Xperia M5

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Xperia M5 Jest 8 produktów.

  Ściągamy blokady Google FRP. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne. Wymieniamy złącza USB z mikrofonem, wyświetlacze LCD, wykrzywione korpusy, baterie, głośniki itd. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Wymiana Baterii Sony Xperia M5
   100 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonej baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt usługi serwisowej oraz ogniwa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   100 zł
   Dostępny
  • Wymiana Buzzera Sony Xperia M5
   70 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego buzzera wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   70 zł
   Dostępny
  • Wymiana Głośnika Rozmów Sony Xperia M5
   70 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego głośnika wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   70 zł
   Dostępny
  • Wymiana Klapki Baterii Sony Xperia M5
   110 zł Dostępny

   Naprawę potłuczonej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt klapki oraz usługi. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach oryginalnych lub zamiennych.

   110 zł
   Dostępny
  • Wymiana Mikrofonu Sony Xperia M5
   100 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego mikrofonu przeprowadzamy na miejscu, w naszym punkcie serwisowym lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   100 zł
   Dostępny
  • Wymiana Portu USB Sony Xperia M5
   100 zł Dostępny

   Naprawę niesprawnego złącza USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   100 zł
   Dostępny
  • Wymiana Slotu SIM Sony Xperia M5
   110 zł Dostępny

   Naprawę czytnika kart SIM robimy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu w serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   110 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Sony Xperia M5
   220 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy w punkcie na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na zamiennych lub oryginalnych częściach.

   220 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów