Kategorie

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Najczęściej kupowane

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 80 elementów
 • Wymiana Baterii Huawei Honor 8
  150 zł Dostępny

  Wymianę uszkodzonego ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt usługi serwisowej oraz baterii. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

  150 zł
  Dostępny
 • Wymiana Szybki Samsung Galaxy S5
  150 zł Dostępny
  2 Opinie

  Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej. Wymianę uszkodzonej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu.

  150 zł
  Dostępny
 • Opłata dodatkowa
  10 zł Dostępny

  Dodatkowa opłata za usługę.

  10 zł
  Dostępny
 • Wymiana Wyświetlacza Huawei Nova 3
  280 zł Dostępny

  Naprawę zepsutego wyświetlacza wykonujemy w punkcie na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt wyświetlacza i usługi serwisowej. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

  280 zł
  Dostępny
 • Wymiana Wyświetlacza Huawei P20 Pro
  1 150 zł Dostępny

  Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy na miejscu w punkcie lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i modułu wyświetlacza. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

  1 150 zł
  Dostępny
 • Wymiana Baterii Huawei P10 Lite
  130 zł Dostępny

  Wymianę uszkodzonego ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach oryginalnych lub zamiennych.

  130 zł
  Dostępny
 • Wymiana Mikrofonu Samsung Galaxy Xcover 4
  120 zł Dostępny

  Usługę wymiany zepsutego mikrofonu przeprowadzamy na miejscu, w naszym punkcie serwisowym lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

  120 zł
  Dostępny
 • Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy S8 Plus
  860 zł Dostępny
  1 Opinie

  Wymianę zepsutego wyświetlacza przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera oryginalny wyświetlacz i usługę serwisową.

  860 zł
  Dostępny
 • Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 4
  200 zł Dostępny
  1 Opinie

  Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy w punkcie na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i modułu wyświetlacza. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na zamiennych lub oryginalnych częściach.

  200 zł
  Dostępny
 • PURO Glam Tropical Leaves - Etui iPhone 8 / 7 / 6s
  64 zł Dostępny

  PURO Glam Tropical Leaves - Etui iPhone 8 / 7 / 6s / 6 (Brilliant Leaves)

  64 zł
  Dostępny
 • Diagnoza Po Zalaniu Xiaomi Pocophone F1
  50 zł Dostępny

  Diagnozę po zalaniu przeprowadzamy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po przeprowadzonej diagnozie telefonu po zalaniu, skontaktujemy się, aby przedstawić kompleksowy kosztorys naprawy urządzenia. Cena zawiera koszt usługi serwisowej. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzorów/kodów blokad ekranu, dostępu do telefonu.

  50 zł
  Dostępny
 • Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Pocophone F1
  260 zł Dostępny

  Wymianę zepsutego wyświetlacza wykonujemy na miejscu w punkcie lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt wyświetlacza i usługi serwisowej. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na zamiennych lub oryginalnych częściach.

  260 zł
  Dostępny
 • Wymiana Szybki Samsung Galaxy A7 2018
  200 zł Dostępny

  Wymianę pękniętej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

  200 zł
  Dostępny
 • Wymiana Wyświetlacza Samsung Galaxy J6
  270 zł Dostępny
  3 Opinie

  Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu lub na miejscu. Cena zawiera koszt oryginalnego wyświetlacza i usługi serwisowej.

  270 zł
  Dostępny
 • Wymiana Dotyku Xiaomi Redmi Note 5A
  200 zł Dostępny
  1 Opinie

  Wymianę zbitej szybki dotyku wykonujemy na miejscu w naszym punkcie serwisowym lub w 24 godziny przy obsłudze door to door. Prezentowana cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

  200 zł
  Dostępny
 • Wymiana Dotyku Xiaomi Redmi Note 4X
  160 zł Dostępny
  1 Opinie

  Wymianę pękniętej szybki dotyku wykonujemy na miejscu w naszym punkcie serwisowym lub w 24 godziny przy obsłudze door to door. Prezentowana cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

  160 zł
  Dostępny
 • Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Redmi 4X
  170 zł Dostępny
  2 Opinie

  Naprawę zepsutego wyświetlacza wykonujemy w punkcie na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt wyświetlacza i usługi serwisowej. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na zamiennych lub oryginalnych częściach.

  170 zł
  Dostępny
 • Wymiana Klapki Baterii Huawei P9 Lite 2017
  70 zł Dostępny

  Naprawę uszkodzonej klapki baterii wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt klapki oraz usługi. Na życzenie klienta naprawę wykonujemy na częściach zamiennych lub oryginalnych.

  70 zł
  Dostępny
 • Wymiana Wyświetlacza Huawei Mate 10 Lite
  220 zł Dostępny
  7 Opinie

  Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w punkcie. Cena zawiera koszt wyświetlacza i usługi serwisowej. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

  220 zł
  Dostępny
 • Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 4X
  200 zł Dostępny
  3 Opinie

  Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu w punkcie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i modułu wyświetlacza. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na zamiennych lub oryginalnych częściach.

  200 zł
  Dostępny
 • Wymiana Wyświetlacza Xiaomi Mi 5
  220 zł Dostępny

  Wymianę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy na miejscu w punkcie lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt wyświetlacza i usługi serwisowej. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na zamiennych lub oryginalnych częściach.

  220 zł
  Dostępny
 • Wymiana Szybki Apple iPhone 7
  210 zł Dostępny
  8 Opinie

  Wymianę zbitej szybki wyświetlacza wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

  210 zł
  Dostępny
 • Wymiana Szybki Samsung Galaxy S7
  220 zł Dostępny

  Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej. Naprawę pękniętej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu.

  220 zł
  Dostępny
 • Wymiana Slotu SIM Samsung Galaxy S7
  180 zł Dostępny

  Naprawę czytnika kart SIM wykonujemy w 24 godziny od momentu otrzymania przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu w serwisie. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

  180 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 24 z 80 elementów