Serwis Apple

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Serwis Apple 

Serwis Apple to serwis telefonów SmartSerwis24. Najczęstsze naprawy w serwisie to wymiana wyświetlacza, wymiana uszkodzonej szybki wyświetlacza, obudowy i baterii. Wymieniamy również baterie, głośniki, siatki głośnika gniada ładowanie i mikrofony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą serwisu Apple. Jeżeli nie znalazłeś swojej usterki skontaktuj się z nami. Naprawimy Twojego iPhone.

Podkategorie

 • iPhone 11
 • iPhone 11 pro
 • iPhone 11 pro max
 • iPhone 4S
  Usługi realizowane są w centrum Chorzowa. Wymieniamy uszkodzone wyświetlacze LCD, taśmy flex ze złączem systemowym, baterie, stłuczone klapki itd. Większość napraw wykonujemy na miejscu lub usługą kurierską door-to-door.
 • iPhone 5
  Wizualnie refabrykujemy (wymiana ekranu/szybki i korpusu), wymieniamy baterie, gniazda ładowania, korpusy, rozbite szybki, LCD itd. Naprawy wykonujemy na miejscu w Chorzowie. Klient posiada możliwość z korzystania z usługi door-to-door. Podzespoły, które montujemy są wysokiej jakości zamiennikami lub oryginałami.
 • iPhone 5C
  Wizualnie odnawiamy (wymiana szybki/LCD i obudowy), wymieniamy wyświetlacze LCD, szybki, akumulatory, taśmy flex z portem lightning itd. Korzystamy z części zamiennych oraz oryginalnych. Naprawy realizujemy w naszym lokalu w Chorzowie. Oferujemy także odbiór uszkodzonego urządzenia, a następnie dostarczenie go naprawionego.
 • iPhone 5S
  Wymieniamy zniszczone obudowy, potłuczone szybki wyświetlacza, ekrany LCD, taśmy flex z portem ładowania, baterie itd. Zachęcamy do skorzystania z odnowy telefonu (wymiana szybki/LCD + obudowy). Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Chorzowie lub do skorzystania z przesyłek kurierskich door to door.
 • iPhone 6
  Wymieniamy niesprawne wyświetlacze LCD, zbite szybki, taśmy ze złączem lightning, baterie, obudowy itd. W naszej ofercie znajdą Państwo wyświetlacze oryginalne i zamienne. Oferujemy także pełne refabrykację telefonu (odnowienie). Dostępna jest usługa door to door, ale zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu w centrum Chorzowa.
 • iPhone 6 Plus
  Wszystkie naprawy realizujemy w naszym punkcie w centrum Chorzowa. Wymieniamy ekrany LCD, pęknięte szybki, zniszczone obudowy, porty ładowania, baterie itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu. Dostępna jest usługa door to door.
 • iPhone 6S
  Naprawy realizowane są w naszym lokalu w centrum Chorzowa. Wymieniamy zniszczone obudowy, uszkodzone ekrany LCD, pęknięte szybki, taśmy ładowania, baterie itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Oferujemy także pełne odnowienie telefonu (tzw. refabrykacja) oraz usługę door to door.
 • iPhone 6S Plus
  W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Wymieniamy uszkodzone wyświetlacze LCD, zbite szybki, korpusy, niesprawne taśmy ładowania ze złączem lightning, baterie itd. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.
 • iPhone 7
  Wymieniamy popękane szybki, pęknięte wyświetlacze LCD, obudowy, porty ładowania lightning, baterie itd. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu. Serwis wykonujemy na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door. Klient ma możliwość wyboru wyświetlacza oryginalnego lub zamiennego.
 • iPhone 7 Plus
  Wymieniamy korpusy, wyświetlacze LCD, zbite szybki, taśmy ładowania, baterie itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Oferujemy także pełne odnowienie telefonu (tzw. refabrykacja). Usługi wykonujemy na miejscu w naszym lokalu w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.
 • iPhone 7 Plus
 • iPhone 8
  Wymieniamy uszkodzone baterie, taśmy ze złączem ładowania, niesprawne wyświetlacze LCD, pęknięte szybki itd. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door.
 • iPhone 8
 • iPhone 8 Plus
  Wymieniamy zbite szybki, uszkodzone wyświetlacze LCD, niesprawne baterie, taśmy ze złączem lightning itd. Naprawy realizowane są w naszym punkcie w Chorzowie. Klient może skorzystać z usługi door to door. Posiadamy wyświetlacze oryginalne i zamienne.
 • iPhone SE
  Wymieniamy taśmy ładowania ze złączem lightning, niesprawne baterie, obudowy, ekrany LCD, zbite szybki itd. Na życzenie klienta montujemy części oryginalne lub zamienne. Istnieje możliwość całkowitej odnowy smartfona. Zapraszamy do naszego serwisu w Chorzowie lub do skorzystania z usługi door to door.
 • iPhone X
  Wymieniamy niesprawne taśmy ładowania lightning, uszkodzone wyświetlacze OLED itd.  Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.
 • iPhone XR
  Wymieniamy niesprawne taśmy ładowania lightning, uszkodzone wyświetlacze OLED itd. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.
 • iPhone XS
  Wymieniamy niesprawne taśmy ładowania lightning, uszkodzone wyświetlacze OLED itd. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.
 • iPhone XS Max
  Wymieniamy niesprawne taśmy ładowania lightning, uszkodzone wyświetlacze OLED itd. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.

Serwis Apple iPhone SmartSerwis24

Serwis Apple pomoże Ci naprawić wszystkie uszkodzenia, które pojawią się w obrębie obudowy telefonu, szybki lub podzespołów zewnętrznych. Rozwiązujemy też problemy dotyczące urządzeń elektronicznych dotykających procesora oraz płyty głównej. W razie potrzeby wymienimy uszkodzone złącze lightning lub w starszych modelach iPhone złącza słuchawkowe. Naprawimy też niedziałający mikrofon, czy głośnik. Jeśli masz problemu z oprogramowaniem, blokadą ekranu, również je rozwiążemy. Zajmiemy się też naprawą zalanych urządzeń. W serwisie Apple otrzymasz gwarancję na wszystkie wykonane usługi oraz wymienione podzespoły. Do wykonania wszystkich napraw wykorzystujemy jedynie oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Decyzję w kwestii wyboru części pozostawiamy Tobie, w razie potrzeby oczywiście chętnie służymy poradą. Jako nieautoryzowany serwis Apple zapewniamy odpowiednią diagnostykę, doradztwo w zakresie naprawy oraz pełny przegląd telefonu. Przed przystąpieniem do naprawy zawsze informujemy klienta o stanie technicznym jego telefonu oraz o przewidywanych kosztach naprawy urządzenia. Posiadamy też specjalnie przygotowane pomieszczenia, które pozwalają na bezpieczną naprawę telefonów.

Wymiana wyświetlacza iPhone

W telefonach Apple wymiana wyświetlacza polega na bardzo precyzyjnym demontażu uszkodzonego wyświetlacza, wymontowaniu przycisku Apple ID, a następnie odpowiednim zamontowaniu nowego. W skład wymienianego zestawu wchodzi wyświetlacz oraz panel dotykowy z szybką. Odpowiednia wymiana wyświetlacza w telefonach Apple powinna być wykonywana w odpowiednich warunkach oraz w pomieszczeniach specjalnie do tego przystosowanych. Nasi technicy do napraw wykorzystują jedynie specjalne i profesjonalne urządzenia, które są przeznaczone do tego typu napraw. W serwisie Apple wymiany możemy dokonać na oryginalnych części lub wysokiej jakości zamienników. W przypadku możliwości wyboru poinformujemy Cię o nim. Wymiana wyświetlacza to zdecydowanie jedna z najczęściej wykonywanych napraw w serwisie Apple. Niestety podczas upadku w większości wypadków następuje uszkodzenie nie tylko szybki, ale i znajdującego się pod nimi wyświetlacza. W takim przypadku warto szybko zdecydować się na naprawę, ponieważ nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy uszkodzony wyświetlacz przestanie działać.

Wymiana szybki Apple iPhone

Nasz serwis Apple może wykonać również wymianę samej szybki w Twoim telefonie. Taki rodzaj naprawy można jednak wykonać jedynie wtedy, gdy wyświetlacz w Twoim urządzeniu nie został uszkodzony. Przed przystąpieniem do wymiany szybki zawsze wykonujemy odpowiednią diagnostykę, aby upewnić się, że uszkodzeniu uległa jedynie szybka. Podczas wymiany szybki nasi technicy z pomocą profesjonalnych narzędzi oraz specjalnych maszyn usunąć uszkodzone szkło, a następnie za pomocą oryginalnego kleju założą nową szybkę. Wymiana ta jest jednak zdecydowanie bardziej ryzykowna niż wymiana samego wyświetlacza, więc powinna być wykonywana jedynie przez wykwalifikowanych techników w nieautoryzowanym serwisie Apple. Po wymianie szybki Twój telefon będzie działał tak jak przed naprawą.

Serwis Apple Chorzowie

Posiadamy nieautoryzowany serwis Apple w Chorzowie który znajduje się przy ulicy W.Truchana 30/1, jeżeli mieszkasz w okolicy lub jesteś przejazdem zapraszamy Cię do naszego stacjonarnego punktu. Po przeprowadzeniu odpowiedniej diagnostyki przekażemy Ci informację o stanie Twojego telefonu, zaproponujemy naprawę oraz poinformujemy o przewidywanych koszach. W większości przypadków nie musisz martwić się o usunięcie danych z Twojego telefonu. Większość napraw jesteśmy w stanie wykonać bez ingerowania w pamięć telefonu, a jeśli zaszłaby taka potrzeba najpierw Cię o tym poinformujemy.

Serwis Apple iPhone – serwis online

Oferujemy też obsługę serwis telefonów online. Dzięki temu możemy odebrać uszkodzone urządzenie z dowolnego miejsca w Polsce. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w celu ustalenia szczegółów lub skorzystasz z oferty naszego sklepu online i wykupisz wykonanie usługi. Zakup usługę w naszym sklepie a kurier obierze od Ciebie uszkodzony telefon, a następnie dostarczy go do naszego punktu stacjonarnego. Naprawiony telefon odeślemy za pomocą firmy kurierskiej.

Serwis iPhone SmartSerwis24 - Wymiana wyświetlacza, zbita szybka w iPhone, uszkodzona bateria, niesprawny głośnik, uszkodzone ładowanie. To najczęstsze naprawy serwisu telefonów komórkowych - SmartSerwis24.

Telefony Apple - serwis iPhone SmartSerwis24

Telefony marki Apple iPhone od lat są synonimem jakości i doskonałego wzornictwa. Mimo tej „doskonałości” telefony producenta z Cupertino często trafiają do serwisu. Według samego Apple telefony iPhone to urządzenia (nie)rozbieralne, jednak dla serwisu SmartSerwis24 nie ma rzeczy niemożliwych.
Wymiana szybki lub wyświetlacza w Apple iPhone

Wymiana szybki - serwis iPhone SmartSerwis24

Szczęśliwy ten, któremu zamiast ekranu pękła szybka, serwis iPhone SmartSerwis24 można ją wymienić bez zbędnej zwłoki. Wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone 7 Plus czy iPhone 7, to naprawdę droga przyjemność. Jednak nie ma się co dziwić – to wszystko za sprawą wyświetlacza Retina, z którego Apple jest tak bardzo dumne. Pamiętajcie, że przy wymianie pękniętej szybki warunkiem udanej naprawy jest sprawny wyświetlacz. W sytuacji uszkodzenia struktury wyświetlacza z taką naprawą nie poradzi sobie nawet najbardziej wyspecjalizowany serwis.

Popularne usługi - serwis iPhone SmartSerwis24

Oprócz całego modułu wyświetlacza musimy pamiętać o przełożeniu przycisku home. Brak takiego działania skutkuje pojawieniem się błędu Error 53, czyli znanej usterki spowodowanej z winy producenta. Oprócz pęknięć szybek lub całych wyświetlaczy w telefonach iPhone 7 czy iPhone 7 Plus mamy jeszcze częste usterki związane z baterią. Ona po prostu puchnie wypychając wyświetlacze wspomnianych wyżej telefonów. Wymiana baterii w telefonie iPhone 7 i w serwisie iPhone SmartSerwis24 nie jest już tak prosta. Wykręcenie i wyczepienie konektora łączącego akumulator to tylko połowa sukcesu. W drugiej części do wymiany baterii będziemy musieli użyć ciepłego powietrza. Dla przeciętnego Kowalskiego może to być trudne działanie, ale dla serwisu smartfonów Apple nie. To wszystko za sprawą profesjonalnego sprzętu i wyszkolonych serwisantów.

Układy ładowania - serwis iPhone SmartSerwis24

Tam, gdzie bateria jest też ładowanie. Nie możemy zapominać o układzie ładowania, którego wady wychodzą najczęściej po dłuższym czasie. Zarówno w modelu iPhone 7, jak i iPhone 7 Plus złącza uszkadzają się rzadziej niż kable lightning. Mimo faktu, że nowoczesne iPhone’y nie są rozbieralne, to dla serwisu SmartSerwis24, który naprawia również inne telefony, wymiana złącza lightning nie jest żadnym problemem. Można napisać, że jest to wręcz chleb powszedni serwisu iPhone SmartSerwis24. Częstym uszkodzeniem w telefonach iPhone 7 i iPhone 7 Plus są awarie zacinających się przycisków głośności oraz przycisku power. Zacinające się elementy w obudowie wymagają korekty w przez techników serwisu Apple. Wielu klientów często zadaje nam pytanie: Jak naprawić telefon iPhone 7, który się zawiesza? Cóż, za taką wadę odpowiadać może płyta główna lub antena. Serwis iPhone SmartSerwis24, zanim przystąpi do naprawy dokonuje wnikliwej weryfikacji sprawdzając telefonów iPhone.

{products:5207,5202,5152,5217}

Głośniki - serwis iPhone SmartSerwis24

Brak sygnału lub głosu w serwisie iPhone SmartSerwis24, czy w iPhone 7 Plus to wada, która może mieć różne uszkodzenia. Klienci podając opis usterki najczęściej sugerują, że w ich iPhone do wymiany jest głośnik lub mikrofon, jednak czy są to trafne diagnozy? W przypadku uszkodzenia mechanicznego ekranu sprawa jest oczywista, ale brak fonii (wymiana głośnika, wymiana mikrofonu) będzie wymagał chwili weryfikacji, w każdym serwisie smartfonów. Każdy telefon komórkowych, w szczególności ten nowy typu smart miewa problemy z zawieszeniem się systemu. Mówi się, że system iOS jest bardzo stabilnym systemem jednak modele iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus potrafią się zawiesić na logo Apple, czyli popularnym i nadgryzionym jabłku.

Oprogramowanie - serwis iPhone SmartSerwis24

Czy wgranie nowego oprogramowania poprzez iTunes’a rozwiąże problem? Być może – jednak, niestety zawieszenie systemu może być również usterką PCB, czyli płyty głównej modelu iPhone. Producentowi z Cupertino bardzo często zdarzają się różnego rodzaju wpadki serwisowe, które później firma Apple próbuje „łatać” bezpłatnymi programami wymian konkretnych elementów. Jednym z nich jest niedawno ogłoszony program wymian płyt głównych w telefonach iPhone 8. W raz z błędami oprogramowania dość często możecie się spotkać z problemem kamery i robieniem zdjęć. Jeśli softowanie iPhone 7 czy iPhone 7 Plus w serwisie smartfonów nie pomoże, będziemy musieli wymienić cały moduł kamery. Te oraz inne problemy z telefonami marki iPhone, możecie naprawić w serwisie iPhone SmartSerwis24, mieszczącym się bezpośrednio przy ulicy Truchana 30/1 w Chorzowie.

Gdzie serwisować i naprawiać telefony Apple? - serwis iPhone SmartSerwis24

W punkcie przy ulicy W.Truchana możemy wymienić wyświetlacz, szybkę, baterię, gniazdo jack, złącze ładowania oraz wiele innych elementów znajdujących się w dzisiejszych iPhone’ach. Serwis iPhone SmartSerwis24 bardzo lubi miesiąc wrzesień. Nie da się ukryć, że dotychczasowe premiery modeli iPhone wypadały właśnie w tym miesiącu. Dokładnie 7 września 2016 roku, serwis iPhone SmartSerwis24 zaprezentował iPhone’a 7 oraz iPhone’a 7 Plus. Wyglądem iPhone 7 oraz jego większy brat, iPhone 7 Plus wciąż przypominały światu poprzednie modele.