O nas

O Nas Smart Serwis24

Na rynku działamy od 2009 roku. Wcześniej pod nazwą X-Fon, zajmowaliśmy się sprzedażą telefonów, akcesoriów oraz serwisowaniem urządzeń. Nasza marka bardzo dobrze dała się poznać w Bytomiu, gdzie ciężko pracowaliśmy na swoją pozycję poprzez umiejętności, doradztwo oraz pomoc klientom. W 2017 roku otworzyliśmy nowy punkt serwisowy w Chorzowie pod nazwą SmartSerwis24. Dzięki znanej marce oraz wsparciu naszych klientów, którzy stale nas odwiedzają, cały czas rozwijamy nasze możliwości tak, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi oraz napraw. Wieloletnie doświadczenie oraz cały czas zdobywana na szkoleniach wiedza pokazują nam, że prowadzenie punktu serwisowego to nie tylko pomoc w naprawach smartfonów, ale i pomoc w codziennym życiu.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy polską firmą, która na wszystkie wykonywane usługi udziela gwarancji. Za zrealizowane naprawy oraz wykorzystane części wystawiamy fakturę. Podczas wykonywania napraw korzystamy wyłącznie z nowoczesnego sprzętu oraz wysokiej jakości części, które pochodzą od zaufanych dostawców. Do każdego telefonu podchodzimy indywidualnie, a masze motto brzmi: Satysfakcja klienta jest priorytetem. Każde urządzenie, które trafia do nas na naprawę jest rejestrowane oraz odpowiednio ubezpieczone podczas wysyłki.  
Bardzo zależy nam na Twojej satysfakcji, dlatego też oferujemy usługi na najwyższym poziomie oraz przy użyciu najlepszych materiałów. Nasi Klienci, którzy oddają nam telefony do naprawy mogą spać spokojnie. W naszym punkcie serwisowym bierzemy odpowiedzialność za powierzony nam telefon. Wiemy, że smartfon może być podstawowym narzędziem pracy, i że rozstanie z nim może stanowić problem, dlatego też wiele napraw jesteśmy w stanie wykonać bezpośrednio na miejscu.

Współpraca i kontakt

Do współpracy zapraszamy właścicieli firm, osoby zajmujące się prowadzeniem serwisów telefonów, klientów z sektora B2B oraz firmy ubezpieczeniowe.

Jeśli jesteś Klientem indywidualnym, masz pytania lub problem ze swoim urządzeniem, zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego lub pod numerem telefonu 799 998 252. Zapraszamy również do zapoznania się z listą najczęściej zadawanych pytań.
Klientów z sektora B2B zapraszamy do współpracy.

Serwis telefonów w Chorzowie

Mapa SmatSerwis24