Xperia Z2

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Xperia Z2 Jest 8 produktów.

  Usługi realizowane są w centrum Chorzowa. Wgrywamy oprogramowanie, wymieniamy uszkodzone ekrany LCD, złącza ładowania, baterie, buzzery, głośniki itd. Większość napraw wykonujemy na miejscu lub usługą kurierską door-to-door.
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Wymiana Baterii Sony Xperia Z2
   110 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnej baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt usługi serwisowej oraz ogniwa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   110 zł
   Dostępny
  • Wymiana Buzzera Sony Xperia Z2
   60 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego buzzera wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   60 zł
   Dostępny
  • Wymiana Głośnika Rozmów Sony Xperia Z2
   60 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   60 zł
   Dostępny
  • Wymiana Klapki Baterii Sony Xperia Z2
   70 zł Dostępny

   Wymianę zbitej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach oryginalnych lub zamiennych.

   70 zł
   Dostępny
  • Wymiana Mikrofonu Sony Xperia Z2
   110 zł Dostępny

   Usługę wymiany niesprawnego mikrofonu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub w naszym punkcie serwisowym, na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   110 zł
   Dostępny
  • Wymiana Portu USB Sony Xperia Z2
   80 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego gniazda USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub w naszym serwisie na miejscu. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   80 zł
   Dostępny
  • Wymiana Slotu SIM Sony Xperia Z2
   110 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM robimy na miejscu w serwisie lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   110 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Sony Xperia Z2
   200 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w punkcie. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na zamiennych lub oryginalnych częściach.

   200 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów