Sony Xperia XA serwis telefonu

Proszę o wybranie naprawy, którą są Państwo zainteresowani lub najbardziej zbliżonej z zamieszczonej listy usług w koszyku. Oferujemy pełny Serwis Sony Xperia XA. Zapewniamy bezpłatną wysyłkę paczkomatami i diagnozę smartfona. Czas naprawy telefonu w naszym serwisie nie zajmie więcej niż jeden dzień. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

0,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Indeks:

Producent:

Więcej informacji

Zakres naprawy telefonu Sony Xperia XA w naszym serwisie

Poniżej znajdują się najczęściej wybierane usługi związane z naprawą telefonów. Jeżeli, żadna z kategorii nie będzie pasowała do usterki Twojego urządzenia, prosimy wybrać diagnozę telefonu. Nasz doradca techniczny skontaktuje się z Tobą, określi rodzaj reparacji oraz przedstawi koszt usługi. Każda naprawa telefonu jest objęta gwarancją, osobno na części i wykonanie montażu. W zakresie naszych prac, w żaden sposób nie ingerujemy w dane, nie wgrywamy nowego oprogramowania, jak również nie aktualizujemy urządzenia bez zgody właściciela. Jeżeli zaistnieje konieczność ingerencji w oprogramowanie lub dane osobowe, nasz doradca skontaktuje się w celu wyrażenia zgody.

Oprócz tego w ofercie SmartSerws24 znajdziesz usługi naprawy głośników, buzerów, mikrofonów i złączy SIM. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego z naszymi doradcami.

Dane katalogowe

Model smartfona XA
Gwarancja z usługą i częściami oryginalnymi 6 miesięcy
Gwarancja z usługą i częściami zamiennymi 3 miesiące

Akcesoria

 • 50,00 zł Dostępne

  FlexibleGlass to ultranowoczesne, niepękające szkło hybrydowe. To połączenie folii i szkła. Jest niewidoczne na ekranie - 0,3mm grubości. Wysokiej jakości polski produkt, odznaczający się dużą odpornością na zarysowania: 7H. Umożliwia optymalne korzystanie z ... Zobacz więcej

  50,00 zł
  Dostępne
 • 40,00 zł Dostępne

  Folia na zaokrąglone ekrany ARC skutecznie ochroni telefon przed czynnikami zewnętrznymi. Pozostawia telefon gładki, tworząc niezauważalną warstwę. Narożniki telefonu są jeszcze bardziej chronione. Nie zostawia pęcherzyków powietrza i ma neutralny wpływ na obraz. ... Zobacz więcej

  40,00 zł
  Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję

Powiązane artykuły