Apple

Serwis iPhone - wymieniamy zbite szybki, uszkodzone wyświetlacze LCD, korpusy, taśmy ładowania ze złączem lightning, baterie itd.  Oferujemy również pełne odnowienie telefonu (tzw. refabrykacja). Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą door to door.

Apple W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • iPhone 4S

  Serwis iPhone 4s - usługi realizowane są w centrum Chorzowa. Wymieniamy uszkodzone wyświetlacze LCD, taśmy flex ze złączem systemowym, baterie, stłuczone klapki itd. Większość napraw wykonujemy na miejscu lub usługą kurierską door-to-door.

 • iPhone 5

  Serwis iPhone 5 - wizualnie refabrykujemy (wymiana ekranu/szybki i korpusu), wymieniamy baterie, gniazda ładowania, korpusy, rozbite szybki, LCD itd. Naprawy wykonujemy na miejscu w Chorzowie. Klient posiada możliwość z korzystania z usługi door-to-door. Podzespoły, które montujemy są wysokiej jakości zamiennikami lub oryginałami.

 • iPhone 5C

  Serwis iPhone 5c - wizualnie odnawiamy (wymiana szybki/LCD i obudowy), wymieniamy wyświetlacze LCD, szybki, akumulatory, taśmy flex z portem lightning itd. Korzystamy z części zamiennych oraz oryginalnych. Naprawy realizujemy w naszym lokalu w Chorzowie. Oferujemy także odbiór uszkodzonego urządzenia, a następnie dostarczenie go naprawionego.

 • iPhone 5S

  Serwis iPhone 5s - wymieniamy zniszczone obudowy, potłuczone szybki wyświetlacza, ekrany LCD, taśmy flex z portem ładowania, baterie itd. Zachęcamy do skorzystania z odnowy telefonu (wymiana szybki/LCD + obudowy). Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Chorzowie lub do skorzystania z przesyłek kurierskich door to door.

 • iPhone 6

  Serwis iPhone 6 - wymieniamy niesprawne wyświetlacze LCD, zbite szybki, taśmy ze złączem lightning, baterie, obudowy itd. W naszej ofercie znajdą Państwo wyświetlacze oryginalne i zamienne. Oferujemy także pełne refabrykację telefonu (odnowienie). Dostępna jest usługa door to door, ale zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu w centrum Chorzowa.

 • iPhone 6 Plus

  Serwis iPhone 6 Plus - wszystkie naprawy realizujemy w naszym punkcie w centrum Chorzowa. Wymieniamy ekrany LCD, pęknięte szybki, zniszczone obudowy, porty ładowania, baterie itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu. Dostępna jest usługa door to door.

 • iPhone 6S

  Serwis iPhone 6s - naprawy realizowane są w naszym lokalu w centrum Chorzowa. Wymieniamy zniszczone obudowy, uszkodzone ekrany LCD, pęknięte szybki, taśmy ładowania, baterie itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Oferujemy także pełne odnowienie telefonu (tzw. refabrykacja) oraz usługę door to door.

 • iPhone 6S Plus

  Serwis iPhone 6s Plus - w naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Wymieniamy uszkodzone wyświetlacze LCD, zbite szybki, korpusy, niesprawne taśmy ładowania ze złączem lightning, baterie itd. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.

 • iPhone 7

  Serwis iPhone 7 - wymieniamy popękane szybki, pęknięte wyświetlacze LCD, obudowy, porty ładowania lightning, baterie itd. Oferujemy również pełne odnowienie telefonu. Serwis wykonujemy na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door. Klient ma możliwość wyboru wyświetlacza oryginalnego lub zamiennego.

 • iPhone 7 Plus

  Serwis iPhone 7 Plus - wymieniamy korpusy, wyświetlacze LCD, zbite szybki, taśmy ładowania, baterie itd. W naszej ofercie znajdą Państwo części oryginalne i zamienne. Oferujemy także pełne odnowienie telefonu (tzw. refabrykacja). Usługi wykonujemy na miejscu w naszym lokalu w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.

 • iPhone 8

  Serwis iPhone 8 - wymieniamy uszkodzone baterie, taśmy ze złączem ładowania, niesprawne wyświetlacze LCD, pęknięte szybki itd. Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne. Serwis realizowany jest na miejscu w naszym punkcie w Chorzowie lub metodą wysyłkową door to door.

 • iPhone 8 Plus

  Serwis iPhone 8 Plus - wymieniamy zbite szybki, uszkodzone wyświetlacze LCD, niesprawne baterie, taśmy ze złączem lightning itd. Naprawy realizowane są w naszym punkcie w Chorzowie. Klient może skorzystać z usługi door to door. Posiadamy wyświetlacze oryginalne i zamienne.

 • iPhone SE

  Serwis iPhone SE - wymieniamy taśmy ładowania ze złączem lightning, niesprawne baterie, obudowy, ekrany LCD, zbite szybki itd. Na życzenie klienta montujemy części oryginalne lub zamienne. Istnieje możliwość całkowitej odnowy smartfona. Zapraszamy do naszego serwisu w Chorzowie lub do skorzystania z usługi door to door.

 • iPhone X

  Serwis iPhone X - wymieniamy niesprawne taśmy ładowania lightning, uszkodzone wyświetlacze OLED itd.  Klient ma do wyboru części oryginalne i zamienne. Usługi wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Chorzowie lub przesyłkami kurierskimi door to door.

Wymiana zbitej szybki czy wymiana zbitego wyświetlacza LCD to usterki, z którymi posiadacze iPhone Apple najczęściej zgłaszają się do serwisu. Wymieniane są także zużyte baterie, przywracając iPhone żywotność. Trafiają się też telefony ze zniszczoną obudową, która zastępowana jest nową. Naprawiana jest każda usterka, z jaką zgłosi się klient.

W pogwarancyjnym serwisie Apple specjaliści naprawiają wszystkie generacje iPhone, zarówno telefony kilkuletnie typu iPhone 4S, poprzez bardzo popularne iPhone 6, jak i najnowsze modele do których należy iPhone 8 Plus. Pomimo, że klienci najczęściej przychodzą z rozbitym wyświetlaczem lub obudową, to serwis jest w stanie naprawić praktycznie każde uszkodzenie. Wymiana szybki w iPhone 7 należy do jednych z częstszych usług. Wymiana baterii w iPhone 6 to usługa, która może być wykonana na poczekaniu w ciągu godziny. W wielu przypadkach można skrócić czas oczekiwania po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, mailowym lub za pomocą mediów społecznościowych i umówić się na dowolny termin. Do innych czynności, które można wykonać od ręki po wcześniejszym kontakcie należy wymiana buzzera w iPhone 6S, wymiana głośnika rozmów w iPhone 7 czy wymiana obudowy w iPhone 5C. Wszystkie naprawy telefonów Apple powinny być wykonywane specjalistycznymi narzędziami, gdyż iPhone to delikatne urządzenia i można je uszkodzić naprawiając samemu.