Serwis Sony

Serwis Sony 

Serwis Sony to serwis telefonów SmartSerwis24. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawianiu telefonów. W naszym serwisie znajdują się wyłącznie profesjonalne urządzenia, które pomagają nam odpowiednio diagnozować telefony oraz naprawiać usterki. Nasz serwis telefonów ma dostęp do oryginalnych części oraz wysokiej jakości zamienników. To wszystko pozwala zagwarantować Ci profesjonalną usługę serwisową Twojego smartfona.

Podkategorie

 • Xperia 1
 • Xperia 10 I4113
 • Xperia 10 Plus I4213
 • Xperia M5 E5603

  Serwis Sony Xperia M5 - ściągamy blokady Google FRP. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne. Wymieniamy złącza USB z mikrofonem, wyświetlacze LCD, wykrzywione korpusy, baterie, głośniki itd. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.

 • Xperia X F5121

  Serwis Sony Xperia X - w naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Ściągamy blokady Google FRP, wymieniamy moduły LCD, zbite tylne klapki, złącza USB, sloty SIM itd. Oferujemy również refabrykację telefonu. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.

 • Xperia X Performance...

  Serwis Sony Xperia X Performance - wgrywamy oprogramowanie, usuwamy blokady Google FRP, wymieniamy tylne korpusy, ekrany LCD, taśmy micro USB, baterie itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Oferujemy także pełne odnowienie telefonu. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym lokalu w Chorzowie lub metodą door to door.

 • Xperia XA F3111

  Serwis Sony Xperia XA - ściągamy blokady Google FRP, wgrywamy oprogramowanie, wymieniamy uszkodzone ekrany LCD z ramką, płytki ze złączem ładowania i mikrofonem, baterie, tylne klapki itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne. Naprawy realizowane są w naszym punkcie w Chorzowie. Klient może skorzystać z usługi door to door.

 • Xperia XA Ultra F3211

  Serwis Sony Xperia XA Ultra - naprawa software oraz hardware: wymiana złącza USB, baterii, głośnika, wyświetlacza LCD itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne. Istnieje możliwość całkowitej odnowy smartfona. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie.

 • Xperia XA1 G3121

  Serwis Sony Xperia XA1 - naprawiamy usterki po zalaniu, usuwamy blokady Google FRP, wgrywamy oprogramowanie, wymieniamy zbite wyświetlacze, dolne płytki ze złączem USB i mikrofonem, baterie, klapki baterii itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu, który możemy zrefabrykować.

 • Xperia XA1 Ultra G3221

  Serwis Sony Xperia XA1 Ultra - posiadamy części oryginalne i zamienne. Ściągamy blokady Google FRP, wgrywamy oprogramowanie, wymieniamy stłuczone wyświetlacze LCD, niesprawne baterie, płytki dolne z USB i mikrofonem itd. Serwis realizowany jest w naszym lokalu w Chorzowie. Klient może skorzystać z usługi door to door.

 • Xperia XA2 H4113

  Serwis Sony Xperia XA2 - wymieniamy uszkodzone wyświetlacze wraz z ramką, złącza ładowania, baterie, tylne klapki itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne. Usuwamy blokady FRP. Naprawy realizowane są w naszym punkcie w Chorzowie. Klient może skorzystać z usługi door to door.

 • Xperia XA2 Ultra H3213

  Serwis Sony Xperia XA2 Ultra - korzystamy jedynie z części oryginalnych. Wymieniamy płytki ze złączem USB, baterie, obudowy przednie z modułem wyświetlacza, klapki baterii itd. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu (obudowa przednia z LCD, boczne listewki, tylna klapka). Serwis wykonujemy na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie.

 • Xperia XZ F8331

  Serwis Sony Xperia XZ - wymieniamy baterie, uszkodzone taśmy główne ze złączem USB, sloty SIM, niesprawne wyświetlacze LCD, tylne klapki itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.

 • Xperia XZ Premium G8141

  Serwis Sony Xperia XZ Premium - wymieniamy uszkodzone przednie obudowy z ekranem dotykowym i LCD, złącza USB typ C, baterie, tylne klapki itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Wgrywamy oprogramowanie oraz usuwamy blokady FRP. Naprawy realizowane są w naszym punkcie w Chorzowie.

 • Xperia XZ2 H8216

  Serwis Sony XZ2 - wymieniamy niesprawne taśmy ładowania USB typ C, baterie, obudowy tylne, ekrany dotykowe z wyświetlaczem itd. Korzystamy wyłącznie z części oryginalnych. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.

 • Xperia XZ3 H9436
 • Xperia Z2 D6502

  Serwis Sony Xperia Z2 - usługi realizowane są w centrum Chorzowa. Wgrywamy oprogramowanie, wymieniamy uszkodzone ekrany LCD, złącza ładowania, baterie, buzzery, głośniki itd. Większość napraw wykonujemy na miejscu lub usługą kurierską door-to-door.

 • Xperia Z3 Compact D5803

  Serwis Sony Xperia Z3 Compact - usługi wykonujemy w centrum Chorzowa. Wymieniamy zbite wyświetlacze LCD, porty micro USB, mikrofony, czytniki SIM, baterie, klapki itd. Większość napraw wykonujemy na miejscu lub usługą kurierską door-to-door.

 • Xperia Z3 D6603

  Serwis Sony Xperia Z3 - wizualnie refabrykujemy (wymiana ekranu z ramką i tylnej klapki), wymieniamy LCD, baterie, gniazda ładowania, sloty SIM, mikrofony itd. Naprawy wykonujemy na miejscu w Chorzowie. Klient posiada możliwość z korzystania z usługi door-to-door. Podzespoły, które montujemy są wysokiej jakości zamiennikami lub oryginałami.

 • Xperia Z5 Compact E5803

  Serwis Sony Xperia Z5 Compact - wszystkie naprawy realizujemy w naszym punkcie w centrum Chorzowa. Wymieniamy ekrany LCD, zniszczone klapki, porty ładowania, baterie itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu. Dostępna jest usługa door to door.

 • Xperia Z5 E6603

  Serwis Sony Xperia Z5 - naprawy realizowane są w naszym lokalu w centrum Chorzowa. Wymieniamy pęknięte klapki, uszkodzone wyświetlacze LCD, baterie, taśmy ze złączem USB, mikrofony itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Oferujemy także pełne odnowienie telefonu (tzw. refabrykacja) oraz usługę door to door.

Serwis Sony SmartSerwis24

Nasz serwis Sony pomoże Ci naprawić wszystkie uszkodzenia, które pojawiają się w obrębie obudowy, wyświetlacza lub podzespołów zewnętrznych. Naprawiamy też problemy dotyczące urządzeń elektronicznych dotykające procesora, płyty głównej oraz ich sterowników. W razie potrzeby wymienimy uszkodzone złącze ładowania, złącze słuchawkowe lub niedziałający mikrofon i głośnik. Zajmujemy się również rozwiązywaniem problemów z oprogramowaniem telefonu lub blokadą ekranu. Nasz serwis pomoże też naprawić zalane urządzenia.

 Wymiana wyświetlacza Serwis Sony - SmartSerwis24

Wymiana wyświetlacza Sony polega na bardzo dokładnym i delikatnym demontażu uszkodzonego wyświetlacza, a następnie zamontowaniu nowego. W skład wymienianego zestawy wchodzi nowy wyświetlacz, szybka oraz dotyk. Odpowiednia wymiana wyświetlacza w telefonach Sony powinna być wykonywana tylko w odpowiednich warunkach oraz pomieszczeniach specjalnie do tego przystosowanych. Nasi technicy podczas napraw wykorzystują jedynie sprawdzone i profesjonalne urządzenia, które są dedykowane do tego typu prac serwisowych. W naszym serwisie Sony dokonujemy napraw przy użyciu oryginalnych części lub wysokiej jakości zamienników.
 

Gwarancja na usługę serwisową Sony w SmartSerwis24

Dokonując naprawy w naszym serwisie Sony otrzymasz gwarancje na wszystkie wykonane usługi oraz wymienione podzespoły. Do wykonania wszystkich napraw wykorzystujemy jedynie oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Decyzję w kwestii wyboru części pozostawiamy klientowi. W razie potrzeby oczywiście chętnie służymy poradą. Jako serwis Sony zapewniamy odpowiednią diagnostykę, doradztwo w zakresie naprawy oraz pełny przegląd telefonu. Przed przystąpieniem do naprawy zawsze informujemy klienta o stanie technicznym jego telefonu oraz o przewidywanych kosztach naprawy urządzenia. Jako serwis Sony pracujemy wyłącznie na profesjonalnych urządzeniach. Posiadamy też specjalnie przygotowane pomieszczenia, które pozwalają na bezpieczną naprawę telefonów Sony.

Serwis Sony Chorzów SmartSerwis24

Posiadamy nieautoryzowany serwis Sony w Chorzowie który znajduje się przy ulicy W.Truchana 30/1, jeżeli mieszkasz w okolicy lub jesteś przejazdem zapraszamy Cię do naszego stacjonarnego punktu. Po przeprowadzeniu odpowiedniej diagnostyki przekażemy Ci informację o stanie Twojego telefonu, zaproponujemy naprawę oraz poinformujemy o przewidywanych koszach. W większości przypadków nie musisz martwić się o usunięcie danych z Twojego telefonu. Większość napraw jesteśmy w stanie wykonać bez ingerowania w pamięć telefonu, a jeśli zaszłaby taka potrzeba najpierw Cię o tym poinformujemy.

Serwis Sony – serwis online SmartSerwis24

Oferujemy również obsługę serwisu online. Dzięki temu możemy odebrać uszkodzone urządzenie z dowolnego miejsca w Polsce. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w celu ustalenia szczegółów lub skorzystasz z oferty naszego sklepu online i wykupisz wykonanie usługi. Nasz Serwis Sony zamówi kuriera, który odbierze od Ciebie uszkodzony telefon, a następnie dostarczy go do naszego punktu stacjonarnego. Naprawiony telefon odeślemy za pomocą firmy kurierskiej, z którą współpracujemy.