Xiaomi Redmi 8a serwis telefonu

Na poniższej karcie prezentujemy kompleksowy serwis Xiaomi Redmi 8a. Z rozwijanej listy możesz wybrać najczęstsze usterki Twojego smartfona. W przypadku nie pojawienia się usterki na rozwijanej liście, sugerujemy wybranie diagnozy telefonu i opisania zaistniałej usterki. Po otrzymaniu przesyłki doradca techniczny skontaktuje się z Tobą w celu poinformowania Cię o kosztach naprawy.

0,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Indeks:

Producent:

Więcej informacji

Zakres naprawy telefonu Xiaomi Redmi 8a w naszym serwisie

Jeśli posiadasz telefon marki Xiaomi Redmi 8a, z pewnością chcesz wiedzieć, jakie naprawy Twoim telefonie można wykonać w naszym serwisie. Przygotowaliśmy pełną listę informacji o wszystkich usługach, które realizujemy w ramach naprawy. Naszym celem jest sprostanie wszystkim wymaganiom klientów. Dbamy o to, aby do napraw telefonów wykorzystywać nowoczesny i profesjonalny sprzęt, co pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. W dodatku, większość napraw w naszym serwisie jesteśmy w stanie wykonać nawet w przeciągu godziny. Jeśli nie potrafisz stwierdzić, co mogło zepsuć się w Twoim telefonie, bardzo chętnie wykonamy dla Ciebie diagnozę urządzenia. Pozwoli nam to na znalezienie usterki oraz przygotowanie wyceny. Jeśli zdecydujesz się na naprawę telefonu w naszym serwisie, masz pewność, że na wykonaną usługę oraz wykorzystane części otrzymasz gwarancję. Nie musisz martwić się też o swoje dane w telefonie. Bez wyraźnej zgody nasz serwis nie wykona zmian w oprogramowaniu.

Dane katalogowe

Model smartfona Redmi 8a
Gwarancja z usługą i częściami oryginalnymi 6 miesięcy
Gwarancja z usługą i częściami zamiennymi 3 miesiące

Akcesoria

  • 50,00 zł Dostępne

    FlexibleGlass to ultranowoczesne, niepękające szkło hybrydowe. To połączenie folii i szkła. Jest niewidoczne na ekranie - 0,3mm grubości. Wysokiej jakości polski produkt, odznaczający się dużą odpornością na zarysowania: 7H. Umożliwia optymalne korzystanie z ... Zobacz więcej

    50,00 zł
    Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję