Samsung Galaxy Xcover 3 wymiana dotyku

Wymiany zbitej szybki dotyku w Samsung Galaxy Xcover 3 wykonujemy w ciągu 24 godzin od otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

Indeks:

Producent:

130,00 zł brutto

szt
  • Oryginał
  • Zamiennik

Dane katalogowe

Model Galaxy Xcover 3
Usługa Wymiana dotyku
Producent Samsung

Więcej informacji

Wymiana szybki dotyku Samsung Galaxy Xcover 3

W telefonie zostaje wymieniona sama szybka dotyku, która nie wpływa na jakość obrazu. Warunkiem przeprowadzanej naprawy jest sprawny wyświetlacz, którego sprawność dodatkowo zweryfikujemy w serwisie. Wymiana szybki dotyku jest to usługa, w której jest zastosowana technologia OCA. Po wykonaniu usługi cieszysz się dalej oryginalnym wyświetlaczem a przede wszystkich telefon wygląda jak przed uszkodzeniem szybki dotyku. Technologia ta jest stosowana u producentów telefonów. Naprawę w naszym serwisie możemy wykonać na miejscu po wcześniejszym umówieniu. Dla klientów, którzy nie przyjeżdżają osobiście do naszego serwisu zapewniamy naprawę w 24 godziny od otrzymania przesyłki. Usługa objęta jest 6- miesięczną gwarancją. Szczegółowy opis serwisu online.

Wymiana szybki dotyku Samsung Galaxy Xcover 3, technologią OCA

Po sprawdzeniu i weryfikacji urządzenia zostaje oddzielona szybka dotyku od warstwy wyświetlacza. Następnie wyświetlacz zostaje wyczyszczony i naniesiony plaster OCA na wyświetlacz. Kolejnym krokiem jest przyklejenie szybki dotyku wyświetlacza. Każdy element prac jest zmechanizowany i do każdej czynności jest odpowiednia maszyna.

Recenzje

Napisz recenzję

5 innych produktów w tej samej kategorii: