Galaxy S9 Plus

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy S9 Plus Jest 11 produktów.

  Serwis Samsung Galaxy S9 Plus - wymieniamy niesprawne płytki ze złączem USB typ C, baterie, klapki baterii, wyświetlacze itd. Klient ma do wyboru części oryginalne. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door. 
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  • Samsung Galaxy S9 plus diagnoza telefonu
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich

   0 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S9 plus diagnoza telefonu po zalaniu
   50 zł Dostępny

   Samsung Galaxy S9 plus diagnoza telefonu po zalaniu Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urz

   50 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S9 plus usunięcie blokady Google
   80 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę usuwamy w 24 godziny od otrzymania przesyłki lub w naszym serwisie na miejscu.

   80 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S9 plus wymiana baterii
   170 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Wymianę zepsutego ogniwa wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt ogniwa oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamie

   170 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S9 plus wymiana buzzera
   160 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego buzzera wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku wysyłki urządzenia kurierem wymianę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   160 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S9 plus wymiana głośnika rozmów
   150 zł Dostępny

   Wymianę uszkodzonego głośnika rozmów wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów. W przypadku przesłania urządzenia kurierem, naprawę wykonamy do 24 godzin od momentu otrzymania przesyłki. Cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

   150 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S9 plus wymiana klapki baterii
   120 zł Dostępny

   Jakość części: Zamiennik Naprawę zbitej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt klapki oraz usługi. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach oryginalnych lub

   120 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S9 plus wymiana mikrofonu
   210 zł Dostępny

   Usługę wymiany uszkodzonego mikrofonu przeprowadzamy na miejscu, w naszym punkcie serwisowym lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   210 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S9 plus wymiana portu USB
   210 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego złącza USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   210 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S9 plus wymiana slotu sim
   210 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM robimy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu w serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   210 zł
   Dostępny
  • Samsung Galaxy S9 plus wymiana wyświetlacza
   1 100 zł Dostępny
   7 Opinie

   Jakość części: Oryginał, Kolor: Coral Blue Wymianę zepsutego wyświetlacza przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera usługę serwisową i oryginalny wyświetlacz.

   1 100 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów