Ruda Śląska Serwis Telefonów

SmartSerwis24 to renomowany serwis telefonów sąsiadujący z Rudą Śląską

Działamy stacjonarnie, a także jako e-sklep, gdzie zamówisz usługę naprawy telefonu lub zaopatrzysz się w akcesoria do telefonu. Na Śląsku możesz nas również odwiedzić w naszej siedzibie w Chorzowie ul.Truchana30/1. Naprawimy pęknięty ekran Samsung, wymienimy szybkę iPhone, gniazdo ładowania, a także umieścimy w smartfonie nową baterię. To tylko przykłady. Reperujemy o wiele, wiele więcej usterek.

Akcesoria do telefonu komórkowych

Kupisz u nas Akcesoria starannie wybrane do swojego smartfonu: etui, ładowarkę, szkło hartowane i inne. W ofercie oryginalne akcesoria do m.in. Apple, Samsung, Huawei oraz Xiaomi lub alternatywne produkty cenionych marek: 3MK, Spigen, Nillkin, Crong, Puro.

Działamy już kilkanaście lat w branży serwisu telefonów w Rudzie Śląskiej jako e-sklep

Nieustannie się szkolimy, aby zapewnić najwyższą precyzję i jakość usług. Na nasze naprawy dajemy gwarancję, wystawiamy faktury VAT i paragony - dzięki temu wiesz, że Twój telefon jest w dobrych rękach. Zaufało nam już setki Klientów - ocaliliśmy niezliczoną ilość smartfonów. Pomaganie ludziom w codziennym życiu daje nam ogromną satysfakcję oraz motywację, by stale zdobywać wiedzę i rozwijać nasz park maszynowy. Naprawy dokonujemy w naszym serwisie smartfonów na dwa sposoby:

  • Stacjonarnie, w Chorzowie na ul. Truchana 30/1 (przy szpitalu dziecięcym). Jesteśmy bardzo blisko DTŚ, sprawdź mapę - tu większość napraw jesteśmy w stanie zrealizować od ręki, do 60 minut - po wcześniejszym umówieniu się. 
  • Zdalnie, bo zapewniamy darmową wysyłkę Twojego uszkodzonego telefonu w obie strony: nadajesz Paczkomatem uszkodzony smartfon, odbierasz naprawiony też w Paczkomacie. Co za wygoda ;)     

Usługi napraw w serwisie telefonów Ruda Śląska

Wymiana szybki iPhone jak i Samsung to wyróżnik wysokich umiejętności techników z serwisu SmartSerwis24. U nas dokonasz również takiej naprawy jak: wymiana szybki w Huawei, wymiana ekranu Xiaomi lub wymiana ekranu Samsung itp. Wymiana ekranu Samsung dla klientów Ruda Śląska - taką naprawę zrealizujesz u nas. Jesteśmy blisko Ciebie. Powierzając naszemu serwisowi telefonów swój smartfon możesz być pewien specjalistycznej jakości naprawy. Potrzebujesz w Rudzie Śląskiej wymienić szybkę w iPhone? SmartSerwis24 to odpowiednie miejsce, zaopiekujemy się Twoim urządzeniem. Na stanie posiadamy specjalny programator, który pozwala na różnorodne naprawy smartfonów Apple. Większość konkurencyjnych miejsc o profilu serwis telefonów Ruda Śląska nie jest zaopatrzonych w taki sprzęt. U nas masz pewność, że naprawa iPhone przebiegnie szybciej.