Serwis telefonów Gliwice

Bez telefonów komórkowych nie wyobrażamy sobie już codziennego funkcjonowania. Nowoczesne smartfony nie tylko służą nam do prowadzenia rozmów i wysyłania wiadomości, ale bardzo często są podstawowym narzędziem pracy i niejednokrotnie potrafią zastąpić nawet komputer. To sprawia, że bez przerwy nosimy je przy sobie, przez co bardzo często narażone są na różne usterki wynikające z upadków lub przygniecenia. Najczęściej prowadzi to do zbicia szybki lub uszkodzenia wyświetlacza. Dodatkowo poprzez mocną eksploatację urządzenia mogą pojawić się takie problemy jak niedziałający głośnik, mikrofon lub złącze ładowania. Przy wszystkich usterkach dotyczących telefonów pomoże nasz serwis telefonów Gliwice.

Serwis telefonów Gliwice

Prowadzimy profesjonalny serwis telefonów Gliwice, który posiada w swojej ofercie wiele różnych usług związanych z naprawą telefonów. Dzięki dostępności części, nowoczesnemu wyposażeniu serwisu podejmiemy się naprawy każdej awarii w Twoim urządzeniu. Nasz serwis telefonów Gliwice składa się z zespołu techników o bardzo dużym doświadczeniu. Wszyscy pracownicy dbają o ciągły rozwój i pogłębianie swojej wiedzy. Serwis telefonów Gliwice to świetne miejsce dla Twojego telefonu. Dodatkowo decydując się na skorzystanie z naszych usług, podczas składania zamówienia online otrzymasz w gratisie dostaniesz darmowy paczkomat w obie strony Serwis telefonów Gliwice zadba też o to, aby Twój telefon wrócił do Ciebie tak szybko, jak to możliwe.

Jakie usterki naprawi serwis telefonów Gliwice?

Serwis telefonów Gliwice wykonuje bardzo dużo napraw, dzięki którym Twój telefon będzie mógł odzyskać pełną funkcjonalność. Podejmujemy się napraw uszkodzeń mechanicznych takich jak zbite wyświetlacze, zbite szybki ekranu, rozlane matryce, czy pęknięte obudowy. Serwis telefonów Gliwice zajmuje się też naprawą głośników, mikrofonów, buzzerów i modułów wibracji. Jeśli pojawi się taka potrzeba, wymienimy też złącze ładowania, uszkodzoną baterię lub port USB. Chętnie pomożemy przy wykonywaniu napraw uszkodzonego oprogramowania lub zdejmiemy blokadę simlock. Serwis telefonów Gliwice będzie też wsparciem w przypadku wymianu aparatu, wymiany złącza USB, wymiany taśmy flex oraz wymiany wszystkich modułów i przycisków. Jeśli chcesz, możemy wymienić Ci obudowę na nową. Naprawimy też złącze SIM i szkiełko od aparatu. Serwis telefonów Gliwice zajmuje się również telefonami po zalaniu.

Serwis telefonów Gliwice – ile trwa naprawa?

Nasz serwis telefonów Gliwice dba o to, aby wszyscy klienci byli zadowoleni ze świadczonych usług. Każdą naprawę rozpoczynamy od zarejestrowania urządzenia w systemie. Następnie, gdy telefon przejdzie diagnozę wykonywaną przez technika serwisu telefonu Gliwice, sporządzona zostanie lista niezbędnych napraw. Jeśli koszt prac serwisowych miałby przekroczyć ustaloną wcześniej kwotę, informujemy o tym klienta i czekamy na podjęcie decyzji. W przypadku zaakceptowania kosztorysu rozpoczynamy naprawę, po której telefon przechodzi bardzo dokładne testy, które pozwalają upewnić się, że urządzenie działa poprawnie. Po testach telefon odsyłany jest do klienta.

Serwis telefonów Gliwice – jak skorzystać z naszych usług?

Wiesz jakiej naprawy potrzebuje Twój telefon? serwis telefonów Gliwice posiada swój sklep internetowy, który pozwala na znalezienie wszystkich dostępnych usług. Wystarczy, że na stronie sklepu wybierzesz potrzebną naprawę i złożysz zamówienie. Serwis telefonów Gliwice zapewni Ci bezpłatną dostawę kurierską w obie strony. Jeśli jednak nie wiesz co stało się z Twoim urządzeniem, wyślij je do nas na diagnozę. Możesz też zadzwonić lub napisać do nas z problemem, a nasi specjaliści bardzo chętnie Ci doradzą.