Serwis Xiaomi  

Produkty Jest 445 produktów

Pokazuje 1 - 12 z 445 elementów

 • 0,00 zł Dostępne

  Diagnostykę zepsutego Xiaomi Mi 10 przeprowadzamy do 24 godzin od otrzymania smartfona. Po wykonanym badaniu telefonu kontaktujemy się, by przedstawić całkowity kosztorys naprawy.

  0,00 zł
  Dostępne
 • 100,00 zł Dostępne

  Diagnoza po zalaniu Xiaomi Mi 10 to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Następnie kontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci cenę naprawy telefonu.

  100,00 zł
  Dostępne
 • 0,00 zł Dostępne

  Diagnostykę zepsutego Xiaomi Mi 10 Lite 5G przeprowadzamy do 24 godzin od otrzymania smartfona. Po wykonanym badaniu telefonu kontaktujemy się, by przedstawić całkowity kosztorys naprawy.

  0,00 zł
  Dostępne
 • 100,00 zł Dostępne

  Diagnoza po zalaniu Xiaomi Mi 10 Lite 5G to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Następnie kontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci cenę naprawy telefonu.

  100,00 zł
  Dostępne
 • 100,00 zł Dostępne

  Usunięcie FRP Lock/ Google FRP w Xiaomi Mi 10 Lite 5G to konieczność, gdy kupiłeś używany smartfon i nie możesz go uruchomić. Blokadę FRP Lock usuwamy na miejscu w naszym serwisie lub w ciągu 24 godzin od otrzymania smartfonu.

  100,00 zł
  Dostępne
 • 300,00 zł Dostępne

  Wymianę baterii w Xiaomi Mi 10 Lite 5G wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie telefonów lub na miejscu. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

  300,00 zł
  Dostępne
 • 300,00 zł Dostępne

  Wymiany buzzera w Xiaomi Mi 10 Lite 5G dokonujemy do 24 godzin od otrzymania smartfona. Cena obejmuje koszt części, czyli buzzera - głośnika muzyki oraz usługi serwisowej.

  300,00 zł
  Dostępne
 • 1 200,00 zł Dostępne

  Twój rozbity wyświetlacz nie działa prawidłowo? Nasz serwis Xiaomi wykona dla Ciebie profesjonalną usługę wymiany ekranu w telefonie Xiaomi Mi 10 Lite 5G na nowy. Potrzebujesz szybkiej naprawy telefonu? Wymianę ekranu dotykowego przy wykorzystaniu najwyższej jakości, oryginalnych części wykonamy dla Ciebie maksymalnie w ciągu godziny. Na naprawę telefonu ...

  1 200,00 zł
  Dostępne
 • 300,00 zł Dostępne

  Wymianę klapki baterii w Xiaomi Mi 10 Lite 5G wykonujemy na miejscu w naszym serwisie telefonów lub w 24 godziny od doręczenia przesyłki. Cena zawiera koszt usługi i części. Naprawę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

  300,00 zł
  Dostępne

Pokazuje 1 - 12 z 445 elementów

Zauważyłeś, że Twój telefon Xiaomi nie działa ostatnio tak, jak powinien? W takim przypadku może się okazać, że będziesz musiał skorzystać z usług serwisu telefonów Xiaomi, który ustali przyczynę problemów i zajmie się naprawą telefonu. Nie wiesz, gdzie możesz naprawić swój telefon? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naprawy telefonów Xiaomi w naszym punkcje stacjonarnym w Chorzowie lub zdalnie po wcześniejszym zamówieniu usługi na stronie naszego sklepu internetowego SmartSerwis24. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Serwisowaniem telefonów zajmujemy się od 2009 roku. To pozwoliło nam na zdobycie bardzo dużego doświadczenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie naprawić każdą usterkę, która może pojawić się w telefonie Xiaomi. Na pewno ucieszy Cię też fakt, że większość usług serwisowych wykonujemy w tym samym dniu. Na wszystkie usługi oraz części dajemy gwarancję.

Serwis Xiaomi Chorzów

Jeśli szukasz stacjonarnego serwisu Xiaomi, zapraszamy Cię do naszego punktu, który znajduje się w Chorzowie przy ulicy W.Truchana 30/1. Dobra lokalizacja serwisu sprawia, że szybko dojedziesz do nas komunikacją miejską lub samochodem. Nasz serwis Xiaomi znajduje się też niedaleko Drogowej Trasy Średnicowej, dzięki czemu mieszkańcy miast: Katowice, Świętochłowice, Ruda Śląska, Gliwice czy Zabrze będą mogli szybko do nas dojechać. W naszym stacjonarnym punkcie będziemy mogli wykonać dla Ciebie diagnozę telefonu, również po zalaniu, która pozwoli na ustalenie, co jest przyczyną usterki. Na tej podstawie serwis przygotuje dla Ciebie dokładny kosztorys naprawy, który pozwoli Ci podjąć decyzję, czy naprawa telefonu będzie opłacalna. Dodatkowo, jeśli martwisz się o dane w swoim telefonie, mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Większość napraw jesteśmy w stanie wykonać bez ingerowania w oprogramowanie i dane na telefonie. Jeśli jednak pojawiłaby się taka potrzeba, najpierw Cię o tym poinformujemy.

