Xperia Z3

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Xperia Z3 Jest 8 produktów.

  Wizualnie refabrykujemy (wymiana ekranu z ramką i tylnej klapki), wymieniamy LCD, baterie, gniazda ładowania, sloty SIM, mikrofony itd. Naprawy wykonujemy na miejscu w Chorzowie. Klient posiada możliwość z korzystania z usługi door-to-door. Podzespoły, które montujemy są wysokiej jakości zamiennikami lub oryginałami.
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Sony Xperia Z3 wymiana baterii
   140 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę niesprawnego ogniwa wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt ogniwa oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach za

   140 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia Z3 wymiana buzzera
   80 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego buzzera wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   80 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia Z3 wymiana głośnika rozmów
   80 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego głośnika wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   80 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia Z3 wymiana klapki baterii
   70 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę potłuczonej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach oryginalnych

   70 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia Z3 wymiana mikrofonu
   110 zł Dostępny

   Wymianę niesprawnego mikrofonu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub w naszym punkcie serwisowym, na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   110 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia Z3 wymiana portu USB
   100 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego złącza USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub w naszym serwisie na miejscu. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   100 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia Z3 wymiana slotu sim
   140 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM robimy w serwisie na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   140 zł
   Dostępny
  • Sony Xperia Z3 wymiana wyświetlacza
   240 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę zepsutego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w punkcie lub na miejscu. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na zamiennych lub oryginalnych częściach

   240 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów