Serwis Apple  

Produkty Jest 239 produktów

Pokazuje 1 - 12 z 239 elementów

 • 0,00 zł Dostępne

  Diagnostyka iPhone 11 to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to w ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Skontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci raport i ofertę naprawy.

  0,00 zł
  Dostępne
 • 100,00 zł Dostępne

  Diagnoza po zalaniu iPhone 11 to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to w ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Skontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci raport i ofertę naprawy zalanego iPhone 11.

  100,00 zł
  Dostępne
 • 0,00 zł Dostępne

  Diagnostyka iPhone 11 Pro to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to w ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Skontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci raport i ofertę naprawy.

  0,00 zł
  Dostępne
 • 100,00 zł Dostępne

  Diagnoza po zalaniu iPhone 11 Pro to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to w ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Skontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci raport i ofertę naprawy zalanego iPhone 11 Pro.

  100,00 zł
  Dostępne
 • 0,00 zł Dostępne

  Diagnostyka iPhone 11 Pro Max to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to w ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Skontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci raport i ofertę naprawy.

  0,00 zł
  Dostępne
 • 100,00 zł Dostępne

  Diagnoza po zalaniu iPhone 11 Pro Max to pierwszy krok do jego naprawy. W naszym serwisie telefonów robimy to w ciągu 24 godzin od otrzymania smartfona. Skontaktujemy się z Tobą by przekazać Ci ofertę naprawy zalanego iPhone 11 Pro Max.

  100,00 zł
  Dostępne
 • 500,00 zł Dostępne

  Jeśli iPhone 11 Pro Max bardzo szybko się rozładowuje, koniecznie sprawdź w ustawieniach telefonu informację na temat kondycji baterii. Jeśli telefon wskazuje wynik mniejszy niż 90%, powinieneś rozważyć możliwość wymiany baterii na nową. Pamiętaj, że tego typu naprawy telefonów powinny być wykonywane w profesjonalnych serwisach Apple. Wymiana baterii na ...

  500,00 zł
  Dostępne
 • 500,00 zł Dostępne

  Wymiany buzzera w iPhone 11 Pro Max dokonujemy do 24 godzin od otrzymania smartfona. Cena obejmuje koszt części, czyli buzzera - głośnika muzyki oraz usługi serwisowej.

  500,00 zł
  Dostępne
 • 1 500,00 zł 1 600,00 zł -100,00 zł Dostępne
  Obniżka!

  Masz uszkodzony wyświetlacz w telefonie? Skorzystaj z profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona dla Ciebie usługę wymiany ekranu w iPhone 11 Pro Max na nowy. Wymiana ekranu dotykowego w naszym serwisie Apple nie potrwa dłużej niż godzinę. Do naprawy telefonu Apple możemy wykorzystać oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Na część i ...

  1 500,00 zł 1 600,00 zł -100,00 zł
  Dostępne
 • 500,00 zł Dostępne

  Wymiany niesprawnego mikrofonu w iPhone 11 Pro Max dokonujemy w ciągu 24h od otrzymania telefonu. Cena naprawy zawiera koszt części, czyli mikrofonu oraz usługi jego wymiany.

  500,00 zł
  Dostępne

Pokazuje 1 - 12 z 239 elementów

Twój iPhone nie działa prawidłowo? Zastanawiasz się, czy skorzystać z usług serwisu telefonów Apple? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naprawy telefonów w naszym punkcie stacjonarnym w Chorzowie lub online po zamówieniu usługi na stronie internetowej SmartSerwis24. Serwisowaniem telefonów zajmujemy się od 2009 roku, dzięki czemu zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam naprawić każdą usterkę, która może pojawić się w telefonie. Większość usług serwisowych jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Na wykorzystane części oraz usługi serwisowe udzielamy gwarancji.

