Pozostałe marki

Naprawa telefonów LG, Nokia, HTC i Motorola

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

 • HTC serwis telefonu
  0,00 zł

  HTC serwis telefonu

  Wybierz swoją naprawę

  Na rozwijanej liście przedstawiamy naprawy jakie wykonujemy w serwisie HTC. W przypadku braku konkretnej usługi, proszę wybrać bezpłatną diagnozę telefonu lub skontaktować się z doradcą techniczny. Więcej informacji na temat naprawy smartfona znajdziesz poniżej. ... Zobacz więcej

  0,00 zł
  Dostępne
 • LG serwis telefonu
  0,00 zł

  LG serwis telefonu

  Wybierz swoją naprawę

  Na rozwijanej liście przedstawiamy naprawy jakie wykonujemy w serwisie LG. W przypadku braku konkretnej usługi, proszę wybrać bezpłatną diagnozę telefonu lub skontaktować się z doradcą techniczny. Więcej informacji na temat naprawy smartfona znajdziesz poniżej. ... Zobacz więcej

  0,00 zł
  Dostępne
 • Motorola serwis telefonu
  0,00 zł

  Motorola serwis telefonu

  Wybierz swoją naprawę

  Na rozwijanej liście przedstawiamy naprawy jakie wykonujemy w serwisie Motorola. W przypadku braku konkretnej usługi, proszę wybrać bezpłatną diagnozę telefonu lub skontaktować się z doradcą techniczny. Więcej informacji na temat naprawy smartfona znajdziesz ... Zobacz więcej

  0,00 zł
  Dostępne
 • Nokia serwis telefonu
  0,00 zł

  Nokia serwis telefonu

  Wybierz swoją naprawę

  Na rozwijanej liście przedstawiamy naprawy jakie wykonujemy w serwisie Nokia. W przypadku braku konkretnej usługi, proszę wybrać bezpłatną diagnozę telefonu lub skontaktować się z doradcą techniczny. Więcej informacji na temat naprawy smartfona znajdziesz poniżej. ... Zobacz więcej

  0,00 zł
  Dostępne

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Jeśli nie wiesz, co zrobić z niesprawnym telefonem marki LG, Nokia, HTC czy Motorola, mamy rozwiązanie: odeślij je do nas w celu skutecznej naprawy! Wykonaj pierwszy krok i dobierz taką naprawę, której poszukujesz i potrzebujesz! Jeśli w poniższym opisie nie znajdziesz interesującej Cię usługi, wybierz diagnozę telefonu, a nasi doradcy przeprowadzą Cię przez cały proces zamówienia. Chcąc postawić na pewną i jakościowo dobrą naprawę, zachęcamy do skorzystania z usług SmartSerwisu24.

Wymiana szybki i wyświetlacza LG, Nokia, HTC i Motorola

W przypadku, gdy telefon upadnie z nieco większej wysokości lub zostanie mocniej uszkodzony oprócz naprawy uszkodzonej szybki, trzeba zając się również wymianą wyświetlacza. Taka usterka jest znacznie poważniejsza niż pęknięcie samej szybki. W takim przypadku możemy zobaczyć ślady uszkodzeń na ekranie, na przykład w postaci czarnych plam. Ekran może też nieprawidłowo wyświetlać obraz lub całkowicie przestać działać. Do tego najczęściej dochodzi również niepoprawna reakcja telefonu na dotyk. Jeśli zdecydujesz się na tego typu naprawę, wykonaj ją w serwisie telefonów, który posiada odpowiednie warunki, urządzenia i pomieszczenia przystosowane do wykonywania tego typu napraw telefonów. Wymieniamy wyświetlacza używając części oryginalnych i zamiennych. Udzielamy gwarancji na zużyte części i usługę.

Wymiana baterii LG, Nokia, HTC i Motorola

Jednym z najczęściej pomijanych aspektów w telefonach jest żywotność i jakość baterii. Akumulatory, w tym litowo-jonowe zwykle wytrzymują od 2 do 3 lat, zanim będą musiały zostać wymienione – o ile są one odpowiednio użytkowane. Pamiętaj, że prawidłowo ładując telefon, możesz znacznie wydłużyć żywotność baterii, dzięki czemu Twój telefon będzie sprawnie działał przez wiele lat. Pomimo tego typu działań, z czasem zauważalne będzie zmniejszenie czasu pracy i wydajności baterii, a w bardziej zaawansowanych usterkach, naładowanie lub uruchomienie telefonu może być trudne lub nawet niemożliwe. Możesz jednak temu zapobiec i wybrać usługę wymiany baterii w SmartSerwis24. Czas naprawy jest naprawdę krótki, i trwa zaledwie jeden dzień roboczy (od momentu dostarczenia przesyłki do serwisu). Koszt wymiany baterii w dużej mierze zależy od Ciebie: w zależności od wyboru baterii oryginalnych, lub zamienników możesz wpłynąć na ostateczny koszt usługi. Nie wahaj się, i skontaktuj się z nami w przypadku pytań.

