Xperia XZ2

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Xperia XZ2 Jest 3 produktów.

  Wymieniamy niesprawne taśmy ładowania USB typ C, baterie, obudowy tylne, ekrany dotykowe z wyświetlaczem itd. Korzystamy wyłącznie z części oryginalnych. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Sony Xperia XZ2 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/kod

   0 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia XZ2 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po przeprowadzonej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej.

   50 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia XZ2 wymiana wyświetlacza
   420 zł Dostępny

   Jakość części: Oryginał Naprawę zepsutego wyświetlacza wykonujemy w punkcie na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na zamiennych lub oryginalnych częściach.

   420 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów