Y5 2018

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Y5 2018 Jest 9 produktów.

  Wymieniamy uszkodzone złącza micro-USB, pęknięte wyświetlacze, głośniki rozmów i muzyki, niesprawne baterie. Zajmujemy się również naprawą software'ową - wgrywamy oprogramowanie, czy usuwamy blokadę konta Google. Naprawa na miejscu w Chorzowie lub metodą door-to-door.
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  • Huawei Y5 18 diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich kodó

   0 zł
   Dostępny
  • Huawei Y5 18 diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Po przeprowadzonej diagnozie smartfona po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Warun

   50 zł
   Dostępny
  • Huawei Y5 18 usunięcie blokady Google
   70 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę ściągamy na miejscu w naszym serwisie lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

   70 zł
   Dostępny
  • Huawei Y5 18 wymiana baterii
   120 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę ogniwa wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach oryginalnych l

   120 zł
   Dostępny
  • Huawei Y5 18 wymiana buzzera
   90 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem, wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania urządzenia. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   90 zł
   Dostępny
  • Huawei Y5 18 wymiana głośnika rozmów
   80 zł

   Wymianę zepsutego głośnika wykonujemy na miejscu w naszym serwisie. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania telefonu. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   80 zł
  • Huawei Y5 18 wymiana mikrofonu
   80 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego mikrofonu wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki w naszym serwisie telefonów lub na miejscu. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   80 zł
   Dostępny
  • Huawei Y5 18 wymiana portu USB
   100 zł Dostępny

   Naprawę zepsutego złącza USB wykonujemy na miejscu w naszym serwisie lub do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   100 zł
   Dostępny
  • Huawei Y5 18 wymiana wyświetlacza
   200 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub w punkcie na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i modułu wyświetlacza. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub za

   200 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

  Większość napraw wykonywane jest na miejscu po uprzednim umówieniu się. Dostępna jest również usługa door-to-door, dzięki której klient wysłać telefon do naszego serwisu bez wychodzenia z domu.