Xperia X  

Produkty Jest 11 produktów

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

 • 0,00 zł Dostępne

  Diagnostykę zepsutego Sony Xperia X przeprowadzamy do 24 godzin od otrzymania smartfona. Po wykonanym badaniu telefonu kontaktujemy się, by przedstawić całkowity kosztorys naprawy.

  0,00 zł
  Dostępne
 • 50,00 zł Dostępne

  Diagnoza po zalaniu Sony Xperia X to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Następnie kontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci cenę naprawy telefonu.

  50,00 zł
  Dostępne
 • 70,00 zł Dostępne

  Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która pojawia się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia haseł lub kont e-mail. Blokadę zdejmujemy w naszym serwisie na miejscu lub w 24 godziny od otrzymania przesyłki.

  70,00 zł
  Dostępne
 • 140,00 zł Dostępne

  Telefony takie jak Sony Xperia X wyróżniają się bardzo dobrym aparatem i wyświetlaczem. Niestety jednak podobne jak inne telefony ich baterie posiadają ograniczoną żywotność. Jeśli podczas korzystania z telefonu zauważysz, że bardzo szybko się on rozładowuje, skorzystaj z opcji serwisowej wymiany baterii na nową. Po wymianie telefon będzie działać na ...

  140,00 zł
  Dostępne
 • 100,00 zł Dostępne

  Wymiany buzzera w Sony Xperia X dokonujemy do 24 godzin od otrzymania smartfona. Cena obejmuje koszt części, czyli buzzera - głośnika muzyki oraz usługi serwisowej.

  100,00 zł
  Dostępne
 • 300,00 zł Dostępne

  Przypadkowo uszkodziłeś wyświetlacz w telefonie? Skorzystaj z usług profesjonalnego serwisu Sony, który wykona dla Ciebie szybką wymianę ekranu dotykowego, która potrwa maksymalnie godzinę. Do wymiany ekranu w Sony Xperia X wykorzystamy oryginalne części zamienne, które dokładnie sprawdzimy. Na naprawę telefonu oraz wykorzystane części otrzymasz od ...

  300,00 zł
  Dostępne
 • 90,00 zł Dostępne

  Wymianę uszkodzonej klapki baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt klapki oraz usługi. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach oryginalnych

  90,00 zł
  Dostępne
 • 100,00 zł Dostępne

  Wymiany zepsutego mikrofonu w Sony Xperia X dokonujemy w ciągu 24 godzin od otrzymania telefonu. Cena naprawy zawiera koszt usługi serwisowej i części.

  100,00 zł
  Dostępne
 • 100,00 zł Dostępne

  Naprawę zepsutego złącza USB w Sony Xperia X wykonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena zawiera koszt części, czyli portu ładowania oraz usługi serwisowej.

  100,00 zł
  Dostępne
 • 120,00 zł Dostępne

  Wymiany uszkodzonego wejścia na kartę sim w Sony Xperia X dokonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

  120,00 zł
  Dostępne

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Ściągamy blokady Google FRP, wymieniamy moduły LCD, zbite tylne klapki, złącza USB, sloty SIM itd. Oferujemy również refabrykację telefonu. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.