Serwis Xiaomi

Serwis Xiaomi 

Serwis Xiaomi to SmartSerwis24 - Naprawiamy usterki w telefonach marki Xiaomi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawianiu telefonów i smartfonów. W naszym serwisie znajduje się profesjonalny sprzęt do diagnostyki i napraw. Mamy dostęp do oryginalnych części i wysokiej jakości części zamiennych. To wszystko sprawia, że możemy zagwarantować Ci usługę serwisową telefonu na najwyższym poziomie.

Podkategorie

 • Mi 5

  Serwis Xiaomi Mi 5 - wszystkie naprawy wykonujemy w naszym lokalu w centrum Chorzowa. Naprawiamy błędy oprogramowania, wymieniamy wyświetlacze LCD, taśmy ze złączem USB typ C i mikrofonem itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części zamienne bardzo dobrej jakości. Dostępna jest usługa door to door.

 • Mi 6

  Serwis Xiaomi Mi 6 - wgrywamy oprogramowanie, usuwamy blokady Google FRP, konta Xiaomi, wymieniamy niesprawne taśmy z portem USB typ C i mikrofonem, baterie, wyświetlacze itd. Stosujemy części zamienne wysokiej jakości. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.

 • Mi 8
 • Mi 9
 • Mi A1

  Serwis Xiaomi Mi A1 - usługi realizowane są w centrum Chorzowa. Wymieniamy płytki z mikrofonem i USB, baterie, uszkodzone wyświetlacze LCD itd. Usuwamy również usterki po zalaniu i błędy oprogramowania. Większość napraw wykonujemy na miejscu lub usługą kurierską door-to-door.

 • Mi A2
 • Mi A2 Lite
 • Mi Mix

  Serwis Xiaomi Mi Mix - wymieniamy wyświetlacze LCD, porty ładowania USB typ C, baterie itd. Naprawiamy także telefony po zalaniu. Usługi realizujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.

 • Mi Mix 2

  Serwis Xiaomi Mi Mix 2 - wymieniamy niesprawne baterie, płytki ze złączem USB typ C, wyświetlacze LCD itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części zamienne. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.

 • Mi Mix 2S
 • Mi Mix 3
 • Pocophone F1
 • Redmi 4 Pro

  Serwis Xiaomi Redmi 4 Pro - usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door. Wymieniamy wyświetlacze LCD, płytki z portem ładowania USB, baterie itd. Wgrywamy także oprogramowanie i usuwamy wszelakie blokady.

 • Redmi 4A

  Serwis Xiaomi Redmi 4A - usługi wykonywane są w centrum Chorzowa. Wgrywamy oprogramowanie, wymieniamy uszkodzone wyświetlacze LCD, niesprawne płytki ładowania USB, baterie itd. Większość napraw wykonujemy na miejscu lub usługą kurierską door-to-door.

 • Redmi 4X

  Serwis Xiaomi Redmi 4X - większość napraw wykonujemy na miejscu lub usługą kurierską door-to-door. Naprawa telefonu po zalaniu, usunięcie blokady Gmail, wgranie oprogramowania, wymieniamy dotyki, wyświetlacze LCD, płytki USB itd. Korzystamy jedynie z pewnych części zamiennych, bardzo dobrej jakości. 

 • Redmi 5

  Serwis Xiaomi Redmi 5 - naprawiamy urządzenia po zalaniu, wymieniamy uszkodzone wyświetlacze z ekranem dotykowym, płytki USB, wgrywamy oprogramowanie i ściągamy blokady Google. Usługi realizujemy w centrum Chorzowa. Dostępna jest również usługa door-to-door.

 • Redmi 5 Plus
 • Redmi 5A

  Serwis Xiaomi Redmi 5A - ściągamy blokady Google Gmail. W naszej ofercie znajdą Państwo tylko sprawdzone części zamienne wysokiej jakości. Wymieniamy wyświetlacze LCD, zbite ekrany dotykowe, niesprawne płytki ładowania micro-USB, baterie itd. Serwis wykonujemy na miejscu w naszym lokalu w Chorzowie lub metodą door-to-door.

 • Redmi 6
 • Redmi 6A
 • Redmi Note 2

  Serwis Xiaomi Redmi Note 2 - naprawy wykonywane są w centrum Chorzowa lub przesyłkami kurierskimi door to door. Wgrywamy oprogramowanie, wymieniamy ekrany LCD, porty micro USB itd. Stosujemy jedynie sprawdzone części zamienne. Większość napraw realizujemy na miejscu.

 • Redmi Note 3

  Serwis Xiaomi Redmi Note 3 - wykorzystujemy podzespoły zamienne wysokiej jakości. Naprawiamy błędy oprogramowania, wymieniamy flex z gniazdem ładowania, wyświetlacze LCD, baterie itd. Naprawy wykonujemy na miejscu w Chorzowie. Klient posiada możliwość z korzystania z usługi door-to-door.

