Xperia 10

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Xperia 10 Jest 9 produktów.

  Wymieniamy uszkodzone baterie, niesprawne wyświetlacze LCD, złącza USB, pęknięte tylne klapki itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie, lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części zamienne i oryginalne.
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  • Sony Xperia 10 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/

   0 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia 10 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Warun

   50 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia 10 usunięcie blokady Google
   100 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę ściągamy w 24 godziny od otrzymania telefonu lub na miejscu w naszym serwisie.

   100 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia 10 wymiana baterii
   170 zł Dostępny

   Wymianę baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta wymianę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   170 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia 10 wymiana buzzera
   150 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki telefonu kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania urządzenia. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia 10 wymiana głośnika rozmów
   150 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego głośnika wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki telefonu kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   150 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia 10 wymiana mikrofonu
   160 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego mikrofonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena na stronie zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   160 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia 10 wymiana portu USB
   160 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego złącza USB przeprowadzamy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   160 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia 10 wymiana wyświetlacza
   350 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania urządzenia lub w punkcie na miejscu. Cena zawiera koszt wyświetlacza i usługi serwisowej. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

   350 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów