Xperia XZ Premium

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Xperia XZ Premium Jest 10 produktów.

  Wymieniamy uszkodzone przednie obudowy z ekranem dotykowym i LCD, złącza USB typ C, baterie, tylne klapki itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Wgrywamy oprogramowanie oraz usuwamy blokady FRP. Naprawy realizowane są w naszym punkcie w Chorzowie.
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
  • Sony Xperia XZ premium diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/k

   0 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia XZ premium diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Sony Xperia XZ premium diagnoza telefonu po zalaniu Diagnozę po zalaniu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po przeprowadzonej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy u

   50 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia XZ premium usunięcie blokady Google
   70 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę zdejmujemy w naszym serwisie na miejscu lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

   70 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia XZ premium wymiana baterii
   140 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę uszkodzonej baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt usługi serwisowej oraz ogniwa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach z

   140 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia XZ premium wymiana buzzera
   120 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   120 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia XZ premium wymiana głośnika rozmów
   120 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego głośnika wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   120 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia XZ premium wymiana klapki baterii
   130 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę uszkodzonej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach oryginalnych

   130 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia XZ Premium wymiana portu USB
   140 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego gniazda USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub w naszym serwisie na miejscu. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   140 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia XZ Premium wymiana slotu sim
   140 zł Dostępny

   Naprawę czytnika kart SIM robimy w 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu w serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   140 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia XZ premium wymiana wyświetlacza
   370 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego wyświetlacza wykonujemy w punkcie na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na zamiennych lub oryginalnych częściach.

   370 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów