Serwis Samsung

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Serwis Samsung 

Serwis Samsung to serwis telefonów SmartSerwis24. Częste naprawy w serwisie to wymiana uszkodzonego wyświetlacza, pęknięte szybki, uszkodzonej klapki baterii. W serwisie wymieniamy również złącza ładowania, blokady ekranu, mikrofony jak i telefony po zalaniu. Naprawy wykonujemy na oryginalnych i zamiennych częściach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwisu Jeżeli nie znalazłeś swojej usterki skontaktuj się z nami. Naprawimy Twojego smartfona.

Podkategorie

 • Galaxy A10
  Wymieniamy uszkodzone złącza ładowania, baterie, niesprawne wyświetlacze LCD, pęknięte tylne klapki itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
 • Galaxy A20e
  Wymieniamy uszkodzone złącza USB, baterie, niesprawne wyświetlacze LCD, pęknięte tylne klapki itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
 • Galaxy A3
  Wymieniamy zniszczone obudowy, zbite szybki wyświetlacza, ekrany AMOLED, taśmy flex z portem ładowania i mikrofonem, głośniki itd. Posiadamy w ofercie wizualną odnowę telefonu (wymiana obudowy i szybki lub LCD). Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Chorzowie lub do skorzystania z przesyłek kurierskich door to door.
 • Galaxy A3 2016
  Naprawiamy usterki po zalaniu, wgrywamy oprogramowanie, ściągamy blokady bypass Google FRP, wymieniamy ekrany super AMOLED, szybki wyświetlacza, taśmy ze złączem ładowania i mikrofonem, baterie, tylne klapki, głośniki itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne.
 • Galaxy A3 2017
  Wykorzystujemy podzespoły oryginalne lub zamienne wysokiej jakości. Wymieniamy gniazda ładowania, baterie, pęknięte klapki, zbite szybki, wyświetlacze super AMOLED, wizualnie refabrykujemy (wymiana ekranu/szybki i korpusu) itd. Naprawy wykonujemy na miejscu w Chorzowie. Klient posiada możliwość z korzystania z usługi door-to-door.
 • Galaxy A40
  Wymieniamy uszkodzone baterie, złącza ładowania, niesprawne wyświetlacze LCD, pęknięte tylne klapki itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
 • Galaxy A5
  Wizualnie refabrykujemy (wymiana ekranu/szybki i korpusu), wymieniamy baterie, gniazda ładowania, korpusy, rozbite szybki, LCD itd. Naprawy wykonujemy na miejscu w Chorzowie. Klient posiada możliwość z korzystania z usługi door-to-door. Podzespoły, które montujemy są wysokiej jakości zamiennikami lub oryginałami.
 • Galaxy A5 2016
  Naprawa telefonu po zalaniu, usunięcie blokady OEM, wgranie oprogramowania, wymiana zbitej szybki, wyświetlacza super AMOLED, ramki, taśmy ze złączem micro USB itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Większość napraw wykonujemy na miejscu lub usługą kurierską door-to-door.
 • Galaxy A5 2017
  Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub paczkami kurierskimi door to door. Wgrywamy oprogramowanie, usuwamy blokady bypass Google. Wymieniamy zepsute wyświetlacze LCD, zbite szybki, porty USB typ C, tylne klapki, baterie itd. Korzystamy z części oryginalnych i zamiennych.
 • Galaxy A50
  Wymieniamy uszkodzone baterie, złącza USB, niesprawne wyświetlacze LCD, pęknięte tylne klapki itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
 • Galaxy A6
  Naprawy realizowane są w naszym punkcie w Chorzowie. Klient może skorzystać z usługi door to door. Wgrywamy oprogramowanie, ściągamy blokady Google FRP, wymieniamy złącza ładowania micro USB, uszkodzone wyświetlacze super AMOLED, szybki aparatu, baterie itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne.
 • Galaxy A6 Plus
  Korzystamy jedynie z części oryginalnych. Wymieniamy pęknięte wyświetlacze super AMOLED, złącze ładowania USB, baterie, tylne klapki. Ściągamy blokady Google FRP oraz wgrywamy oprogramowanie. Klient może skorzystać z usługi door-to-door. Naprawy realizowane są w naszym punkcie w Chorzowie.
 • Galaxy A7 2018
  Wymieniamy uszkodzone złącza ładowania, niesprawne wyświetlacze LCD, baterie, pęknięte tylne klapki itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
 • Galaxy A70
  Wymieniamy uszkodzone złącza USB, niesprawne wyświetlacze LCD, baterie, pęknięte tylne klapki itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
 • Galaxy A8 2018
  Ściągamy blokady Google FRP, wgrywamy oprogramowanie, wymieniamy stłuczone wyświetlacze super AMOLED, złącze ładowania USB typ C, baterie, tylne klapki itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne. Naprawy realizowane są w naszym punkcie w Chorzowie. Klient może skorzystać z usługi door to door.
 • Galaxy A80
  Wymieniamy uszkodzone baterie, niesprawne wyświetlacze LCD, złącza ładowania, pęknięte tylne klapki itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
 • Galaxy A9

  Wymieniamy uszkodzone baterie, niesprawne wyświetlacze LCD, złącza USB, pęknięte tylne klapki itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.

 • Galaxy J3 2016
  Usługi realizowane są w centrum Chorzowa. Usuwamy blokady bypass Gmail, naprawiamy software urządzenia, wymieniamy uszkodzone sloty SIM, porty USB, wyświetlacze, szybki itd. Większość napraw wykonujemy na miejscu lub usługą kurierską door-to-door.
 • Galaxy J3 2017
  Istnieje możliwość całkowitej odnowy smartfona. Naprawa software oraz hardware: wymieniamy szybki, wyświetlacze LCD, mikrofony, gniazda USB, obudowy itd. Ściągamy blokady OEM lock. Naprawy wykonujemy na miejscu w naszym lokalu w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.
 • Galaxy J4 Plus
  Wymieniamy uszkodzone złącza ładowania, baterie, pęknięte tylne klapki, niesprawne wyświetlacze LCD itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
 • Galaxy J5
  W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Ściągamy blokady bypass Google FRP, wgrywamy oprogramowanie, naprawiamy usterki po zalaniu, wymieniamy ekrany super AMOLED, szybki wyświetlacza, sloty SIM, mikrofony, szkła aparatu itd. Klient może skorzystać z metody door-to-door.
 • Galaxy J5 2016
  Wymieniamy wyświetlacze LCD, uszkodzone szybki, złącza ładowania micro USB itd. Naprawiamy błędy oprogramowania. Oferujemy również pełną refabrykację telefonu. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.
 • Galaxy J5 2017
  Usługi realizujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub metodą door to door. Usuwamy blokady Google FRP oraz konta Samsung. Wymieniamy zepsute wyświetlacze super AMOLED, pęknięte szyby, porty micro-USB, tylne obudowy, baterie itd. Usuwamy usterki po zalaniu.
 • Galaxy J6
  Wymieniamy uszkodzone baterie, złącza ładowania, pęknięte tylne klapki, niesprawne wyświetlacze LCD itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
 • Galaxy J6 Plus
  Wymieniamy uszkodzone złącza USB, baterie, pęknięte tylne klapki, niesprawne wyświetlacze LCD itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
 • Galaxy J7 2016
  Naprawa software oraz hardware: wymieniamy szyby LCD, wyświetlacze, gniazda USB, ramki itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Istnieje możliwość całkowitej odnowy smartfona. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.
 • Galaxy J7 2017
  Naprawy realizowane są w naszym lokalu w centrum Chorzowa. Naprawiamy urządzenia po zalaniu, usuwamy blokady konta Samsung oraz FRP, wymieniamy baterie, korpusy, porty ładowania micro-USB, wyświetlacze, potłuczone szybki itd. Oferujemy także pełne odnowienie telefonu (tzw. refabrykacja) oraz usługę door to door.
 • Galaxy Note 10
 • Galaxy Note 10 plus
 • Galaxy Note 3
  Wykorzystujemy podzespoły oryginalne lub zamienne wysokiej jakości. Naprawiamy błędy oprogramowania, wymieniamy głośniki, buzzery, taśmy ze złączem USB i mikrofonem, wyświetlacze super AMOLED, zbite szybki. Naprawy wykonujemy na miejscu w Chorzowie. Klient posiada możliwość z korzystania z usługi door-to-door.
 • Galaxy Note 4
  Wgrywamy oprogramowania, eliminujemy usterki po zalaniu, wymieniamy płytki ze złączem USB, uszkodzone czytniki SIM i SD, szkła aparatu, ekrany LCD, pęknięte szybki, ramki itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie.
 • Galaxy Note 8
  Wymieniamy moduły wyświetlacza z ramką, taśmy ze złączem USB, baterie, zbite tylne klapki itd. Wystawiamy pisemne ekspertyzy do ubezpieczalni. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne. Usuwamy blokadę Google (FRP). Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Chorzowie lub do skorzystania z usługi door to door.
 • Galaxy Note 9
  Wymieniamy uszkodzone baterie, złącza USB, pęknięte tylne klapki, niesprawne wyświetlacze LCD itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
 • Galaxy S10
  Wymieniamy uszkodzone złącza USB, niesprawne wyświetlacze LCD, pęknięte tylne klapki, baterie itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
 • Galaxy S10 Plus
  Wymieniamy uszkodzone złącza ładowania, niesprawne wyświetlacze LCD, pęknięte tylne klapki, baterie itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
 • Galaxy S10e
  Wymieniamy uszkodzone baterie, niesprawne wyświetlacze LCD, pęknięte tylne klapki, złącza ładowania itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
 • Galaxy S5
  Wymieniamy zniszczone obudowy, ekrany AMOLED, potłuczone szybki wyświetlacza, taśmy flex z portem ładowania, głośniki itd. Zachęcamy do skorzystania z odnowy telefonu (wymiana szybki/LCD + obudowy). Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Chorzowie lub do skorzystania z przesyłek kurierskich door to door.
 • Galaxy S5 Mini
  Wgrywamy oprogramowania, usuwamy blokady FRP, naprawiamy urządzenia po zalaniu, wymieniamy płytki USB, uszkodzone ekrany LCD, stłuczone szybki, ramki itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.
 • Galaxy S5 Neo
  Naprawa software oraz hardware: wymiana taśmy ze złączem USB, ramki, wyświetlacza super AMOLED, zbitej szybki itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Istnieje możliwość całkowitej odnowy smartfona. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.
 • Galaxy S6
  Naprawy realizowane są w centrum Chorzowa. Wymieniamy wyświetlacze AMOLED, zbite szybki, taśmy ze złączem USB, baterie, klapki itd. Naprawiamy także oprogramowanie oraz telefony po zalaniu. U nas znajdą Państwo usługę pełnego odnowienia (LCD lub szybka, ramka, klapka). Klient może skorzystać z opcji door to door.
 • Galaxy S6 Edge
  Naprawiamy usterki zalania, wgrywamy oprogramowanie, usuwamy blokady Google FRP, wymieniamy zbite wyświetlacze, taśmy z portem ładowania USB, baterie, klapki baterii itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu, który możemy zrefabrykować.
 • Galaxy S6 Edge Plus
  Usługi realizowane są w centrum Chorzowa. Wymieniamy uszkodzone ekrany super AMOLED, złącza ładowania, baterie, stłuczone klapki itd. Zajmujemy się także naprawą telefonów po zalaniu, ściąganiem blokad i wgrywaniem oprogramowania. Większość napraw wykonujemy na miejscu lub usługą kurierską door-to-door.
 • Galaxy S7
  Posiadamy części oryginalne i zamienne. Wgrywamy oprogramowanie, ściągamy blokady Google FRP, wymieniamy zbite szybki przednie i tylne, uszkodzone wyświetlacze AMOLED, niesprawne baterie, złącza micro USB itd. Naprawy realizowane są w naszym punkcie w Chorzowie. Klient może skorzystać z usługi door to door.
 • Galaxy S7 Edge
  Wymieniamy pęknięte wyświetlacze LCD, szybki przednie, tylne szkła, płytkę ze złączem ładowania, baterie itd. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu. Serwis wykonujemy na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door. Klient ma możliwość wyboru części: oryginalnych lub zamiennych.
 • Galaxy S8
  Wymieniamy tylne klapki, wyświetlacze superAMOLED, baterie, płytki ładowania itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Oferujemy także pełne odnowienie telefonu (tzw. refabrykacja). Usługi wykonujemy na miejscu w naszym lokalu w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.
 • Galaxy S8 Plus
  Wymieniamy uszkodzone baterie, złącza ładowania, niesprawne moduły wyświetlacza (LCD + ramka), pęknięte tylne klapki itd. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne.
 • Galaxy S9
  Wymieniamy uszkodzone wyświetlacze super AMOLED wraz z ramką, taśmy ze złączem USB, baterie, tylne klapki itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne. Naprawy realizowane są w naszym punkcie w Chorzowie. Klient może skorzystać z usługi door to door.
 • Galaxy S9 Plus
  Serwis Samsung Galaxy S9 Plus - wymieniamy niesprawne płytki ze złączem USB typ C, baterie, klapki baterii, wyświetlacze itd. Klient ma do wyboru części oryginalne. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door. 
 • Galaxy Xcover 3
  Wymieniamy wyświetlacze LCD, uszkodzone dotyki, porty micro USB, sloty SIM itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu, który możemy zrefabrykować. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.
 • Galaxy Xcover 4
  Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Chorzowie lub do skorzystania z usługi door to door. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne. Usuwamy blokadę Google (FRP). Wymieniamy zbite ekrany dotykowe, uszkodzone wyświetlacze LCD, sloty ładowania, mikrofony itd. Wystawiamy pisemne ekspertyzy do ubezpieczalni. 

Serwis Samsung SmartSerwis24

Serwis Samsung pomoże naprawić Ci wszystkie uszkodzenia zewnętrzne, które pojawiły się w obrębie obudowy telefonu, szybki lub podzespołów zewnętrznych. Rozwiązujemy problemy dotyczące urządzeń elektronicznych w ramach uszkodzenia procesora, płyty głównej oraz ich sterowników. Wymieniamy uszkodzone głośniki, mikrofony oraz gniazda ładowania. Chętnie pomożemy również w przypadku problemów z oprogramowaniem, czy blokadą ekranu. Nasz serwis zajmuje się też naprawą zalanych urządzeń. Na wszystkie wykonane usługi oraz wymienione podzespoły udzielamy gwarancji. . Decyzję o wyborze części pozostawiamy klientowi, jednak chętnie służymy poradami w tej sprawie. Jako serwis Samsung zapewniamy odpowiednią diagnostykę, doradztwo w zakresie naprawy oraz pełny przegląd telefonu. Zależy nam na tym, aby klient po przeprowadzeniu pełnej diagnostyki, wiedział jaki jest stan jego telefonu oraz z jakimi kosztami będzie wiązała się jego naprawa. Jako serwis Samsung pracujemy wyłącznie na profesjonalnych urządzeniach i w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach.

 Wymiana wyświetlacza Serwis Samsung

Wymiana wyświetlacza w telefonach Samsung polega na bardzo precyzyjnym demontażu uszkodzonego wyświetlacza, a następnie odpowiednim zamontowaniu nowego. W skład zestawu, który podlega wymianie wchodzi sam wyświetlacz oraz panel dotykowy z szybką. Niektóre modele telefonów marki Samsung wymagają również jednoczesnej wymiany ramki wyświetlacza, która jest na stałe z nim scalona. Odpowiednia wymiana wyświetlacza w telefonach Samsung powinna być wykonywania w odpowiednich warunkach pomieszczenia oraz przy zastosowaniu specjalnych, profesjonalnych urządzeń. W trakcie naprawy serwisowej w zależności od wcześniej podjętej decyzji klienta dokonujemy naprawy na podstawie oryginalnych części lub wysokiej jakości zamienników.

Wymiana szybki Serwis Samsung

Nasz serwis Samsung może wykonać również wymianę szybki w telefonie. Taki rodzaj naprawy można jednak wykonać tylko w przypadku, gdy w Twoim urządzeniu uszkodziła się jedynie szybka. Jest to oczywiście tańsza metoda naprawy. W takim przypadku nasi technicy z pomocą profesjonalnych narzędzi i maszyn usuną uszkodzone szkło, a następnie za pomocą specjalnego  kleju założą nową szybkę. Wymiana ta jest zdecydowanie bardziej ryzykowna, dlatego powinna być wykonywana jedynie w serwisie, przez wykwalifikowanych techników. Wtedy będzie tak samo skuteczna jak i wymiana całego modułu wyświetlacza, a telefon będzie wyglądał i funkcjonował dokładnie tak jak przed naprawą.

 Serwis Samsung Chorzów

Posiadamy nieautoryzowany serwis w Chorzowie Samsunga który znajduje się przy ulicy W.Truchana 30/1, jeżeli mieszkasz w okolicy lub jesteś przejazdem zapraszamy Cię do naszego stacjonarnego punktu. Po przeprowadzeniu odpowiedniej diagnostyki przekażemy Ci informację o stanie Twojego telefonu, zaproponujemy naprawę oraz poinformujemy o przewidywanych koszach. W większości przypadków nie musisz martwić się o usunięcie danych z Twojego telefonu. Większość napraw jesteśmy w stanie wykonać bez ingerowania w pamięć telefonu, a jeśli zaszłaby taka potrzeba najpierw Cię o tym poinformujemy.

Serwis Samsung – serwis telefonów online

Oferujemy też obsługę door to door w naszym sklepie z naprawą telefonów. Dzięki temu możemy odebrać uszkodzone urządzenie z dowolnego miejsca w Polsce. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w celu ustalenia szczegółów lub skorzystasz z oferty naszego sklepu online i wykupisz wykonanie usługi. Nasz Serwis Samsung zamówi kuriera, który odbierze od Ciebie uszkodzony telefon, a następnie dostarczy go do naszego punktu stacjonarnego. Naprawiony telefon odeślemy za pomocą firmy kurierskiej, z którą współpracujemy.

Nieprzerwanie od 2009 roku prowadzimy pogwarancyjny serwis telefonów Samsung. Pomagamy naprawić każdą usterkę, która może pojawić się w telefonie lub tablecie. Zawsze udzielamy gwarancji na nasze usługi oraz części wykorzystane do naprawy urządzenia. Doskonale wiemy, że telefon jest Ci na co dzień potrzebny i nawet krótka rozłąka może utrudnić Twoją codzienną pracę. Dlatego w zdecydowanej większości przypadków jesteśmy w stanie naprawić Twojego smartfona, gdzie serwis telefonów Samsung się nim zajmie jeszcze tego samego dnia. Pęknięta szybka, uszkodzony wyświetlacz, zalanie czy problemy z głośnikiem lub złączem ładowania nie są nam straszne. Pomożemy Ci również z naprawą oprogramowania, czy usunięciem blokady ekranu.

Najczęstsze usterki w serwisie telefonów Samsung SmartSerwis24

Uszkodzenia i serwis telefonów Samsung w jest bardzo różny. Mimo, że producenci sięgają po coraz to trwalsze materiały, ze względu na dużą eksploatację narażamy je na przypadkowe uszkodzenia. Dlatego nasz serwis telefonów komórkowych dba o to, aby części potrzebne do napraw mieć zawsze na miejscu. Najczęstsze przypadki naprawy uszkodzeń, z którymi spotyka się nasz serwisie telefonów komórkowych to wymiana pękniętego lub niesprawnego wyświetlacza, wymiana uszkodzonej szybki lub dotyku, wymiana gniazd, głośników i innych złączy, wymiana baterii, naprawa niedziałających przycisków, wymiana uszkodzonych części obudowy, naprawa telefonów po zalaniu oraz rozwiązanie problemów z oprogramowaniem.

Serwis telefonów Samsung SmartSerwis24

Prowadzimy naprawy pogwarancyjne telefonów oraz tabletów. SmartSerwis24 serwis telefonów Samsung naprawia telefony które zostały uszkodzone mechanicznie lub zalane cieczą. Podejmie się każdego, nawet najtrudniejszego przypadku. Gdy Twój telefon Ci upadnie, doradzimy Ci czy przy danym uszkodzeniu istnieje możliwość naprawy w postaci wymiany szybki, czy niezbędna będzie wymiana całego modułu wyświetlacza. Pomożemy również w przypadku problemów z systemem oraz w sytuacji, gdy Twoje urządzenie zostało zainfekowane przez wirusy. Niestety to prawda, telefon komórkowy jest narażony nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale i systemowe. W razie wątpliwości nasz serwis telefonów komórkowych służy poradą.

SmartSerwis24, serwis telefonów Samsung znajduje się w Chorzowie. Oferujemy też usługę door to door, która pozwala nam odebrać uszkodzone telefony z dowolnego miejsca w Polsce.