Samsung Galaxy Note 4 wymiana wyświetlacza

Wymiana ekranu w Samsung Galaxy Note 4 polega na montażu nowego wyświetlacza. Umów się wcześniej, zajmie nam to max godzinę. Naprawa telefonu jest możliwa z pomocą części oryginalnych lub zamiennych. Nasi technicy uratują Twój smartfon.

Indeks:

Producent:

490,00 zł brutto

szt
  • Oryginał

Dane katalogowe

Model Galaxy Note 4
Usługa Wymiana wyświetlacza
Producent Samsung

Więcej informacji

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy Note 4

W smartfonie Samsung Galaxy Note 4 wymieniamy wyświetlacz wraz z szybką dotyku. Napraw dokonujemy przy użyciu części oryginalnych, które pochodzą od sprawdzonych hurtowni. Największym atutem wymiany wyświetlacza na częściach oryginalnych jest pewność, że telefon po wykonanej naprawie będzie działał identycznie jak przed uszkodzeniem. Po wcześniejszym umówieniu się z doradcą serwisowym wymiana wyświetlacza w naszym serwisie nie zajmie więcej niż dwie godziny. Twoje dane w telefonie są bezpieczne. Nie wgrywamy oprogramowania, nie resetujemy telefonu bez Twojej wiedzy. Jeżeli zajdzie potrzeba ingerowania w oprogramowanie, poinformujemy Cię o tym i zrobimy kopie zapasową Twoich danych.

Wymiana wyświetlacza Samsung Galaxy Note 4 – naprawa wysyłkowa

Jeżeli zakupisz usługę w naszym sklepie, to naprawimy Twoje urządzenie w przeciągu 24 godzin od otrzymania i rejestracji urządzenia. Szczegółowy opis serwisu online. Jeżeli w Twoim urządzeniu zostanie zdiagnozowana dodatkowa usterka, to nasz doradca techniczny przedstawi indywidualnie czas i kosztorys naprawy, rabatując kompleksowo całą usługę. Na co warto zwrócić uwagę przed wymianą wyświetlacza? Smartfony po upadku często mają uszkodzoną ramkę czy klapkę baterii. W takiej sytuacji, konieczna jest wymiana tych elementów, aby naprawa została przeprowadzona profesjonalnie. Doradca techniczny na bieżąco informuje o przebiegu naprawy. Zapewniamy pełne wsparcie podczas przebiegu naprawy oraz doboru akcesoria. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do Twojego smartfona akcesoria, które pozwolą uniknąć kolejnego uszkodzenia. Podstawą wykonania dobrej i szybkiej usługi jest profesjonalna diagnoza. Każda usługa wymiany wyświetlacza w naszym serwisie jest objęta 3-miesięczna gwarancją, która obejmuje naprawę i wymienione części.

Recenzje

Napisz recenzję

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Powiązane artykuły