Nowy
Serwis Xiaomi Mi11

Xiaomi Mi 11 - serwis telefonu

Proszę o wybranie usługi, którą są Państwo zainteresowani, lub usługi najbardziej zbliżonej z listy zamieszczonej w koszyku. Oferujemy pełen serwis Xiaomi Mi 11 wraz z darmową wysyłką. Czas naprawy urządzenia po dostarczeniu telefonu do serwisu wynosi 24 godziny. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Więcej informacji na temat usług znajdą Państwo poniżej.

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

0,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Więcej informacji

Zakres naprawy telefonu Xiaomi Mi 11 w naszym serwisie

Najpopularniejsze naprawy znajdą Państwo poniżej. Jeżeli usterka nie została opisana, proszę wybrać diagnozę telefonu. Nasz doradca techniczny określi typ naprawy i skontaktuje się z Państwem w celu przedstawienia kosztów naprawy smartfona. Każda naprawa telefonu jest objęta gwarancją osobno na części i usługę montażu. Nie ingerujemy w Państwa dane, nie wgrywamy oprogramowania i nie aktualizujemy telefonu bez zgody klienta. W przypadku konieczności ingerowania w oprogramowanie i  dane osobowe doradca techniczny skontaktuje się z Państwem w celu wyrażenia zgody.

Powyżej przedstawiliśmy i opisaliśmy najczęstsze usterki w nowoczesnych smartfonach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również inne usługi, takie jak:
- naprawa złącz SIM (w przypadku, gdy telefon nie odczytuje karty SIM),
- naprawa głośników, buzerów i mikrofonu (gdy głośnik nie działa lub dźwięk jest odtwarzany z zakłóceniami).
Jeżeli nie znaleźli Państwo określonej usługi, bądź są Państwo zainteresowani tematami, które nie pojawiły się na naszej stronie internetowej smartserwis24.pl, prosimy o kontakt z doradcą technicznym. W przypadku uszkodzeń dodatkowych (takich jak pęknięcie klapki, szybki ekranu), doradca techniczny skontaktuje się z Państwem czy uszkodzony element nadaje się do powtórnego montażu. W przypadku wymiany dodatkowych elementów cena zostaje rabatowona indywidualnie z klientem.

Recenzje

Napisz recenzję