Xperia Z3 Compact

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Xperia Z3 Compact Jest 8 produktów.

  Usługi wykonujemy w centrum Chorzowa. Wymieniamy zbite wyświetlacze LCD, porty micro USB, mikrofony, czytniki SIM, baterie, klapki itd. Większość napraw wykonujemy na miejscu lub usługą kurierską door-to-door.
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Sony Xperia Z3 compact wymiana baterii
   110 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt usługi serwisowej oraz ogniwa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lu

   110 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia Z3 compact wymiana buzzera
   60 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania urządzenia. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   60 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia Z3 compact wymiana głośnika rozmów
   60 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego głośnika wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   60 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia Z3 compact wymiana klapki baterii
   70 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Naprawę uszkodzonej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach oryginalnych

   70 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia Z3 compact wymiana mikrofonu
   100 zł Dostępny

   Usługę wymiany uszkodzonego mikrofonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub w naszym punkcie serwisowym, na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   100 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia Z3 compact wymiana portu USB
   100 zł Dostępny

   Naprawę niesprawnego gniazda USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub w naszym serwisie na miejscu. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   100 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia Z3 compact wymiana slotu sim
   120 zł Dostępny

   Naprawę czytnika kart SIM robimy na miejscu w serwisie lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   120 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia Z3 compact wymiana wyświetlacza
   220 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Naprawę zepsutego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w punkcie lub na miejscu. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na zamiennych lub oryginalnych częściach

   220 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów