Kategorie

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Najczęściej kupowane

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 90 elementów
 • Opłata dodatkowa
  80 zł Dostępny

  Dodatkowa opłata za usługę.

  80 zł
  Dostępny
 • Huawei Nova 3 wymiana wyświetlacza
  270 zł Dostępny

  Jakość części: Zamiennik Naprawę zepsutego wyświetlacza wykonujemy w punkcie na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt wyświetlacza i usługi serwisowej. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych c

  270 zł
  Dostępny
 • Huawei Honor 8 wymiana baterii
  130 zł Dostępny

  Jakość części: Zamiennik Wymianę uszkodzonego ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt usługi serwisowej oraz baterii. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach

  130 zł
  Dostępny
 • Huawei P10 lite wymiana baterii
  140 zł Dostępny

  Jakość części: Zamiennik Wymianę uszkodzonego ogniwa wykonujemy na miejscu lub w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie. W cenę wliczony jest koszt baterii oraz usługa serwisowa. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na częściach o

  140 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy S5 wymiana szybki
  170 zł Dostępny
  2 Opinie

  Cena zawiera koszt części oraz usługi serwisowej. Wymianę uszkodzonej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu.

  170 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy A7 18 wymiana szybki
  200 zł Dostępny

  Wymianę pękniętej szybki wyświetlacza wykonujemy w 24 godziny od momentu rejestracji przesyłki w naszym serwisie lub na miejscu. Cena zawiera koszt usługi serwisowej oraz części.

  200 zł
  Dostępny
 • Huawei P20 pro wymiana wyświetlacza
  1 150 zł Dostępny

  Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy na miejscu w punkcie lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i modułu wyświetlacza. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na oryginalnych lub zamiennych częściach.

  1 150 zł
  Dostępny
 • Xiaomi Redmi Note 5a wymiana dotyku
  180 zł Dostępny
  1 Opinie

  Wymianę zbitej szybki dotyku wykonujemy na miejscu w naszym punkcie serwisowym lub w 24 godziny przy obsłudze door to door. Prezentowana cena obejmuje koszt części oraz usługi serwisowej.

  180 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy Xcover 4 wymiana mikrofonu
  120 zł Dostępny

  Usługę wymiany zepsutego mikrofonu przeprowadzamy na miejscu, w naszym punkcie serwisowym lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena naprawy zawiera koszt części wraz z usługą serwisową.

  120 zł
  Dostępny
 • Samsung Galaxy S8 plus wymiana wyświetlacza
  880 zł Dostępny
  1 Opinie

  Jakość części: Oryginał, Kolor: Arctic Silver Wymianę zepsutego wyświetlacza przeprowadzamy na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki do naszego serwisu. Cena zawiera oryginalny wyświetlacz i usługę serwisową.

  880 zł
  Dostępny
 • Xiaomi Redmi Note 4 wymiana wyświetlacza
  230 zł Dostępny
  1 Opinie

  Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy w punkcie na miejscu lub do 24 godziny od otrzymania przesyłki. Cena zawiera koszt usługi serwisowej i modułu wyświetlacza. Na życzenie klienta usługę wykonujemy na zamiennych lub oryginalnych częściach.

  230 zł
  Dostępny
 • Xiaomi Redmi Note 4x diagnoza telefonu
  0 zł Dostępny

  Diagnozę zepsutego urządzenia wykonujemy do 24 godziny od otrzymania przesyłki lub na miejscu. Po przeprowadzonej diagnozie urządzenia skontaktujemy się, aby przedstawić całkowity kosztorys naprawy. Warunkiem wykonania usługi, jest podanie wszystkich wzor

  0 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 12 z 90 elementów