Usunięcie blokady Google w telefonach LG, Nokia, HTC i Motorola

Planujesz kupno używanego telefonu lub już dokonałeś zakupu? Jeśli po dokonaniu transakcji, okazuje się, że nie masz dostępu do konta Google i nie możesz samodzielnie zdjąć blokady, co powinieneś zrobić? Jaki serwis jest najlepszy dla Ciebie i co należy wziąć pod uwagę przy usunięciu blokady konta Google? Odpowiedzi na wszystkie te pytania udzielą specjaliści SmartSerwisu24! Najpierw upewniamy się, z jaką blokadą mamy do czynienia. Najczęściej występującymi zabezpieczeniami są wyłączenia systemowe i operatorskie, blokady simLock, a także coraz częściej występujące systemy ochrony FRP (Factory Reset Protection). Przy wyborze serwisu dobrą zasadą jest wybór tylko autoryzowanego miejsca, w którym bezpiecznie usunięcie blokady jest pewne. Zapobiegnie to również ryzykownemu zablokowaniu telefonu na stałe. Podsumowując, nie warto korzystać z niepewnych źródeł, ponieważ tracisz więcej, niż zyskujesz. Zachęcamy do usuwania blokad w legalnych serwisach napraw. Z nami zyskujesz nie tylko telefon bez blokady, ale także z najnowszym oprogramowaniem. Więcej o usuwaniu blokad, dowiesz się kontaktując się z nami telefonicznie, e-mailowo, bądź osobiście w serwisie stacjonarnym.

Diagnoza po zalaniu telefonów LG, Nokia, HTC i Motorola

Czas zatrzymuje się w miejscu, gdy widzisz swój upuszczony telefon w wodzie. W ułamku sekundy albo krzyczysz ze strachu, albo z irytacji, nie wiedząc co właściwie należałoby zrobić. Niezależnie od tego, czy jest to kałuża, czy szklanka wody, po prostu wiesz, że w ciągu następnych kilku sekund musisz jak najszybciej osuszyć telefon. W końcu to zaawansowane technologicznie urządzenie, które przeważnie kosztuje kilkaset złotych, a istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostanie uznane za bezużyteczne. Dobrą wiadomością jest jednak to, że nawet telefony niewodoodporne są na ogół dosyć szczelne, więc jest szansa na skuteczną naprawę. Po wyjęciu telefonu z wody upewnij się, że jest on wyłączony. Nie podłączaj go do ładowarki, ani nie naciskaj żadnych klawiszy, ponieważ może to spowodować dalsze wpychanie wody do telefonu. W SmartSerwis24, oferujemy diagnozę telefonu po zalaniu, polega na ocenie uszkodzeń i dokonaniu wyceny ewentualnej naprawy. Jeśli naprawa zostanie wykonana, finalny koszt usługi zostanie pomniejszony o wartość diagnozy. W przypadku braku zgody na naprawę z powodu przekroczenia budżetu, klient ponosi koszt diagnozy, zaś my odsyłamy telefon.

Wymiana złącza USB LG, Nokia, HTC i Motorola

Regularne korzystanie ze smartfona wiąże się z wielokrotnym użyciem złącz micro USB, które dają Ci możliwość tworzenia kopii zapasowych do przechowywania danych, ładowania baterii, przesyłania plików lub łączenia z innymi urządzeniami. Kable micro USB są przeznaczone do współpracy z określonym urządzeniem mobilnym, a o ich sprawnym funkcjonowaniu decyduje przede wszystkim to, czy jest używane zgodnie z przeznaczeniem. Pamiętaj, aby zaprzestać korzystania ze złącza USB, jeśli przewód jest postrzępiony lub uszkodzony, nie jest skuteczne doładowywanie telefonu lub jeśli gniazda są wygięte lub pęknięte. W SmartSerwis24, przeprowadzamy profesjonalną wymianę złącz USB w możliwie krótkim czasie – przeważnie jeszcze tego samego dnia. Ponadto, zapewniamy naszym klientom gwarancję obejmującą montaż, jak i użyte przez nas części. Dodatkowo nasi serwisanci wykonują testy sprawdzające funkcjonalność urządzenia, dzięki którym masz pewność, że telefon jest sprawny.

Wymiana klapki baterii LG, Nokia, HTC i Motorola

Najskuteczniejszym rozwiązaniem, chroniącym telefon przed rozszczelnieniem jest prawidłowo zamontowana i skutecznie odprowadzająca ciepło, oryginalna klapka baterii Androida. Tylko oryginalna klapka zapewnia pewną ochronę, a także warunkuje optymalne zużycie baterii. Jest ona tak wbudowana w obudowę smartfona, aby go wspomagać i ochraniać. Pamiętaj, że dobrej jakości klapka baterii zawiera powłokę termoizolacyjną i zapewnia Twojemu smartfonowi trwałą i solidną ochronę przed przegrzaniem. Jeśli zdecydujesz się na wymianę w naszym serwisie, możesz wybierać spośród trzech klapek: oryginalnych, oryginalnych – pochodzących z demontażu, zamiennych. Zachęcamy do wyboru klapek oryginalnych, ponieważ wyposażone są w powłokę termiczną. Czas realizacji naprawy trwa zaledwie godzinę, od czasu przyjęcia telefonu na serwis. Jesteśmy dla Ciebie wsparciem od momentu diagnozy problemu, poprzez zakup odpowiedniej klapki, aż po pomoc przy jej wymianie.