Serwis telefonów Katowice

SmartSerwis24 to renomowany serwis telefonów działający w okolicach Katowic

Działamy też jako sklep internetowy Smartserwis24.pl, gdzie zamówisz usługę naprawy smartfonu lub zaopatrzysz się w akcesoria. Na Śląsku możesz nas również odwiedzić osobiście w Chorzowie. Naprawimy pęknięty ekran, wymienimy szybkę, gniazdo USB, a także umieścimy w smartfonie nową baterię. To tylko przykłady. Reperujemy o wiele, wiele więcej usterek.

Akcesoria w serwisie telefonów Katowice

Kupisz u nas także starannie wyselekcjonowane akcesoria do swojego smartfonu: etui, ładowarkę, szkło hartowane i inne. W oferie oryginalne dodatki m.in. Apple, Samsung lub produkty cenionych marek: 3MK, Spigen, Nillkin, Crong, Puro.

Działamy już kilkanaście lat w branży serwisu telefonów w Katowicach jako e-sklep

Nieustannie się szkolimy, aby zapewnić najwyższą precyzję i jakość usług. Na nasze naprawy dajemy gwarancję, wystawiamy faktury VAT i paragony - dzięki temu wiesz, że Twój telefon jest w dobrych rękach. Zaufało nam już setki Klientów - ocaliliśmy niezliczoną ilość smartfonów. Pomaganie ludziom w codziennym życiu daje nam ogromną satysfakcję oraz motywację, by stale zdobywać wiedzę i rozwijać nasz park maszynowy.

Naprawy smartfonów dokonujemy w naszym serwisie telefonów Katowice na dwa sposoby:

  • Stacjonarnie, w Chorzowie na ul. Truchana30/1 (przy szpitalu dziecięcym). Jesteśmy bardzo blisko DTŚ, sprawdź mapę - tu większość napraw jesteśmy w stanie zrealizować od ręki, do 60 minut - po wcześniejszym umówieniu się.

  • Zdalnie, bo zapewniamy darmową wysyłkę Twojego uszkodzonego telefonu w obie strony: nadajesz Paczkomatem uszkodzony smartfon, odbierasz naprawiony też w Paczkomacie. Co za wygoda ;)

Wymiana ekranu iPhone to nasza specjalność i wyznacznik wysokich umiejętności techników smartfonów z SmartSerwis24. U nas dokonasz również takiej naprawy jak: wymiana szybki  Samsung, wymiana ekranu Xiaomi lub wymiana szybki Huawei itp.

Usługi napraw w serwisie telefonów Katowice

Wymiana ekranu Samsung - taką naprawę zrealizujesz u nas. Jesteśmy blisko Ciebie. Powierzając naszemu serwisowi telefonów obok Katowic swój smartfon możesz być pewien wysokiej jakości naprawy. Potrzebujesz wymienić szybkę w iPhone w Katowicach? SmartSerwis24 to odpowiednie miejsce, zaopiekujemy się Twoim urządzeniem. Na stanie posiadamy specjalny programator, który umożliwia naprawy smartfonów Apple. Większość konkurencyjnych miejsc o profilu serwis telefonów Katowice nie jest zaopatrzonych w taki sprzęt. U nas masz pewność, że naprawa iPhone przebiegnie szybciej.