Serwis Apple w Chorzowie

Z naszych usług możesz skorzystać w serwisie stacjonarnym, który znajduje się w Chorzowie przy ul. W.Truchana 30/1. Ze względu na dobrą lokalizację, bez problemu dojedziesz tam samochodem lub komunikacją miejską. Stacjonarny serwis Apple znajduje się niedaleko Drogowej Trasy Średnicowej, dzięki czemu z naszych usług mogą korzystać również osoby mieszkające w Katowicach, Świętochłowicach, Chorzowie, Rudzie Śląskiej, Gliwicach oraz Zabrzu. W razie potrzeby na miejscu będziemy mogli przeprowadzić diagnozę telefonu, na podstawie której przygotujemy dokładną wycenę naprawy telefonu. W przypadku przeprowadzenia usługi serwisowej nie musisz martwić się o swoje dane w telefonie. Naprawy przeprowadzamy tak, by nie usunąć ich z Twojego telefonu. Gdyby jednak pojawiła się konieczność zainstalowania nowego oprogramowania, zostaniesz o tym wcześniej poinformowany.

Serwis Apple Online

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług bez wychodzenia z domu, możesz wybrać opcję z obsługą door to door. W takim przypadku zamawiasz usługę serwisową na naszej stronie internetowej, a następnie przekazujesz telefon firmie kurierskiej, która współpracuje z naszym serwisem i odbierze telefon z dowolnego miejsca na terenie Polski. Możesz też skontaktować się z nami poprzez maila lub telefon, aby ustalić wszystkie szczegóły. Kurier odbierze od Ciebie uszkodzony telefon i dostarczy go do naszego serwisu Apple w Chorzowie. Nasi serwisanci zajmą się jego naprawą jeszcze tego samego dnia. Następnie urządzenie trafi na testy i zostanie odesłany na wskazany wcześniej adres.

Jakie naprawy wykonuje serwis Apple?

Nasz serwis zajmuje się naprawą wszystkich usterek, które mogą pojawić się w iPhone. Choć do najczęściej wykonywanych napraw należą wymiana ekranu oraz wymiana szybki, to nasi eksperci serwisowi zajmą się również wymianą obudowy, klapki baterii, złącza ładowania, czy slotu na kartę SIM. Jeśli zauważysz, że Twój telefon ma problem z długą pracą na baterii, wymienimy ją na nową. Rozwiążemy też wszystkie problemy związane z głośnikiem, mikrofonem i buzzerem. Nasz serwis Apple pomoże Ci również w przypadku telefonu, który został zalany. Możesz zgłosić się do nas też z problemami związanymi z oprogramowaniem lub blokadą telefonu. Naprawy telefonów w naszym serwisie wykonuje się przy użyciu oryginalnych części lub na życzenie klienta najwyższej jakości zamienników. Jeśli nie wiesz, co mogło zepsuć się w Twoim telefonie, wykonamy pełną diagnozę, która pomoże odnaleźć przyczynę problemów i ustalić koszty naprawy.

Serwis telefonów – wymiana ekranu Apple

Ekrany w nowoczesnych telefonach Apple pomimo najwyższej jakości wykonania są narażone na uszkodzenia, które mogą powstać na skutek upadku lub przygniecenia. W zależności od zakresu zniszczeń niezbędna może okazać się wymiana ekranu, która polega na bardzo precyzyjnym demontażu uszkodzonego modułu. Następnie technicy serwisowi dokładnie przygotowują telefon do zamontowania nowego wyświetlacza. Jeśli zdecydujesz się na wymianę ekranu, otrzymasz nowy moduł, na który składają się: wyświetlacz, dotyk oraz szybka. Tego typu naprawy powinny być wykonywane przez specjalistów, którzy pracują w odpowiednich warunkach z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi oraz urządzeń serwisowych. Tylko to pozwoli na zapewnienie usług najwyższej jakości.

Serwis telefonów – wymiana szybki Apple

W zależności od zakresu uszkodzeń, w niektórych przypadkach możliwa jest sama wymiana szybki. Dzięki temu zachowasz oryginalny wyświetlacz i zaoszczędzisz na naprawie telefonu. Ten rodzaj naprawy będzie jednak możliwy wyłącznie w przypadku, gdy ekran w Twoim telefonie nie został uszkodzony. Oznacza to, że nie może on posiadać żadnych śladów uszkodzenia lub rozlania oraz musi prawidłowo wyświetlać obraz. Jeśli zdecydujesz się na ten rodzaj naprawy telefonu, nasi eksperci serwisowi przy pomocy profesjonalnych urządzeń oraz narzędzi serwisowych usuną uszkodzone szkło z wyświetlacza. Kolejnym krokiem będzie odpowiednie przygotowanie ekranu oraz umieszczenie na nim specjalistycznego kleju, który pozwoli na założenie nowej szybki.