Xperia 10 Plus

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Xperia 10 Plus Jest 9 produktów.

  Wymieniamy uszkodzone złącza ładowania, baterie, pęknięte tylne klapki, niesprawne wyświetlacze LCD itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie, lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części zamienne i oryginalne.
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  • Diagnoza Po Zalaniu Sony Xperia 10 Plus
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do urządzenia.

   50 zł
   Dostępny
  • Diagnoza Urządzenia Sony Xperia 10 Plus
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do urządzenia.

   0 zł
   Dostępny
  • Usunięcie Blokady Google (FRP) Sony Xperia 10 Plus
   100 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę ściągamy w 24 godziny od otrzymania telefonu lub w naszym serwisie na miejscu.

   100 zł
   Dostępny
  • Wymiana Baterii Sony Xperia 10 Plus
   150 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta wymianę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   150 zł
   Dostępny
  • Wymiana Buzzera Sony Xperia 10 Plus
   120 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki telefonu kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania urządzenia. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   120 zł
   Dostępny
  • Wymiana Głośnika Rozmów Sony Xperia 10 Plus
   120 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego głośnika wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki telefonu kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   120 zł
   Dostępny
  • Wymiana Mikrofonu Sony Xperia 10 Plus
   160 zł Dostępny

   Usługę wymiany niesprawnego mikrofonu wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym punkcie serwisowym. Cena na stronie zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   160 zł
   Dostępny
  • Wymiana Portu USB Sony Xperia 10 Plus
   160 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego gniazda USB przeprowadzamy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   160 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Sony Xperia 10 Plus
   600 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego wyświetlacza wykonujemy na miejscu w punkcie lub do 24 godziny od otrzymania urządzenia. Cena zawiera koszt wyświetlacza i usługi serwisowej. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

   600 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów