Serwis telefonów

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Serwis telefonów 

SmartSerwis24 to pogwarancyjny serwis smartfonów. Prowadzimy stacjonarny punkt naprawy w Chorzowie, ale dzięki usłudze door-to-door  możemy naprawiać urządzenia z całej Polski.

Podkategorie

 • Serwis Apple
  Serwis Apple to serwis telefonów SmartSerwis24. Najczęstsze naprawy w serwisie to wymiana wyświetlacza, wymiana uszkodzonej szybki wyświetlacza, obudowy i baterii. Wymieniamy również baterie, głośniki, siatki głośnika gniada ładowanie i mikrofony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą serwisu Apple. Jeżeli nie znalazłeś swojej usterki skontaktuj się z nami. Naprawimy Twojego iPhone.
 • Serwis Huawei
  Serwis Huawei to serwis telefonów SmartSerwis24. Popularne naprawy w serwisie to wymiana szybki dotyku, uszkodzonego wyświetlacza, klapki baterii i baterii. W serwisie wymieniamy również obudowy, głośniki, gniazda USB, mikrofony i ściągamy blokadę Google. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą serwis Huawei. Jeżeli nie znalazłeś swojej usterki skontaktuj się z nami. Naprawimy Twojego Smartfona.
 • Serwis Samsung
  Serwis Samsung to serwis telefonów SmartSerwis24. Częste naprawy w serwisie to wymiana uszkodzonego wyświetlacza, pęknięte szybki, uszkodzonej klapki baterii. W serwisie wymieniamy również złącza ładowania, blokady ekranu, mikrofony jak i telefony po zalaniu. Naprawy wykonujemy na oryginalnych i zamiennych częściach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwisu Jeżeli nie znalazłeś swojej usterki skontaktuj się z nami. Naprawimy Twojego smartfona.
 • Serwis Sony
  Serwis Sony to serwis telefonów SmartSerwis24. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawianiu telefonów. W naszym serwisie znajdują się wyłącznie profesjonalne urządzenia, które pomagają nam odpowiednio diagnozować telefony oraz naprawiać usterki. Nasz serwis telefonów ma dostęp do oryginalnych części oraz wysokiej jakości zamienników. To wszystko pozwala zagwarantować Ci profesjonalną usługę serwisową Twojego smartfona.
 • Serwis Xiaomi
  Serwis Xiaomi to SmartSerwis24 - Naprawiamy usterki w telefonach marki Xiaomi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawianiu telefonów i smartfonów. W naszym serwisie znajduje się profesjonalny sprzęt do diagnostyki i napraw. Mamy dostęp do oryginalnych części i wysokiej jakości części zamiennych. To wszystko sprawia, że możemy zagwarantować Ci usługę serwisową telefonu na najwyższym poziomie.