Xperia XZ3 H9436

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent
  Jakość części

  Xperia XZ3 H9436 Jest 5 produktów.

  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  • Usunięcie Blokady Google (FRP) Sony Xperia XZ3
   90 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się w przypadku zresetowania urządzenia (ustawienia fabryczne) bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę ściągamy na miejscu lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki do serwisu.

   90 zł
   Dostępny
  • Wymiana Buzzera Sony Xperia XZ3
   200 zł

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   200 zł
  • Wymiana Głośnika Rozmów Sony Xperia XZ3
   150 zł

   Wymianę uszkodzonego głośnika wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
  • Wymiana Portu USB Sony Xperia XZ3
   120 zł

   Wymianę uszkodzonego gniazda USB wykonujemy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   120 zł
  • Wymiana Wyświetlacza Sony Xperia XZ3
   1 000 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

   1 000 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów