Xperia XZ3

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Xperia XZ3 Jest 8 produktów.

  Wymieniamy uszkodzone złącza USB, baterie, pęknięte tylne klapki, niesprawne wyświetlacze LCD itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie, lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części zamienne i oryginalne.
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Sony Xperia XZ3 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów

   0 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia XZ3 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po wykonanej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunkiem wykona

   50 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia XZ3 usunięcie blokady Google
   100 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę zdejmujemy na miejscu w naszym serwisie lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

   100 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia XZ3 wymiana baterii
   190 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę zepsutej baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt usługi serwisowej oraz ogniwa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zami

   190 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia XZ3 wymiana buzzera
   200 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego buzzera wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   200 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia XZ3 wymiana głośnika rozmów
   180 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   180 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia XZ3 wymiana portu USB
   200 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego złącza USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub w naszym serwisie na miejscu. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   200 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia XZ3 wymiana wyświetlacza
   1 100 zł Dostępny

   Jakość części: Oryginał Wymianę zepsutego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w punkcie. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na zamiennych lub oryginalnych częściach.

   1 100 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów