Sony Xperia Z5 Compact serwis telefonu

Proszę o wybranie naprawy, którą są Państwo zainteresowani lub najbardziej zbliżonej z zamieszczonej listy usług w koszyku. Oferujemy pełny Serwis Sony Xperia Z5 compact. Zapewniamy bezpłatną diagnozę smartfona i szybką wysyłkę. Czas naprawy telefonu w naszym serwisie nie zajmie więcej niż jeden dzień. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Zapytanie o usługę

Zapytanie o usługę

Sony Xperia Z5 Compact serwis telefonu

Sony Xperia Z5 Compact serwis telefonu

* - Pola wymagane

Anuluj

0,00 zł brutto

szt

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

Więcej informacji

Zakres naprawy telefonu Sony Xperia Z5 compact w naszym serwisie

Poniżej znajdują się najczęściej wybierane usługi związane z naprawą telefonów. Jeżeli, żadna z kategorii nie będzie pasowała do usterki Twojego urządzenia, prosimy wybrać diagnozę telefonu. Nasz doradca techniczny skontaktuje się z Tobą, określi rodzaj reparacji oraz przedstawi koszt usługi. Każda naprawa telefonu jest objęta gwarancją, osobno na części i wykonanie montażu. W zakresie naszych prac, w żaden sposób nie ingerujemy w dane, nie wgrywamy nowego oprogramowania, jak również nie aktualizujemy urządzenia bez zgody właściciela. Jeżeli zaistnieje konieczność ingerencji w oprogramowanie lub dane osobowe, nasz doradca skontaktuje się w celu wyrażenia zgody.

Oprócz tego w ofercie SmartSerws24 znajdziesz usługi naprawy głośników, buzerów, mikrofonów i złączy SIM. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego z naszymi doradcami.

Dane katalogowe

Model smartfona Z5 Compact
Gwarancja z usługą i częściami oryginalnymi 6 miesięcy
Gwarancja z usługą i częściami zamiennymi 3 miesiące

Recenzje

Napisz recenzję