Serwis Xiaomi Online

Mamy też świetną wiadomość dla osób, które nie mają czasu do nas przyjechać lub mieszkają zbyt daleko. Nasz serwis Xiaomi świadczy też usługi w formie door to door. Oznacza to, że jeśli mieszkasz na terenie Polski, bez problemu będziesz mógł skorzystać z naszych usług. Wystarczy, że wykupisz odpowiednią usługę na stronie naszego sklepu internetowego lub skontaktujesz się z nami e-mailowo albo telefonicznie, aby ustalić wszystkie szczegóły naprawy. Następnym krokiem będzie odpowiednie przygotowanie telefonu do wysyłki. Paczkę z dowolnego miejsca na terenie kraju odbierze od Ciebie kurier, z którym współpracuje nasz serwis. Gdy tylko doręczy ją do naszego serwisu Xiaomi w Chorzowie, rozpoczniemy pracę nad naprawą telefonu. Po wykonaniu usługi serwisowej telefon przejdzie dokładne testy i zostanie odesłany na wskazany przez Ciebie adres.

Zakres napraw w serwisie Xiaomi

Chcesz wiedzieć jakie usługi serwisowe świadczy nasz serwis Xiaomi? Wieloletnie doświadczenie w pracach serwisowych pozwala nam na jakościowe wykonywanie wszelkich możliwych napraw telefonów. Do usług, które wykonujemy najczęściej, z pewnością należą wymiana ekranu i wymiana szybki. Nasi technicy serwisowi usuną też uszkodzenia mechaniczne dotyczące obudowy telefonu lub klapki baterii. W razie potrzeby serwis Xiaomi wymieni też złącze ładowania, czy slot na kartę SIM. Kolejną często wykonywaną usługą serwisową jest też wymiana baterii na nową. Nasi serwisanci rozwiążą też problemy związane z głośnikiem, buzzerem i mikrofonem. Możesz zgłosić się do nas również w przypadku zalania telefonu. Nasz serwis Xiaomi wykona też niezbędne naprawy związane z problemami z oprogramowaniem lub blokadą telefonów. W zależności od preferencji klienta urządzenie może zostać naprawione na częściach oryginalnych lub wysokiej jakości, sprawdzonych zamiennikach. Jeśli chcesz wiedzieć, czy warto naprawiać telefon, możemy wykonać dla Ciebie diagnozę, która pomoże ustalić, co jest przyczyną problemów oraz jaki będzie ostateczny koszt naprawy urządzenia.

Serwis telefonów – wymiana ekranu Xiaomi

Niezależnie od tego, jak bardzo starasz się chronić swój telefon, w końcu może okazać się, że zostanie on przypadkowo uszkodzony na skutek upadku lub przygniecenia. Niestety nawet szkło hartowane i pokrowiec nie zabezpieczą telefonu w pełni. Jeśli doszło do uszkodzenia wyświetlacza, niezbędna będzie wymiana ekranu, która będzie polegała na demontażu całego uszkodzonego modułu. Następnym etapem będzie dokładnie przygotowanie telefonu do zamontowania nowego modułu, który będzie składać się z następujących elementów: wyświetlacz, dotyk i szybka. Zastanawiasz się pewnie, dlaczego pozornie prosta naprawa powinna być wykonana w profesjonalnym serwisie telefonów Xiaomi? Przede wszystkim ze względu na duże doświadczenie pracowników oraz dostęp do profesjonalnych pomieszczeń i narzędzi serwisowych, które pozwolą na wykonanie jakościowej naprawy.

Wymiana szybki Xiaomi

Jeśli Twój telefon nie został zbyt mocno uszkodzony, może okazać się, że w Twoim przypadku możliwa będzie jeszcze jedna forma naprawy, jaką jest wymiana szybki. Pozwoli ona na zachowanie oryginalnego wyświetlacza od producenta oraz oszczędność na naprawie telefonu Xiaomi. Wymiana szybki będzie jednak możliwa jedynie w przypadku, gdy wyświetlacz w Twoim telefonie nie został dodatkowo uszkodzony. Jak sprawdzić, czy tego typu naprawa będzie możliwa? Przede wszystkim ekran nie może posiadać żadnych śladów uszkodzenia oraz wylania. Powinien też prawidłowo wyświetlać obraz oraz reagować na dotyk. Jeśli nie wiesz, czy Twój telefon kwalifikuje się do wymiany szybki, nasz serwis Xiaomi przeprowadzi szybką diagnozę. Gdy zdecydujesz się na ten rodzaj naprawy, nasi eksperci rozpoczną od usunięcia uszkodzonej szybki oraz przygotowania wyświetlacza, aby za pomocą specjalnego kleju zamontować nową szybkę.