Xiaomi Pocophone F1 serwis telefonu

Na poniższej karcie prezentujemy kompleksowy serwis Xiaomi Pocophone F1. Z rozwijanej listy możesz wybrać najczęstsze usterki Twojego smartfona. W przypadku nie pojawienia się usterki na rozwijanej liście, sugerujemy wybranie diagnozy telefonu i opisania zaistniałej usterki. Po otrzymaniu przesyłki doradca techniczny skontaktuje się z Tobą w celu poinformowania Cię o kosztach naprawy.

0,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Indeks:

Producent:

Więcej informacji

Zakres naprawy telefonu Xiaomi Pocophone F1 w naszym serwisie

W SmartSerwis24 możemy nie tylko naprawić pęknięte ekrany i wymienić niesprawne baterie, ale także zdiagnozować i naprawić uszkodzone złącza USB i aparaty, przywracając Twój smartfon Xiaomi do działania w mgnieniu oka. Wszystko to w rozsądnych kosztach i gwarancją, obejmującą użyte części i montaż. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą jakość, jak i cenę napraw. Jesteśmy dostępni w naszym serwisie online oraz w salonie stacjonarnym. Części oryginalne, jak i zamienniki, którymi dysponujemy obejmują wszystko, co jest niezbędne w naprawach telefonów Xiaomi. Nasze doświadczenie, wiedza i profesjonalne naprawy wyróżniają nas na tle innych serwisów napraw.

Dane katalogowe

Model smartfona Pocophone F1
Gwarancja z usługą i częściami oryginalnymi 6 miesięcy
Gwarancja z usługą i częściami zamiennymi 3 miesiące

Akcesoria

  • 40,00 zł Dostępne

    FlexibleGlass to ultranowoczesne, niepękające szkło hybrydowe. To połączenie folii i szkła. Jest niewidoczne na ekranie - 0,3mm grubości. Wysokiej jakości polski produkt, odznaczający się dużą odpornością na zarysowania: 7H. Umożliwia optymalne korzystanie z ... Zobacz więcej

    40,00 zł
    Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję