Xperia 10 Plus

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Xperia 10 Plus Jest 9 produktów.

  Wymieniamy uszkodzone złącza ładowania, baterie, pęknięte tylne klapki, niesprawne wyświetlacze LCD itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie, lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części zamienne i oryginalne.
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  • Sony Xperia 10 plus diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wz

   0 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia 10 plus diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. W

   50 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia 10 plus usunięcie blokady Google
   100 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę ściągamy w 24 godziny od otrzymania telefonu lub w naszym serwisie na miejscu.

   100 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia 10 plus wymiana baterii
   180 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta wymianę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnyc

   180 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia 10 plus wymiana buzzera
   180 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki telefonu kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania urządzenia. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   180 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia 10 plus wymiana głośnika rozmów
   170 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego głośnika wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki telefonu kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   170 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia 10 plus wymiana mikrofonu
   170 zł Dostępny

   Usługę wymiany niesprawnego mikrofonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena na stronie zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   170 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia 10 plus wymiana portu USB
   170 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego gniazda USB przeprowadzamy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   170 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia 10 plus wymiana wyświetlacza
   450 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego wyświetlacza wykonujemy na miejscu w punkcie lub do 24 godziny od otrzymania urządzenia. Cena zawiera koszt wyświetlacza i usługi serwisowej. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

   450 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów