Galaxy S9 Plus

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.

  Galaxy S9 Plus Jest 9 produktów.

  Serwis Samsung Galaxy S9 Plus - wymieniamy niesprawne płytki ze złączem USB typ C, baterie, klapki baterii, wyświetlacze itd. Klient ma do wyboru części oryginalne. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door. 
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  • Diagnoza Po Zalaniu Samsung Galaxy S9 Plus
   50 zł Dostępny

   Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić realny kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/kodów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   50 zł
   Dostępny
  • Diagnoza Urządzenia Samsung Galaxy S9 Plus
   0 zł Dostępny

   Diagnozę zepsutego telefonu przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Po przeprowadzonej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/kodów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

   0 zł
   Dostępny
  • Usunięcie Blokady Google (FRP) Samsung Galaxy S9 Plus
   100 zł Dostępny

   Oferujemy usunięcie blokady Google FRP, która aktywuje się, gdy zresetujemy urządzenie (poprzez ustawienia fabryczne), bez usunięcia kont e-mail lub haseł. Blokadę usuwamy w 24 godziny od otrzymania przesyłki lub w naszym serwisie na miejscu.

   100 zł
   Dostępny
  • Wymiana Baterii Samsung Galaxy S9 Plus
   150 zł Dostępny

   Wymianę zepsutego ogniwa wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt ogniwa oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

   150 zł
   Dostępny
  • Wymiana Klapki Baterii Samsung Galaxy S9 Plus (Oryginał)
   120 zł Dostępny

   Naprawę zbitej klapki baterii wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt klapki oraz usługi. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach oryginalnych lub zamiennych.

   120 zł
   Dostępny
  • Wymiana Mikrofonu Samsung Galaxy S9 Plus
   180 zł Dostępny

   Usługę wymiany uszkodzonego mikrofonu przeprowadzamy na miejscu, w naszym punkcie serwisowym lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

   180 zł
   Dostępny
  • Wymiana Portu USB Samsung Galaxy S9 Plus
   210 zł Dostępny

   Naprawę uszkodzonego złącza USB wykonujemy do 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki lub na miejscu w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

   210 zł
   Dostępny
  • Wymiana Slotu SIM Samsung Galaxy S9 Plus
   210 zł Dostępny

   Wymianę czytnika kart SIM robimy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu w serwisie. Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej.

   210 zł
   Dostępny
  • Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy S9 Plus
   1 020 zł Dostępny
   7 Opinie

   Wymianę zepsutego wyświetlacza przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera usługę serwisową i oryginalny wyświetlacz.

   1 020 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów