodzaj naprawy, eksperci serwisu Sony rozpoczną pracę od usunięcia uszkodzonej szybki oraz odpowiedniego przygotowania wyświetlacza, aby przy pomocy specjalnego kleju oraz urządzeń zamontować nową szybkę.