Xperia Z5 Compact

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Xperia Z5 Compact Jest 10 produktów.

  Wszystkie naprawy realizujemy w naszym punkcie w centrum Chorzowa. Wymieniamy ekrany LCD, zniszczone klapki, porty ładowania, baterie itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu. Dostępna jest usługa door to door.
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
  • Diagnoza Po Zalaniu Sony Xperia Z5 Compact
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodów/wzorów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   50 zł
   Dostępny
  • Diagnoza Urządzenia Sony Xperia Z5 Compact
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego urządzenia przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/kodów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   0 zł
   Dostępny
  • Wymiana Baterii Sony Xperia Z5 Compact
   150 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego ogniwa wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt usługi serwisowej oraz ogniwa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   150 zł
   Dostępny
  • Wymiana Buzzera Sony Xperia Z5 Compact
   70 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania urządzenia. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   70 zł
   Dostępny
  • Wymiana Głośnika Rozmów Sony Z5 Compact
   70 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego głośnika wykonujemy w naszym serwisie na miejscu. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt usługi serwisowej oraz części.

   70 zł
   Dostępny
  • Wymiana Klapki Baterii Sony Xperia Z5 Compact
   70 zł Dostępny

   Naprawę potłuczonej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi oraz klapki. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach oryginalnych lub zamiennych.

   70 zł
   Dostępny
  • Wymiana Mikrofonu Sony Xperia Z5 Compact
   110 zł Dostępny

   Usługę wymiany zepsutego mikrofonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub w naszym punkcie serwisowym, na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   110 zł
   Dostępny
  • Wymiana Portu USB Sony Xperia Z5 Compact
   80 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego gniazda USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub w naszym serwisie na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   80 zł
   Dostępny
  • Wymiana Slotu SIM Sony Xperia Z5 Compact
   110 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM robimy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu w serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   110 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Sony Xperia Z5 Compact
   260 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub w punkcie na miejscu. Cena zawiera wyświetlacz i usługę serwisową. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na zamiennych lub oryginalnych częściach.

   260 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów