Samsung Galaxy S21 Ultra serwis telefonu

Poniżej znajdziesz kompleksowy serwis Samsunga Galaxy S21 Ultra. W koszyku są zawarte najpopularniejsze naprawy. Czas usługi jak i jej przebieg jest poniżej dokładnie opisany. W większości przypadków naprawa nie przekracza godziny (w naszym serwisie stacjonarnym). Jeżeli Twoja usługa nie została zawarta, to zapraszamy do skorzystania z usługi „diagnoza telefonu” lub kontaktu z serwisem.

0,00 zł brutto

szt

Logo płatności

Indeks:

Producent:

Więcej informacji

Kompleksowy serwis Samsung Galaxy S21 Ultra

Nawet jeśli awaria Twojego Samsunga Galaxy S21 Ultra jest nagła, to wybór profesjonalnego serwisu napraw nie powinien taki być. Warto wybrać serwis, w którym oferta jest przejrzysta cenowo, usterki naprawiane są niezwłocznie i profesjonalnie, a każda naprawa jest objęta gwarancją, zarówno na montaż, jak i użyte części. Stworzyliśmy listę rozwijaną z najczęściej wybieranymi naprawami, aby ułatwić Ci wybór poszukiwanej usługi. Jeśli na wspomnianej liście nie ma poszukiwanej usterki, wybierz diagnozę telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą. Nasz technik określi rodzaj niezbędnych reperacji wraz z wyceną. Oddając telefon do SmartSerwis24, masz pewność, że wszelkie dane, aktualizacje, oprogramowanie w Twoim telefonie pozostaną nienaruszone.

Dane katalogowe

Model smartfona S21 Ultra
Gwarancja z usługą i częściami oryginalnymi 6 miesięcy
Gwarancja z usługą i częściami zamiennymi 3 miesiące

Akcesoria

  • 60,00 zł Dostępne

    Folia na zakrzywione ekrany ARC SE, to odpowiedź dla użytkowników znudzonych złej jakości produktami. Przedstawiamy niezwykle wytrzymałą folię na ekran z technologią Self-Heal™. Regeneruje się samoistnie i usuwa drobne zarysowania. Wzmocni również narożniki ... Zobacz więcej

    60,00 zł
    Dostępne

Recenzje

Napisz recenzję

Powiązane artykuły