Wyświetlacze do telefonu

Nowoczesne smartfony posiadają duże wyświetlacze z zaawansowaną grafiką i dobrze skalibrowanym dotykiem. Wyświetlacze do telefonów są bardzo delikatne, więc warto o tym pamiętać i zabezpieczać ekran przed zbiciem szybki. Liderem ekranów do telefonów jest Samsung. Wyświetlacze Samsunga są też montowane w smartfonach Apple, co świadczy o ich bardzo wysokiej jakości. Smartfony zastępują nam wiele innych urządzeń i akcesoriów, co sprawia, że bardzo intensywnie z nich korzystamy. Niestety jednak są wrażliwe na wszystkie uszkodzenia. To sprawia, że LCD i digitizer do telefonów to jedne z najczęściej wymienianych w serwisach części. Wystarczy moment, aby wyświetlacz w telefonie uległ uszkodzeniu lub przygnieceniu. Niestety nawet pomimo wykorzystywania pokrowców i szkieł hartowanych, szybki i ekrany do telefonów mogą zostać uszkodzone.

Nowe oryginalne wyświetlacze Samsung

Zamawiając wyświetlacz do telefonów Samsung, warto pamiętać o tym, że powinny to być oryginalne części zamienne, które po naprawie pozwolą na zachowanie wysokiej jakości obrazu wyświetlanego w Twoim Samsungu. W naszej ofercie znajdziesz wiele oryginalnych wyświetlaczy Samsung, które możesz zamówić w naszym sklepie. Kupujesz w pełni nowe oryginalne wyświetlacze do telefonu Samsung, które są objęte gwarancją producenta. Kupując wyświetlacz do telefonu Samsung, należy zapoznać się z jego kompatybilnością oraz specyfikacją. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że dany ekran z digitizerem pasuje do Twojego modelu i pozwoli Ci na zachowanie pełnej funkcjonalności telefonu sprzed uszkodzenia. Możesz więc wykupić profesjonalną usługę serwisową, która w korzystnej cenie rozwiąże Twój problem. W razie dodatkowych pytań dotyczących wyświetlaczy Samsung zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Wyświetlacze do telefonów Xiaomi

Czy warto zdecydować się na naprawę wyświetlacza Xiaomi lub jego zakup w SmartSerwis24? Odpowiedź brzmi „tak”, jeśli nie lubisz tracić czasu na poszukiwanie stacjonarnych serwisów, cenisz swój czas i oczekujesz profesjonalizmu. Jeśli wyświetlacz Twojego telefonu Xiaomi został uszkodzony, a jego dalsze użytkowanie jest utrudnione lub nie możesz korzystać ze smartfona, powinieneś pomyśleć o zakupie wyświetlacza Xiaomi. Możesz kupić w naszym sklepie internetowym wyświetlacz, a następnie z listy rozwijanej wybrać naprawę, jaką jest wymiana wyświetlacza w telefonie Xiaomi. W naszej ofercie posiadamy oryginalne wyświetlacze Xiaomi do większości telefonów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także owocnej współpracy z najlepszymi producentami wyświetlaczy, opracowaliśmy możliwie najwydajniejsze naprawy, a przy tym korzystne cenowo części. Zapraszamy do zakupów i korzystania ze sklepu SmartSerwis24.pl

Regeneracja wyświetlaczy do telefonu

Zbita szybka w telefonie nie jest jednoznaczna z koniecznością wymiany wyświetlacza na nowy. Przed zakupem nowego ekranu do smartfona możesz skorzystać z tańszego rozwiązania, jakim jest wymiana wyświetlacza po regeneracji. SmartSerwis24 nie tylko naprawia telefony, ale też regeneruje same wyświetlacze. Rozwiązanie to jest nie tylko ekonomiczne, ale także ekologiczne. Trzeba się liczyć z faktem, że regenerowany wyświetlacz może nosić ślady użytkowania, ale jest wciąż produktem pełnowartościowym. Ponadto, ślady użytkowania najczęściej występują na tylnej, mniej widocznej części LCD. Jedyne ryzyko, jakie niesie za sobą zakup regenerowanego wyświetlacza to zużycie ekranu (jest to jednak stan sprzed regeneracji). Wyświetlacz do telefonu, jak każde urządzenie elektryczne ma swoją żywotność. Warto zapytać sprzedawcę o jego historię, o ile nie zdecydujemy się na regenerację ekranu.