Serwis telefonów Siemianowice Śląskie

SmartSerwis24 to e-serwis rozpoznawalny na Śląsku serwis telefonów Siemianowice Śląskie

Działamy stacjonarnie oraz jako sklep i serwis w internecie, gdzie zamówisz usługę naprawy telefonu lub zaopatrzysz się w akcesoria do telefonu. Możesz nas również odwiedzić osobiście. Dokonamy takiej usługi jak, wymiana ekranu iPhone, wymiana szybki w smartfonie Samsung, naprawimy slot USB w Huawei, a także umieścimy w Xiaomi nową baterię. To tylko przykładowe, a zarazem najważniejsze usługi naprawy smartfonów.

Serwis telefonów Siemianowice Śląskie kupisz również akcesoria do smartfonów

Starannie wyselekcjonowane akcesoria do swojego smartfonu takie jak: etui, ładowarkę, szkło hartowane i wiele innych zabezpieczeń do telefonów. W ofercie posiadamy oryginalne akcesoria m.in. do iPhone, Samsung, Xiaomi oraz Huawei lub alternatywne produkty cenionych producentów: 3MK, Spigen, Nillkin, Crong, Puro.

Działamy już kilka lat jako e-serwis, serwis telefonów Siemianowice Śląskie

Nieustannie się szkolimy, aby zapewnić najwyższą staranność i jakość usług. Na nasze naprawy dajemy gwarancję, wystawiamy faktury VAT i paragony - dzięki temu wiesz, że Twój telefon jest w dobrych rękach. Zaufało nam już setki Klientów - ocaliliśmy niezliczoną ilość smartfonów. Pomaganie ludziom w codziennym życiu daje nam ogromną satysfakcję oraz motywację, by stale zdobywać wiedzę i rozwijać nasz park maszynowy.

Naprawy smartfonów dokonujemy w naszym serwisie telefonów Siemianowice Śląskie na dwa sposoby

  • Stacjonarnie, w siedzibie firmy w Chorzowie na ul. Truchana 30/1 (przy szpitalu dziecięcym). Jesteśmy od Ciebie o ok. 15 minut jazdy samochodem, sprawdź mapę - tu większość napraw realizujemy od ręki, do 60 minut - po wcześniejszym umówieniu się.    

Usługi jakie wykonujemy w serwisie telefonów Siemianowice Śląskie

Wymiana szybki ekranu Samsung to nasza specjalność i wyznacznik wysokich umiejętności techników SmartSerwis24. U nas dokonasz również takiej naprawy jak: wymiana ekranu iPhone, wymiana szybki Xiaomi lub wymiana ekranu Huawei. Jesteśmy blisko Ciebie. Powierzając naszemu serwisowi smartfonów swój telefon możesz być pewien wysokiej jakości naprawy. Potrzebujesz wymienić ekran Huawei w Siemianowicach? SmartSerwis24 to odpowiednie miejsce, zaopiekujemy się Twoim urządzeniem. U nas masz pewność, że naprawa przebiegnie profesjonalnie i sprawnie.

Gdzie jesteśmy