Współpraca z SmartSerwis24

Firma SmartSerwis24 nieprzerwanie od 2009 zajmuje się prowadzeniem serwisu telefonów oraz sprzedażą akcesoriów do telefonów. Nasz serwis stacjonarny znajduje się w Chorzowie, ale dzięki wprowadzeniu usługi door to door możemy odbierać uszkodzone urządzenia z całej Polski. Zajmujemy się naprawą urządzeń popularnych marek takich jak: Apple, Samsung, Huawei, Sony, Xiaomi, Nokia, LG i wiele innych. Wymieniamy uszkodzone wyświetlacze, zbite szybki, niedziałające złącza do ładowania, głośniki, mikrofony, obudowy i wiele innych. Zajmujemy się również naprawą oprogramowania i zdejmujemy blokady. W razie potrzeby możemy naprawić zalany telefon lub wykonać usługę odnowienia urządzenia. Wykonujemy zaawansowaną diagnostykę uszkodzonych urządzeń i możemy wystawić ekspertyzę. Zajmujemy się również sprzedażą akcesoriów do telefonów takich jak: szkło hartowane, etui, pokrowce, karty pamięci, słuchawki, uchwyty, kable i wiele innych. Bardzo chętnie nawiążemy współpracę z innymi firmami. Jeśli masz dla nas propozycję gorąco zachęcamy do kontaktu.

Jeśli prowadzisz skup telefonów

Zajmujesz się prowadzeniem sklepu z telefonami lub jesteś właścicielem skupu telefonów? Gorąco zapraszamy do nawiązania współpracy z naszym serwisem. Zabierzemy od Ciebie uszkodzone telefony do naprawy, wymienimy niedziałające podzespoły lub dokonamy odświeżenia telefonu. Nawiązując z nami współpracę otrzymasz partnera biznesowego, który zadba o to, aby wszystkie telefony, które będziesz sprzedawać do klientów były w pełni sprawne.

Jeśli prowadzisz własną firmę

Jako właściciel firmy z pewnością nie raz spotkałeś się z sytuacją, że pracownicy zgłaszali do Ciebie usterki w swoich telefonach służbowych. A może musisz wyposażyć ich w podstawowe narzędzia pracy takie jak zestawy słuchawkowe, karty pamięci, czy uchwyty do telefonów? Gdy nawiążesz z nami współpracę zajmiemy się rozwiązaniem wszystkich Twoich problemów z naprawą telefonów. Dostarczymy Ci też niezbędne akcesoria. Jeśli z decydujesz się na zmianę sieci komórkowej pomożemy również z usunięciem blokady sim-lock.

Jeśli jesteś ubezpieczycielem

Jeśli prowadzisz firmę ubezpieczeniową i szukasz odpowiedniego serwisu, który będzie dla Ciebie wykonywać wyceny uszkodzeń lub naprawy ubezpieczonych telefonów, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy wykonanie szybkiej ekspertyzy oraz niezbędną wycenę. W razie potrzeby naprawimy uszkodzony telefon lub tablet. Masz dla nas propozycję współpracy? Zapoznałeś się z naszą ofertą i

Masz dla nas propozycję współpracy?

Chcesz nam sprzedawać akcesoria, części lub zaproponować inny rodzaj współpracy? A może sam prowadzisz serwis telefonów i sam nie dajesz rady, albo brakuje Ci części? Jesteśmy otwarci na wszystkie możliwości. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swój pomysł, a z pewnością uda nam się wspólnie ustalić w jaki sposób możemy wzajemnie sobie pomóc.