 • Redmi Note 3 Pro

  Serwis Xiaomi Redmi Note 3 Pro - naprawa software oraz hardware: eliminujemy usterki po zalaniu, wymieniamy płytki ładowania, zbite ekrany LCD itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części zamienne. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub metodą door to door.

 • Redmi Note 4

  Serwis Xiaomi Redmi Note 4 - naprawiamy usterki zalania, wgrywamy oprogramowanie, usuwamy blokady Google FRP, wymieniamy zbite ekrany dotykowe, LCD, płytki ze złączem USB i mikrofonem, baterie itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części zamienne wysokiej jakości. 

 • Redmi Note 4X

  Serwis Xiaomi Redmi Note 4X - posiadamy części zamienne wysokiej jakości. Wgrywamy oprogramowanie, ściągamy blokady Google FRP oraz konta Xiaomi, wymieniamy uszkodzone dotyki, niesprawne wyświetlacze LCD, płytki z portem micro USB, baterie itd. Serwis wykonujemy w naszym lokalu w Chorzowie. Dostępna jest usługa door-to-door.

 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 5A

  Serwis Xiaomi Redmi Note 5A - wymieniamy zbite wyświetlacze LCD, dotyki, baterie, płytki ze złączem ładowania itd. Podzespoły, które montujemy są wysokiej jakości zamiennikami. Naprawy realizowane są w naszym punkcie w Chorzowie. Klient może skorzystać z usługi door to door.

 • Redmi Note 7

Serwis Xiaomi SmartSerwis24

W naszym serwisie Xiaomi wymieniamy wyświetlacze, obudowy, klapki baterii. Rozwiążemy problemy dotyczące uszkodzeń elektronicznych, które dotykają układów na płycie głównej. Wymienimy uszkodzone mikrofon, głośnik oraz gniazda USB. Pomożemy również w przypadku problemów z oprogramowaniem , blokadą Google oraz blokadą ekranu. SmartSerwis24 naprawia telefony po zalaniu. Niezależnie od tego jaki masz problem możesz powierzyć nam swoje urządzenie. Wymieniamy uszkodzone wyświetlacze szybki i dotyki.

Wymiana wyświetlacza Serwis Xiaomi - SmartSerwis24

Wymiana wyświetlacza w telefonach Xiaomi polega na precyzyjnym demontażu uszkodzonego wyświetlacza, a następnie odpowiednim montażu nowego zestawu, w skład którego wchodzi nowy wyświetlacz wraz z szybką i panelem dotykowym. Aby dokonać odpowiedniej wymiany ekranu w Xiaomi niezbędne jest zachowanie odpowiednich warunków w pomieszczeniu oraz zastosowanie profesjonalnych urządzeń. W trakcie naprawy zastosujemy oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Ostateczną decyzję pozostawiamy Tobie.

Wymiana szybki Xiaomi - SmartSerwis24

Jako serwis Xiaomi proponujemy również wymianę szybki. Jeśli w Twoim telefonie zbiła się jedynie szybka, możesz zdecydować się na taką metodę naprawy bo jest ona tańsza. W takim przypadku nasi technicy za pomocą profesjonalnych narzędzi oraz maszyn usuną uszkodzoną warstwę , a następnie za pomocą oryginalnego kleju połączą nową szybkę z warstwą wyświetlacza. Wymiana ta jest bardziej ryzykowna. Dlatego powinna zostać wykonana w serwisie profesjonalnym serwisie telefonów  przez wykwalifikowanych techników. Będzie wtedy skuteczna tak samo jak w przypadku wymiany całego modułu wyświetlacza.

Serwis Xiaomi Chorzów SmartSerwis24

Posiadamy nieautoryzowany serwis Xiaomi w Chorzowie, który znajduje się przy ulicy W.Truchana 30/1, jeżeli mieszkasz w okolicy lub jesteś przejazdem zapraszamy Cię do naszego stacjonarnego punktu. Po przeprowadzeniu odpowiedniej diagnostyki przekażemy Ci informację o stanie Twojego telefonu, zaproponujemy naprawę oraz poinformujemy o przewidywanych koszach. W większości przypadków nie musisz martwić się o usunięcie danych z Twojego telefonu. Większość napraw jesteśmy w stanie wykonać bez ingerowania w pamięć telefonu, a jeśli zaszłaby taka potrzeba najpierw Cię o tym poinformujemy.

Serwis Xiaomi – serwis online SmartSerwis24

Oferujemy również obsługę serwis online. Dzięki temu możemy odebrać uszkodzone urządzenie z dowolnego miejsca w Polsce. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w celu ustalenia szczegółów lub skorzystasz z oferty naszego sklepu online i wykupisz wykonanie usługi. SmartSerwis24 zamówi kuriera, który odbierze od Ciebie uszkodzony telefon, a następnie dostarczy go do naszego punktu stacjonarnego. Naprawiony telefon odeślemy za pomocą firmy kurierskiej, z którą współpracujemy.